*TOP* (Vlastni) Black Falcon's lake Keep

Založil chadzi, 05.06.2006, 20:37:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

***Banana.com


TomG

Moc hezke, predpokladam, ze udelat to vetsi a uz mas od manzelky sbalene kufry :)
By me zajimalo na kolik penez takova stavba vyjde, to bude radove nekolik desetisicu ne?
Only the best can survive.

stambi

uff, te je fakt monumentální a přitom spousta sqělých detailů, jak dlouho vydrží u Tebe takový hrad než se rozhodneš postavit nějaký jiný?

Mtron

:o :o :o to už jako máš hotové celé   :o :o tohle je skvost , na to bych se rád přijel podívat než budeš demolovat  ;D , skláním se před tebou , nádherné detaily a monumentální stavba, ještě se mám hodně co učit a asi těžko tě doženu někdy. FAKT SUPERRR


jinak by tu měla být galerie hotových staveb formátu jako teď předvedl chadzi. Aby se mohla ČR a SR pyšnit skvosty tohoto kalibru. Dokonce si dovoluji navrhnout jeho stavbu jako logo kostek. ;) ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Micho

Citace od: Mtron kdy 18.10.2006, 10:43:01
... jinak by tu měla být galerie hotových staveb formátu jako teď předvedl chadzi. Aby se mohla ČR a SR pyšnit skvosty tohoto kalibru. ....

Určite je to celé fantastický super. To je veľmi dobrý nápad, čo sa týka tej galérie. Táto Chadziho stavba by kľudne mohla ašpirovať na stavbu tohto fóra za rok 2006. To by sa kľudne mohlo vybrať pár podarených stavieb členov fóra a urobiť hlasovanie do siene slávy.   8)


Chadzi sa ešte musí popasovať s dokončením niektorých detailov. Napríklad taký viditeľné sú chýbajúce strešné 75 stupňové rohovové dieliky na vrchy vežičiek v čiernej farbe - http://www.peeron.com/inv/parts/3685.

Ja som ich napočítal zhruba 36 ks a nie je to lacný špás. A ešte určite ich nie je dostatok, na hrady a iné mestské stavby ako sú kostoly a pod. ich používa viacero ľudí  - http://www.bricklink.com/search.asp?invXrefID=3788&invType=F

Colonel32


Frco

uff to akoze jedna taka kocka stoji 80 korun?!?!

MildaPajda

Citace od: Frco kdy 18.10.2006, 14:30:39
uff to akoze jedna taka kocka stoji 80 korun?!?!

kde to ctes? ... kdyz jich koupis vic jak 20, tak jsou za 2$ => 40kc...
to ujde.... ne?  >:D
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Benelli_2000

Tak tenhle hrad je nejfantastičtější, jaký jsem za viděl za posledního půl roku.
Monumentální stavba plná detailů, navíc inspirovaná reálnými předlohami - opravdu dokonalé dílo.

Chadzi - osaď to nějakým pořádným životem a pak to pořádně zdokumentuj.
Každopádně se tvému hradu vyrovná jen málokterý.


Ten nápad s HALL OF FAME není špatný. Už jen proto, že Chadziho hrad by zasloužil důstojnější umístění, než jen v rubrice Catsle Pirates  ;)

Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Micho

Citace od: Benelli_2000 kdy 18.10.2006, 15:04:40
Ten nápad s HALL OF FAME není špatný. Už jen proto, že Chadziho hrad by zasloužil důstojnější umístění, než jen v rubrice Catsle Pirates  ;)

Súhlasím, najlepšie by tomu hradu bolo u mňa doma!  ;D

chadzi

dik za pochvalu, jeste to porad neni finalni jak je videt z fotek. ted musim dodelat strechy a prostor mezi dvema velkyma vezema. pak se vrhnu na interier.

frco -> kdyz se muzou prodavat figy za 40 usd tak 2.60 za kostku neni tak spatny  ;D btw uz jsem jich objednal 23 (1.25 za kus)

tomg -> jsou v tom ty hrady ktery jsem koupil celkem ok na ebay + pak ted uz 10 000 1xn oldgray ktery prumerne staly 10 USD centu

stambi -> tohle je muj prvni hrad takze jeste nemuzu rict. az to dodelam tak to chvili necham, nafotim nafilmuju a pak na to pustim dcerku at to demontuje a zkusim neco jinyho.

chadzi

po delsi dobe zase update. musel jsem to cely prekopat, ta puvodni verze vnitrku byla dost slaba... porad je to ale heavy WIP

chadzi

a dalsi..

linhi

Nejlépe zpracovaný hrad co jsem zatím viděl- tleskám a tiše závidím množství materiálu!!!!  ;)

Šejmus

opravdu skvělé, napadá mě zda bys to nemohl použít jako místo dějiště nejakého komiksu, nebo filmu (/ne ho sám vytvořit- třeba jen pronajmout ;D)
Fool of a Took!

TomG

Only the best can survive.

Aki

Tak teď jsi si již s tím vnitřekem opravdu dobře vyhrál. Tomu už nedokážu vytknout nic. Fakt je to hodně, hodně dobré. Ta příčná chodba na piřích tomu dodala perfektní dynamiku a ty členité ale drobné výklenky atd.... Paráda. Gratuluju.  ;)

Škoda že tohle ve Svitavách mít nebudem a do Rumunska relativně daleko.  ::)

Ještě s tím hodláš něco dělat?

otaznik

UNBELIEVABLE - kolik stojí cesta do Rumunska? Chci to vidět na vlastní oči.   :o

Samík

A já hlupák jsem si myslel, že dokonalejší už to být nemůže.. ;D ;D
Vidím, že jsem se šeredně spletl, protože tak perfektní MOC jsem ještě neviděl..až budu mít cestu do Rumunska dám vědět.. >:D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

stambi

to mi klesla čelist, myslel jsem, že už na tom není co vylepšit, ale tohle je ještě o třídu vejš...
štambi

Marťan

Úžasné...nejlepší hrad co jsem kdy viděl....jako hradař před tebou smekám, jsi fakt borec.
Jen v tom vidím dvě nevýhody. Rozměry hradu jsou natolik velké, že asi bude problém to někam přenést....třeba na nějakou výstavu do ČR, a potom, škoda že ten hrad nenese vlajky Royal rytířů, to by pak bylo snad heaven... 8)

myth

Citace od: Marťan kdy 07.02.2007, 10:13:00
...škoda že ten hrad nenese vlajky Royal rytířů, to by pak bylo snad heaven... 8)

A kde je problém? Pošleš tam svoju armádu a zaberieš ho, nie? :) Len treba dať pozor na poškodenie pri dobýjaní ;).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

jediná škoda je , že tenhle klenot není vystaven ve Svitavském muzeu ... protože je to fakt pecka, konečně by Mtroni mohly chodit na exkurze hradu a i přiučiti se novým technikám stavění od mistrů... :-*
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Marťan

Citace od: myth kdy 07.02.2007, 10:47:36

A kde je problém? Pošleš tam svoju armádu a zaberieš ho, nie? :) Len treba dať pozor na poškodenie pri dobýjaní ;).

pravda, pravda....jdu shromažďovat armádu, i když těch mých 100 figů by muselo mít asi v ruce kulomety a raketomety, aby toto dobyli.... >:D

Samík

Citace od: Marťan kdy 07.02.2007, 11:10:50
..i když těch mých 100 figů by muselo mít asi v ruce kulomety a raketomety, aby toto dobyli.... >:D

No, stejně nevím, jestli by se jim to podařilo  >:D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Aki

Citace od: Mtron kdy 07.02.2007, 10:53:21
jediná škoda je , že tenhle klenot není vystaven ve Svitavském muzeu ... protože je to fakt pecka, konečně by Mtroni mohly chodit na exkurze hradu a i přiučiti se novým technikám stavění od mistrů... :-*
To by asi pomalu bylo jednodušší uspořádat výstavu v Rumunsku, než ten hrad odtama převážet!  ::)

Případně pokud by se ten převoz povedl, nezabavili to na celnici a tak, tak už by ve svitavském  muzeu na tvojí základnu nezbylo místo!  >:D >:D >:D

myth

Citace od: Aki kdy 07.02.2007, 11:14:32
...nezabavili to na celnici a tak...

Rumunsko je už v EÚ, colnice neexistujú ;).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

Citace od: Aki kdy 07.02.2007, 11:14:32
Citace od: Mtron kdy 07.02.2007, 10:53:21
jediná škoda je , že tenhle klenot není vystaven ve Svitavském muzeu ... protože je to fakt pecka, konečně by Mtroni mohly chodit na exkurze hradu a i přiučiti se novým technikám stavění od mistrů... :-*
To by asi pomalu bylo jednodušší uspořádat výstavu v Rumunsku, než ten hrad odtama převážet!  ::)

Případně pokud by se ten převoz povedl, nezabavili to na celnici a tak, tak už by ve svitavském  muzeu na tvojí základnu nezbylo místo!  >:D >:D >:D

místo by bylo i na základnu i na black falcon , když dokážu převést základnu tak black falcon by neměl být až tak velký problém  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

***Banana.com

Citace od: Marťan kdy 07.02.2007, 11:10:50
pravda, pravda....jdu shromažďovat armádu, i když těch mých 100 figů by muselo mít asi v ruce kulomety a raketomety, aby toto dobyli.... >:D

No, samopaly i RPG v arzenálu mám  >:D

Mtron

možná by stálo za to jestli s tím chadzi bude souhlasit, jeho fotky hradu vytisknout a vystavit, protože si myslím, že je to skvostná stavba i když tam není ten landing platz jak chadzi slíbil  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz