Společný projekt: Krajina strašidel

Založil milanv, 20.01.2019, 22:46:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

yanice: krásný a vtipný modul, díky ti za něj :D V mailu máš technické poznámky k napojení.
Těším se na projekt, už se krásně klube!
Pán na Žlutém hradě

milanv

Rybník - vodnická domácnost

zatím bez scének, bez minifigů (dělám teď raději na terénu pro spodní nádvoří hradu)
I tak je myslím vidět, jak to bude vypadat - a navíc pro všechny mé sousedy (šipka, Sihaja, přes roh i Ryxe+Sanna) je vidět, jak ten terén na všech stranách má navazovat.

No a taky už konečně odtajňuji, co se skrývá pod hladinou :)
Pán na Žlutém hradě

Pool

Původně jsem plánoval hřbitov, ale nakonec se z toho vyhrabalo spíš takové malé pohřebiště. Kostlivci z mého modulu neodolali fotbalovému zápasu a poctivě fandí, jinak se mi to tam hemží převážně pavoučky, které nikdo nechtěl  ;D. A zvláštností modulu je, že pěkně svítí v noci díky velkému množství fluorescenčních dílků, což ovšem na výstavě nebude vidět. Ještě zvažuji jestli nepřidat nějakého ducha či já nevím co za příšeru nebo monstrum.

milanv

Citace od: Pool kdy 01.05.2019, 18:28:31
Původně jsem plánoval hřbitov, ale nakonec se z toho vyhrabalo spíš takové malé pohřebiště.

Ale jak krásné! Super nápady, Petře! A i ses dobře vypořádal se sousedními moduly. Opravdu dobrá práce!
Jenom z těch tvých konstrukcí nepoznám, jestli máš správně výškopis, tak to prosím zkontroluj pečlivě. Díky!
Pán na Žlutém hradě

Pool

Výška by měla být OK, na té nižší to je 7 brick + 1 plate a na té vyšší 9 brick + 1 plate (ta plate na straně Igoruse zatím není, tam to ještě musím s ním doladit). Jinak mně vnukl nápad, jak tam narvat ještě cestičku ke hrobům, tak to o víkendu ještě zkusím posunout dva hroby a udělat tam cestičku.

milanv

Pool, MartinS: a nedomluvili byste se i, aby i Martin měl navazující část svého modulu do hnědozelena a něco navazujícího tam? Museli byste ale rychle dát vědět ostatním (Hardegon, matka), aby s tím počítali.
Pán na Žlutém hradě

Martins

#96
Ahoj,
z Dark Green já nepostavím velkou plochu, ale mohu z toho svého kousku vyhodit ty dráždivé kytičky a udělat tam, na stávající Green, nějaký Dark Green povrch + nějaké ty Tan prvky... houby, kosti.... ok?

Pool

Podle mě tam není teď nic potřeba měnit, že nám to navazuje.

Martins

#98
Ahoj, na vědomost dávám, hlavně svým sousedům, úpravu barevnosti povrchu jižního konce svého teritoria. Vidět je to zde:



Fotka zaktualizována, trochu jsem to poladil...

yanice

aktualizace.

Pool

Update

milanv

Pool: Petře, super! Ještě se to hodně vylepšilo tou návazností s propastí!

yanice: Jano, taky výborný - jak jsem ti psal, pobavila mě obzvlášť ta muchomůrka :) Ale celkově tam přibylo detailů a sušák už vypadá víc sušákovitě, dobré! Jen ta dráha je nízká, tak prosím tě ještě o jednu aktualizaci s doděláním a kontrolou té dráhy, že navazuje, i výškově, jak má - na obou koncích. Díky!
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Parádní kousky se tu vynořily! A pěkně pestré.

Já posílám také finální foto fotbalového zápasu.

PS: nemáte prosím někdo na prodej / půjčení / výměnu tyto žlutá čísla na tile?

Potřebuji pro černý tým.
Díky. :-*

milanv

Petře díky, to je ono!

jetaM: prosím tě, počítáš s tím, že Petr je na spodku o plate níž než výškopis říká?
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Citace od: milanv kdy 05.05.2019, 17:03:59
jetaM: prosím tě, počítáš s tím, že Petr je na spodku o plate níž než výškopis říká?

Milane neplaš. ;) Dám pod to tu baseplate jak jsem ti psal a naopak něco nahoře bude výše o jednu malinkatou plate. Myslím,že to nebude vypadat špatně. A kdyžtak to poladíme spolu na výstavě. To jsou detaily. Ostatní ať staví normal podle zadání...

Petronel

Citace od: Petronel kdy 05.05.2019, 13:14:27
nemáte prosím někdo na prodej / půjčení / výměnu tyto žlutá čísla na tile?

Vyřízeno, Milan mě zachránil. :-*

milanv

Citace od: Petronel kdy 05.05.2019, 17:53:05
Milane neplaš. ;) Dám pod to tu baseplate...
Ne Ne, Petře, do tohodle mi prosím tě nemluv. Já vím, co dělám: té podkladové baseplate se chci určitě zbavit. Projekt pojede určitě na víc výstav a každá taková nesystémová věc navíc se dřív nebo později vymstí. Vím to z filmového projektu atp.

Nahoře jsi to už poladil, ze severní strany pomůže Dita, na místě dodáme pár plate. Jde jen o těch pár studů dole. Proto Matěji prosím tě to zohledni, díky!
Pán na Žlutém hradě

jetaM

Citace od: milanv kdy 05.05.2019, 17:03:59
Petře díky, to je ono!

jetaM: prosím tě, počítáš s tím, že Petr je na spodku o plate níž než výškopis říká?

Ano, počítám s tím. ;)

hawran

Přátelé, jedna taková malá technická - kdy a kde se ty moduly mají "sejít" / instalovat? Teda jestli jsem někde něco nepřehlédl...
Dík!
Bricks Forever!

milanv

Citace od: hawran kdy 07.05.2019, 13:17:56
Přátelé, jedna taková malá technická - kdy a kde se ty moduly mají "sejít" / instalovat? Teda jestli jsem někde něco nepřehlédl...
Dík!
Jedou do Olomouce, takže nejpozději příští týden je musíš dodat mně nebo je pak dovézt do Olomouce osobně.
Zítra tu udělám tabulku dopravy, kdo kdy kde kam.
Pán na Žlutém hradě

jetaM

Bába z mokřin hotova.  ;)

milanv

Matěji, díky!

Už jsem ti psal přes tátu e-mailem. Výborná práce, chajda s bábou je prostě LUXUS. Aspoň čtyřhvězdičková :)
Ještě polaď prosím těch pár věcí, viz e-mail.
Pán na Žlutém hradě

šipka

#112

Petronel

Velmi dobrá práce kluci. ;D Máte to parádní.
JetaM, ty kluku ušatá! To je velmi povedená chýše na vodě. ;)

matka

Paní na Žlutém hradě

milanv

První integrační zkouška

Díky Šipkovi a jetaM máme už první kus dohromady pospolu!
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

To bude opravdu luxusní kousek  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Petronel

Takto na pohled je to tedy dost strakaté, ale to asi jen tak vypadá. ;)
Na výstavě to bude určitě super.

hawran

Tak to je dost cool, můj model bude moci dorazit zhruba ve středu... ještě čekám na samolepku na psí tabuli :)
Jinak dříve navrhované změny jsou provedeny (pes má tlapky + děsivé zuby, v hrnci jsou kosti, střecha dostala "rostlinné" pokrytí, tabule se zmenšila + přibude samolepka a dráha je napojena oběma konci na sousední moduly dle domluvy se staviteli :) a také přibyla nějaká zvířátka - sova, králíček, myška...)



Bricks Forever!

Petronel

Tak z té celkové strakatosti mám strach víc a víc. >:D
Ale věřím, že to bude dobré, aspoň to nemáte tak barevně "mdlé" jak můj modul. :D

Hawrane super. :D Líbí. Nejlepší je ten pes. Ale nekouká na tabuli. ;)


Citace od: hawran kdy 11.05.2019, 20:59:05
přibyla nějaká zvířátka - sova, králíček, myška...)
Šmarjá! Cože? :o Vždyť to je strašidelný projekt. Nepiš sova, králíček, myška...  ???
Já tam vidím nočního opeřeného zabijáka s drápy jako břitva, lstivého šavlozubého králíka a neohroženého krvežíznivého hlodavce bez slitování. >:D