(Vlastní) SYSTEM ALTERNATIVNÍ MODELY

Založil grohl, 17.01.2008, 03:08:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Další v pořadí je maličký raketoplán ze setu 4918. Jakékoliv komentáře jsou vítány.




grohl

Do sbírky zvířátek přibyl opravdový obr. Prehistorický ještěr pyšnící se jménem Rajasaurus




linhi

Tohle téma opravdu hltám,co ty dokážeš s pár dílky!!!!

Janek3b


grohl

Stíhačka, lehce podobná F-4  Phantom II.



grohl

#65
Poslední výtvor byl inspirován jeřábem na podvozku Tatra 148.




maeror

Velmi, velmi podařené! Proč tě už Lego dávno nenajalo, abys jim vymýšlel alternativní modely?! Vždycky mi bylo líto, že je těch inspirací málo, respektive občas nemají až takovou úroveň...

MwK

Veľmi krásne! :D
Tento model sa ti obvzlášť vidaril... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

grohl

Stíhačka s deltovým křídlem a kachními plochami.



grohl

Designově celkem povedená sklápěčka, leč s nefunkční korbou. Sklápění sice zkonstruovat šlo, ale výška vozidla byla 2x větší a celkově to vypadalo dosti směšně.



TomB

Máš můj obdiv znovu, smekám virtuální klobouk :o :o.
RESPECT :o :o!
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

grohl

#71
Poslední dobou mi už začíná pomalu ze Star Wars hrabat:)
Microscale AAT




MwK

Pekné! :D
Len tak ďalej,nech ti hrabe... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondrej

ani jsi nemusel přikládat originál obrázek a věděl jsem, který stroj to je a to se o SW moc nezajímám. Skvělá fantazie a představivost

grohl

Menší školní autobus včetně řidiče.




Royde

Tak ten autobus je úúúžasný. I s řidičem.  ;D

grohl

Díky za ohlasy. Ještě cca sedmdesát zobrazení vás dělí od shlédnutí zatím nejoriginálnější předělávky 4918.

Šejmus

Ty máš nějaký limity?  :D
"Až si tohle prohlídne tisíc lidí, tak sem hodím další"? To je dost originální  ;)
Fool of a Took!

grohl

To vážně ne. Stejně jako se vždy nedočkám příspěvku. Asi prostě stavím rychleji než uživatelé píšou. Ale řekl jsem si, že do 5000 shlédnutí chybí takové minimum, že Vás trochu popostrčím :D

Shmade

Autobus je výbornej, hlavně zpětný zrcátka jsou super nápad.

grohl

Jak jsem slíbil, tak i činím.
Plachetnice ze setu 4918




maeror

Zase znovu mi nezbývá než smeknout! Jenom mi prozraď, kam na ty nápady chodíš: vymyslíš si napřed, co chceš stavět, a pak se to snažíš realizovat, nebo stavíš nahodile, a když tě něco napadne z toho, co se rýsuje, tak to dotáhneš?

grohl

Prostě to mudlám v rukou a když to začně vypadat zajímavě, pokračuju v tom. Předem rozmyšleno mám hlavně u Technic staveb, ale i tady je mi občas jasné, co budu zkoušet, dokud to nebude vypadat dle mých představ. Většinou mám do hodiny nějakej výtvor, pár minut dolaďuju a vylepšuju a pak cca týden trvá, než ho nafotím. (Špatné světlo venku, nechuť, únava a nebo prodloužená pracovní doba)

grohl

Miniaturní mezihvězdný křižník "Kladivoun" se třemi pulzními motory a velkou palebnou silou.



Pepo

Teda, poviem Ti tie modely ma naozaj dostali. :o Sú naozaj úžasné. :D Rád si počkám na tvoje ďalšie výtvory, predpokladám že máš v pláne ďalšie...

grohl


5o

Ty sa máš, keď máš toľko času a pravdepodobne aj zrelaxovanú myseľ, keď sa ti podarili takéto parádne kúsky.
Mal by som si zobrať pár dní voľna, ale skúsim vydržať do Veľkej noci, a potom sa dúfam dostanem aj k Legu.
Preto lebo Lego...

Věšák

Teda...ty tvoje modely mě vážně dostaly....moc se mi líbí ovečka a taky ostatní výtvory ze zvířátkovýho setu :)

To by mě zajímalo co sem přibude příště :P

grohl

Že jste to vy...
Tak tady je další výtvor. Nazval jsem ho "Holub v práci"  ;D
Natvrdlé ptáče koná potřebu na hlavu sochy kníratého muže.




Hardegon

Opravdu nápadité a působivé řešení i samotný nápad. ;D