BrickLink 2.0 NEWS

Založil SpCasPi000, 05.03.2014, 12:04:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MiHo


Hana129

Tento měsíc při placení poplatku přes paypal se mi stalo, že se platba nějakým způsobem nespárovala.
Z paypal mám poplatek stržený, ale na BL mi pořád svítí, že mám poplatek zaplatit a platba není zaznamenána v přijatých platbách na BL.

Již jsem posílala znovu výpis na BL a i na help centrum, ale bez odezvy - Poplatek už mi nyní svítí červeně.
Prosím o radu co s tím? nebo kde se obrátit?

Luky1987

Já si toho všiml na začátku měsíce den po zaplacení, napsal jsem jim na podporu email s přílohou s výpisem z PP a mám to korektně vynulované.

MLT

Citace od: Hana129 kdy 22.04.2017, 17:28:39
Tento měsíc při placení poplatku přes paypal se mi stalo, že se platba nějakým způsobem nespárovala.
Z paypal mám poplatek stržený, ale na BL mi pořád svítí, že mám poplatek zaplatit a platba není zaznamenána v přijatých platbách na BL.

Již jsem posílala znovu výpis na BL a i na help centrum, ale bez odezvy - Poplatek už mi nyní svítí červeně.
Prosím o radu co s tím? nebo kde se obrátit?

Já měl ten samý problém.
Psal jsem na BL přes Problem centrum - technický problém. v podstatě druhý den se ozvali a chtěli po mne poslat moji PAYPAL adresu a datum platby.
Když jsem jim to poslal, do cca 3 hodin to bylo spárované a vyřešené.
Komunikoval jsem na tuto mailovou adresu :  CustomerSupport@bricklink.com

MLT

Ahoj

Poradí mi někdo, jak stáhnout kompletní inventář z BL např. do excel tabulky, nebo i v jiné formě.....
potřebuji to pouze jako přílohu pro kontrolu z finančního úřadu, nebude se s tím dále nijak pracovat. Jen se mi nechce pracně kopírovat stránku po stránce.....
Děkuji

LordEdgar

Citace od: MLT kdy 01.05.2017, 10:24:59
Ahoj

Poradí mi někdo, jak stáhnout kompletní inventář z BL např. do excel tabulky, nebo i v jiné formě.....
potřebuji to pouze jako přílohu pro kontrolu z finančního úřadu, nebude se s tím dále nijak pracovat. Jen se mi nechce pracně kopírovat stránku po stránce.....
Děkuji

Je to ono https://www.bricklink.com/invExcel.asp ?
(Odkaz je úplně na spodku stránky s inventářem, ale zase tak schovaný není)

Miketuk

Citace od: MLT kdy 01.05.2017, 10:24:59
Ahoj

Poradí mi někdo, jak stáhnout kompletní inventář z BL např. do excel tabulky, nebo i v jiné formě.....
potřebuji to pouze jako přílohu pro kontrolu z finančního úřadu, nebude se s tím dále nijak pracovat. Jen se mi nechce pracně kopírovat stránku po stránce.....
Děkuji

Program Brickstock. Odtamtud pak lze exportovat do pdf.