MC #5 (Vlastní) Nařin den

Založil Siegnord, 24.11.2009, 16:53:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Siegnord

  Tak jsem se odhodlal také přispět svou trochou do mlýna. ;)
  Jelikož je BS nemocný, tak jsem využil galerie.cz , ale zde jsou fotky jaksi zmenšené. Kdyste měli lepší tip na umístění, tak prosím napište.

  Poslední den roku 796 narské absolutní epochy se ulice hlavního sídla sNora promění z místa světského spěchu [1] v místo posvátného dění. Je totiž svátek - Nařin den.
  V Nařin den promlouvají jezdci k poddaným: znovu se vracejí k významným událostem končícího roku, připomínají závaznost narských hodnot, oznamují konec mandátu dosavadních vůdců, vyhlašují vůdce a cíle pro následující rok, ... [2,3]
  Tradice vyvrcholí v poledne, kdy pověřený jezdec vezme zapečetěnou obálku od narské matriarchy a přečte jména těch, kdož jsou určeni pro smrt. Po rozbalení následuje chvíle ticha, neboť jakýkoli Nar může být vybrán. [4,5]
  Tento rok matriarcha vybrala správce kasáren jVapa Gar. Ten bude obětován archanděli Naře. jVapa už sklopil, pokorně nese svůj toulec, klobouk i své tělo k tribuně. Však jej někdo nahradí. [6,7] Správce-oběť pokleká. [8] Jistý jezdec půjčuje svoji dýku nejblíže spojícímu poddanému. Ten pochopí, stoupne si za jVapa a vrazí mu čepel do spánku. [9] Narové jásají. [10] Tradice Nařina dne je naplněna a teď už se všichni mohou tešit na následující Den Bohyně, která to celé sleduje. [11]


http://siegnord.galerie.cz/3917034-mc-narin-den#

Steve23

Moc moc pěkné ale to se dělá znemožnit moji šanci na výhru? :D

Hardegon

No teda. "Vrazí čepel do spánku". Po takovém masakru bych asi nic neslavil.  :P

K dílu - ta větší budova se mi líbí. Ale kombinace žlutých a LT flesh figů mi je proti srsti jak u jiných, tak i zde. Proklínám LEGO, že nám tuto barvu vnucuje.  >:(

Moc se mi líbí, že stavíš v duchu svého vymyšleného světa. Je nás málo podobných. >:D

Miketuk

Nápad dobrý, souhlas s Hardegonem, že velká budova je pěkná, líbí se mi její členitost a detaily. Co se mi ale nelíbí je moc barev na každé budově. Ani do jedné bych nedával světle šedou. Pokud bys jí ve velké budově vynechal, tak musím říct, že si dle mého zvolil nejlepší barevnou kombinaci co jde. Hnědá s béžovou se k sobě skvěle hodí a černá střecha taky bezva. Budeš velkou konkurencí v MC.

Gibur

Mě se naopak kombinace LT bluish gray+béžová a hnědá líbí.Ten velký dům je podle mě úplně skvělý,ale ten se žlutou,mi připadá kýčovitě.
Jinak se mi to moc líbí. :D

P.S.Až na to rituální obětování :P
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Siegnord

  Děkuji všem za reakce. Do budoucna se pokusím zlepšit se v barvách budov a neprezentovat žluté a LT flesh figy dohromady.  ;)

Shi-So

No ja bych se nestavel ke kombinovani tech figu tak negativne.
Ruzni lide maji take ruznou barvu kuze.....Me se to libi :D
Ovsem z TAN domu, bych vyhodil tu zlutou, vypada to tam divne a moc mi tam neladi....

Hardegon

Citace od: Shi-So kdy 25.11.2009, 09:04:35
No ja bych se nestavel ke kombinovani tech figu tak negativne.
Ruzni lide maji take ruznou barvu kuze.....Me se to libi :D

Ono se to někomu fakt líbí? Já myslel, že je to jen z nedostatku figů. Ne z úmyslu. Ale fig/legáček/panďulák má být prostě žlutý. Je to klasická barva figů a je to i hezčí. Igráček nebo playmobil ať si zůstane růžový. LEGO fig má být buď žlutý nebo mrtví!  :P

LEGO RASISTA OUT

Siegnord

Citace od: Hardegon kdy 25.11.2009, 13:40:19
LEGO fig má být buď žlutý nebo mrtví!  :P

hm hm. Nevím jistě, jestli se s tvým názorem mohou ztotožnit vrchní velitelé narského vojska. :-*

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3955129

Ryxe

Dílo se mi vcelku líbí ;) Myslím, že jsi od minulých staveb udělal zase velký krok kupředu.
ta velká budova je moc pěkná a i barevná kompozice je zdařilá, jak tu již někdo psal, ta s těmi žlutými díly je již o poznání horší, tam už ty barvy doslova křičej.
Jinak příběh a textová prezentace je zvládnuta výborně, máš dobrou fantasii, já než bych něco takového vypotil :-\ ;D

Colonel32

#10
Jak už padlo, levej barák pohoda, pravej bez té žlué.

Colonel32