Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

May the 4th be with you all. Oslavy v plnom prude. Idem postavit nejaky mensi SW set, co mam v MISBe. Potom ese zahrat nejaku PC hru - skusim The Old Republic.

Zajtra pokracujem cez Revenge of the Fifth :)

STARHAWK

Dufam, ze zvesti o predlzenom kontrakte o dalsie az 3roky pre Kathleen Kenedy nie su pravda. Uz aj rok navyse je moc.

Ak to ale praqvda je, upravim svoje investicie do SW znacky na najblizsie 3 roky.

Napr rozhodovanie o kupe noveho UCS AT-AT sa tak uz definitivne pre mna zjednodusi - nekupim.

Marty713

Hele, fakt si myslíš, že tohle "vote with feet" chování má nějaký reálný dopad?

STARHAWK

Citace od: Marty713 kdy 16.11.2021, 18:15:20
Hele, fakt si myslíš, že tohle "vote with feet" chování má nějaký reálný dopad?

Samozrejme ze ma, ide im v prvom rade len o prachy. Aktualne napr potrebuju 260 mil platiacich zakaznikov do r 2024 aby mohli prehlasit, ze su v zelenych cislach. Ja som mal v plane im aspon ten mesiac dva dat zarobit, ale takto urcite nie.

Cena Disney akcii poklesla o cca 10% v reakcii na to ze nesplnili ocakavania. Hlasovat cez penazenku je jediny sposob ako dat najavo svoju nespokojnost a ver tomu, ze to citia. Maju 50 miliard dlhu - nemozu si dovolit zarezat jednu zo svojich dojnich krav. Uz Marvel im nedokaze dotiahnut ludi do kin tak ako kedysi a to nie len o vplyve pandemie - ludi to uz zacina nudit.

Mali stabilnu zakladnu platiacich fanusikov, ktory kupovali cokolvek s logom star wars a nastvali nie malu cast z tychto ludi.

STARHAWK

Celkom zaujimava udalost dnes. Po predstaveni poslednych 2 odmenach na Hasbro Haslab 6" Rancor nespokojny fanusikovia zacinaju stahovat svoje objednavky.

Potrebuju 9000 aby to vyrobili, mali uz 5146, po livestreme to padlo zatial na 4997 a kto vie kam to padne.

"Fun times, fun times indeed" ako by povedal jeden YTber ktoreho sledujem :)

STARHAWK



May the 4th Be With You all. Slavi este niekto dnes tento sviatok ?

https://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_Day

UCS Razor Crest som objednal (zlava bola dost dobra na prekonanie nedostatkov toho setu)
Vcera som sa stavil aj vo Viedni a v store mohol kupit 5ks 75342 Republic Fighter Tank pac limit online na 2ks som uz naplnil.

Urcite dnes vyberem niektory SW set na poskladanie.

Anatyt

Síce večne nespokojný, pindajúci, ale PRAVÝ fanúšik!  >:D

Citace od: STARHAWK kdy 04.05.2023, 11:15:33Urcite dnes vyberem niektory SW set na poskladanie.

Tak to ma byť! Palec hore. ;)

tomas.

Slaví! :)
Já postavim nějakou helmu, dnes dorazí Boushh a Mandi ;)

Eddie

Citace od: STARHAWK kdy 04.05.2023, 11:15:33May the 4th Be With You all. Slavi este niekto dnes tento sviatok ?
May the 4th be with you! (vím, nestihl jsem správné datum, ale bohužel včera nebyl čas psát na fórum - snad mi bude prominuto..)

Ne že bych úplně slavil, ale nějaké sety jsem pořídil.. Bohužel jsem je musel objednat z e-shopu, protože ve Wrocławi už neměli dárky k nákupu  :(
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

Eddie

Citace od: Eddie kdy 05.05.2023, 21:48:49
Citace od: STARHAWK kdy 04.05.2023, 11:15:33May the 4th Be With You all. Slavi este niekto dnes tento sviatok ?
Ne že bych úplně slavil, ale nějaké sety jsem pořídil.. Bohužel jsem je musel objednat z e-shopu, protože ve Wrocławi už neměli dárky k nákupu  :(

Tak už to přišlo  ;D (dárky jsem samozřejmě obdržel)


Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..