LEGO Technic Indoor Racing

Založil Shmade, 29.09.2008, 22:25:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TomB

Měl bych návrh na novou disciplínu a sice LABYRINT.
V podstatě by se jednalo o něco jak sprint - odjet z bodu A do bodu B v co nejkratším čase, ale bylo by to v "něčem" jako labyrint.
V průběhu dne pošlu náčrt jak by to mohlo vypadat, nebo jak jsem si to slespoň představoval, samozřejmě to co pošlu je jen taková "beta" verze.
Teď jsem totiž v lázních, a dneska odjíždíme, takže tak. :)
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Shmade

#241
Jestli si to představuju tak jak ty, tak by podle mě takováhle disciplína nesplnila tak nějak požadovaný poměr námaha na stavbu disciplíny/zábava,efekt...  By si každej předem našel nejkratší cestu a pak by už jen jel... nějaké bloudění by se asi nedostavilo, leda labyrint postavit někde ve tmě a chodil by soutěžící za soutěžícím se svým osvětleným vozem hledat cestu... Ale ani tohle by nesplňovalo tak nějak uvedený poměr nahoře :)

TomB

Aha, tak já myslel něco co ty, tak nějak mi nedocvaklo že by si každej předem vypočítal cestu, a pak by už jen jel, takže tak :D
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Shmade

#243
Sponzor závodu banana.com poskytne do závodu kredit 20 USD na nákup ve svém BL obchodě.

                                              Tímto mu za všechny děkuji.

Shmade

#244
Rekapitulace cen:

1. místo: (Matny)
set 8283 - Telehandler - fungl nový

2. místo: (Matny)
set 8229 - Tread Trekker - krabice rozlepena, dílky v sáčcích, v podstatě taky funglovka, top stav

3. místo: (banana.com)
kredit 20 USD na nákup na www.banana.com.com



Jak vidíte sponzoři byly tentokrát podle mě ještě štědřejší než minule, tak doufám, že účast tomu bude odpovídat. Nejen, že je oč bojovat, ale hlavně si užijete zábavné odpoledne s lidmi, kteří sdílí stejný koníček. Tímto apeluji na nerozvážné, stavte! Čas se krátí...

Ondrej

Chtěl bych se zeptat jestli bude dost místa pro diváky a jestli mám přinést na ukázku Hummera?

TomB

Hummera rozhodně vem, se konečně pokochám naživo nějakým pěkným model - team MOCem ;).
Jinak pro diváky určitě bude místa dost, nahoře nad každým kurtem je něco jako "tribuna" ;).

Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Shmade

#247
Na hummera se taky rád kouknu, tak ho vem... A kdyby si ho třeba nějak lehce motorizoval, tak by si mohl i závodit...  :)

Místa pro diváky je jak psal TomB dost...


Protože to trochu zapadlo, uvedu zde znovu seznam přihlášených.

Jamesek - na  75%
Krtecek
TomB
TomBův táta
TomBův brácha
Shmade
Xtepn01


Není to zas tak špatný, ale pokud se ještě někdo přihlásí budu rád. Závod je v neděli, takže čas na postavení auta ještě je!!!   

Edit: Zapomněl jsem na TomBova bráchu, jsem zvědavej na tenhle klan :)

Jamesek

Tak je to na dobré cestě (s autem a účastí).

Přišel jsem na to, proč mi minule dělal problémy baterybox. Upadla z něj jedna součástka (rezistor?) z tištěného spoje. Nemám možnost opravy.

Takže prosím, zda by někdo neměl k zapůjčení na závody jeden PF baterybox (nejlépe s vyřazenou pojistkou ;) a nebo možnost mi pomoci s opravou toho mého (v rámci Prahy). Jinak by asi nemělo smysl závodit, dopadnul bych jako minule.

Ondrej

#249
Citace od: Jamesek kdy 19.03.2009, 23:09:13
Tak je to na dobré cestě (s autem a účastí).

Přišel jsem na to, proč mi minule dělal problémy baterybox. Upadla z něj jedna součástka (rezistor?) z tištěného spoje. Nemám možnost opravy.

Takže prosím, zda by někdo neměl k zapůjčení na závody jeden PF baterybox (nejlépe s vyřazenou pojistkou ;) a nebo možnost mi pomoci s opravou toho mého (v rámci Prahy). Jinak by asi nemělo smysl závodit, dopadnul bych jako minule.

Jak budu brát Hummera tak v něm jeden BB mám, přijdu dřív. Je novej tak bych o něj nerad přišel...

Napíšete ještě jednou prosím kdy a kde přesně to bude, zapomínám a špatně se mi to pak v této diskuzi hledá  :)

vasek

to Shmade - jak že bude dlouhá trať na sprintu ? a na slalomu ? Díky Vašek

Shmade

Sprint je myslím 8 nebo 9 metrů, z hlavy teď nevim, ale je to tu někde v tématu na obrázku. Slalom bude taky stejně, jak minule, ale tam vzdálenost těžko určit, podle toho kdo kolik najede v zatáčkách... :)  ale řekl bych, že auta při slalomu urazí +- 20m.


Místo a tak napíšu zítra, teď už jdu spát. Ale kdyžtak se to dá duhledat, nebo zadat do vyhledavače squash centrum arbes... start je v 13 hodin, já tam budu už dřív.




vasek

Díky,
celé téma už jsem pročetl, kde a v kolik jsem našel, disciplíny také, ale vzdálenosti jsem nenašel.

Shmade

Rozměry: (taky na straně 3 :) )


Rozmístění disciplín bude malinko jiné, aby to nebylo stejné jak minule, ale rozměry orientačně sedí.

vasek

Tak to se omlouvám, asi si koupím brýle.  ;)

Shmade

Místo konání

Tak tedy, vše se odehraje ve Squash centru Arbes, které se nachází v Praze na Arbesově náměstí, na rohu s ulicí Kořenského. Dostat se tam dá mhd jak tramvají, tak autobusem, oboje zastávka Arbesovo náměstí. Pro ty kdo pojedou autem, tak parkovat se zde taky celkem dá, volných míst bude snad dost. Parkovací zóny zde nejsou, takže parkování zdarma, až na jednu část náměstí, kde je parkoviště placené. Samotné squash centrum se nachází na straně náměstí blíže k řece (dále od tramvají) a to v pravém rohu pokud koukáte k řece (od tramvají). Náměstí je to malé a tak ho přinejhorším obejdete a na jednom rohu to bude. Označeno je to dost viditelně. U vchodu je zvonek na který je potřeba zazvonit, aby vám přišel někdo otevřít - pokud nebudou dveře otevřené :)

Na stránkách http://www.squasharbes.cz/ se můžete podívat na fotky jak to vypadá uvnitř i zvenčí.

A tady přesná lokace: http://www.mapy.cz/#x=133037984@y=135913520@z=16@mm=ZP@ax=133039744@ay=135912176@at=Squash%20centrum%20Arbes@ad=Lego%20Technic%20Indoor%20Racing@sa=s@st=s@ssq=arbesovo%20n%C3%A1mesti,%20praha@sss=1@ssp=124834725_127453057_146264997_145704833


Ještě doplním, že tak jak minule bude potřeba se složit na zaplacení pronájmu kurtů, částka se bude odvíjet podle počtu zůčastněných, minule to bylo myslím něco málo přes stvku na každého.

Start závodu bude v 13:00, pokud by někdo bloudil a nebo něco potřeboval se mnou vyřešit, tak může na telefonu 775 303 323, a tentokrát ho budu mít u sebe, ne jako minule, kdy jsem ho zapomněl při stavbě okruhu v bundě... :)

TomB

#256
Docela by mě zajímalo, máte - li vše na závod připraveno ;D???
Já už ano, teda ještě vytvořit to depo ;D ;D ;D.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Shmade

Jestli je to i na mě, tak já už jen musím vytisknout tabulky pro zaznamenávání výsledků :)

Shmade

#258
Takže dnes je den závodu, tímto všechny zvu. Snad se to podaří aspoň jako minule.

Připomínám, že start je ve 13:00.

TomB

Tak musím konstatovat že závod byl bezva :) ;), byla sranda a to je hlavní, a taky bych chtěl podotknout, že ten tátův kopanec do auta nebyl ze zlosti, nýbrž chtěl to auto jen tak trochu popohnat, ale jaksi mu ujela noha ;D ;D ;D ;D.
Díky ještě jednou za závod :-*.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Ondrej

Citace od: TomB kdy 22.03.2009, 21:00:43
Tak musím konstatovat že závod byl bezva :) ;), byla sranda a to je hlavní, a taky bych chtěl podotknout, že ten tátův kopanec do auta nebyl ze zlosti, nýbrž chtěl to auto jen tak trochu popohnat, ale jaksi mu ujela noha ;D ;D ;D ;D.
Díky ještě jednou za závod :-*.

Každopádně to bylo super, těším se na další závod.

Krtecek

Taky děkuji Shmadeovi za bezva závody a už se moc těším na příští :)  byl jsem mile překvapenej že jsem se umístil na 3. místě :) to jsem ani nečekal  .. . .

Shmade

#262
Tak jsem rád, že se líbilo :)

Zatím Vám dám k dispozicy výsledky 2. LTIR závodu.
Kompletní výsledková listina je pro zájemce ke stažení zde:
http://shmade.sweb.cz/Vysledky_2_LTIR.xls

Jinak jsem nějak zapomněl vybrat startovní čísla, takže si je nechte na památku :)

Další materiály (fotky, video) dodám až zpracuju.

Díky všem bylo to fajn.


Jo a našel jsem jednu černou plate 6x2, tak kdyby někdo hledal...

vasek

Také bych chtěl poděkovat Shmademu za pěkné odpoledne, byl jsem mile překvapen, že jsem se neumístil na mnou předpokládaném osmém místě, ale výrazně lépe  >:D. Příště se doufám ještě polepším  ;).

peter

Nakonec se vás, hlavně díky "Hujerům", sešlo docela hodně. Opravdu moc jsem zvědav na první fotky a případně videa ze skoků. Jinak, jak to probíhalo při společných jízdách, docházelo opět k výraznému rušení kanálů?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

TomB

Tentokrát se to naštěstí nerušilo, vše jelo jak mělo ;).
Jinak 4Otaznik: Být Tebou, tak se nekoukám na video ze skoku, mohl by si dostat infarkt ;D.
(Kdo tam nebyl, tak nepochopí ;D)
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Shmade

TomBe, myslím, že bohužel unikátní pokus tvého otce o překonání skoku za pomoci dodání kinetické energie nohou, ustíci k rozletu dílů po celém kurtu, zachycen na videu neni :(

Shmade

Jinak skok dobrej, pouze jedno auto nepřekonalo minimální vzdálenost, ostatních 6 se dostalo minimálně na 13 cm, já jsem se na konci pokoušel o metr, bohužel těsně nevyšel, 90 bych podle mě dal určitě. >:D

Shmade

#268
Tak jsem tak trochu narychlo zpracoval videa natočené foťákem, na ty z kamery si budete muset ještě počkat. Jedná se o mix všech disciplín...

video zde:
http://www.youtube.com/watch?v=EPVXkCyzydQ


Shmade

Krtecek mě upozornil na chybu, která se mi vloudila do finální výsledkové tabulky, kde v disciplíně exhibice měl xtepn01 omylem připsán jeden bod namísto obdržených tří. Chybu jsem opravil, na finální pořadí to vliv nemělo, takže platí jak bylo vyhlášeno.
Omlouvám se za chybu i přes to, že jsem to doma pak kontroloval nevšiml jsem si jí, protože jsem zkontroloval pouze tabulky jednotlivých disciplín, dosazování do finální tabulky bylo automatické, správnou funkčnost jsem si ověřil před závodem, proto jsem to pak již nekontroloval, no ale v tom jednom vadném políčku vzorec nyní chyběl, kde se tam vzala ta jednička už nevím vůbec... asi nějakej šotek. :)