Vočko a jeho výtvory

Založil Vočko, 10.11.2015, 11:15:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vočko

Všechny Lego "blázny" zdravím a zkusím se podělit o svoje výtvory. Většinu modelů se snažím přizpůsobit realitě. Jsem po úrazu krční páteře, ochrnutý od prsou dolů a částečně i na ruce (nehýbu ani jedním prstem na rukách). Lego je nejen koníčkem, ale i terapií.
První sem vložím přestavbu kamionu na dřevo.

Vočko

Další byla přestavba je Recovery truck Scania 4x8.

Vočko

Scania 143 a U.S. truck

Jaky

Super výkon! Zažil jsem podobnou situaci u švagra, takže si dovedu představit, co Ti to dá práce, takový model postavit.

LLLuky

Hlavně ten 1. model stojí za to... Hodně štěstí, a držím ti palce :)

GentlemanA15

Super práca. Ten Logging Truck je parádny  ;)

Vočko

moc děkuji. no snažím se těma rukama něco dělat.  ;)

Vočko

Díky bratrovi mám pár foto. tak toto je moje sbírka kamionů.  ;)

Vočko

 :)

LLLuky


:)
Parádní, bude foto ze předu?

Vočko

ještě hot-rod  :)

Vočko

Citace od: LLLuky kdy 12.11.2015, 18:39:40

:)
Parádní, bude foto ze předu?

Myslíš toto? Omlouvám se za odlepenou nálepku Scania  :-[  8)

LLLuky

To je jedno, máš moc hezké modely. Líbí se mi, když vidím nějaký v katalogu a potom tady zahlédnu lepší verzi :)

Vočko

Citace od: LLLuky kdy 17.11.2015, 08:39:27
To je jedno, máš moc hezké modely. Líbí se mi, když vidím nějaký v katalogu a potom tady zahlédnu lepší verzi :)

Ahoj a děkuji. Tj. přesně důvod, proč origo stavebnice přestavuji. Chápu, že pro děcka to musí splňovat určitou náročnost. Snažím se přiblížit realitě a potom řešit detaily. Kolikrát model přestavím, než jsem spokojen. Přítelkyně mi říká dokola "proč to zase předěláváš, vždyť to bylo moc hezké..." Dokud nejsem 100% spokojen, tak si nedám pokoj.

Hacislav

Pěkná práce, tvá autíčka se mi líbí. Určitě v tom pokračuj a příležitostně se nějakým dalším pochlub.
Přeji hodně radosti s Legem.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Skyrider

nádhera, nejvíc se mi líbí asi Volvo michacka.

Vočko

Citace od: elerond kdy 17.11.2015, 13:00:47
nádhera, nejvíc se mi líbí asi Volvo michacka.
přítelkyni taky  ;) ;D

Vočko

ještě si dovolím Golfíka  :)

Igorus

Pěkné! Taky se těším na další modely  ;)

Vočko

Vzhledem k výstavě v Brně mi sbírka MOCů prořídla. Od přítelkyně jsem dostal k narozeninám Lego 60002. Model poskládala a dávala mi ho se slovy, že by to chtělo vylepšit.
Přikládám foto a sami posuďte jak moc je model vylepšen ;)

LLLuky

To je opravdu nádherné! :o  MÍLA tě zajisté pochválí  ;)

Vočko

Zdravím vás. Během nemoci, která mě od nového roku trápila, jsem postavil pár kousků.

skmaand

Druhý renault magnum tu na fóre. Myslím, že je vierohodnejší než ten môj.

Vočko

Citace od: skmaand kdy 20.03.2016, 17:19:41
Druhý renault magnum tu na fóre. Myslím, že je vierohodnejší než ten môj.
Jestli je to ten v Brně na výstavě, tak to byla inspirace a zároveň výzva postavit věrohodnější ;)

skmaand

Presne ten z Brna  ;D. Ten môj sa mi páčil pokiaľ nestál v meste. V uliciach už vyzeral smiešne malý v porovnaní s osobákmi. Ten tvoj je mierne vyšší a tým aj vhodnejší do minifig mierky.

Vočko

Velikoční focení - dnes byl čas nafotit pár posledních výtvorů. Některé jsem předělal ;)

Snažím se pořídit stavebnici a daný model předělat do realističtějšího MOCu. Pokud by jste měli typ na značku tahače tak posílejte. Velká výzva byl Magnum - je to kombice inspirace nasbírané na netu a Scania 110, kterou jsem z Lega nikde nenašel  8)

Vočko

.

Vočko

Nějak se mi pod rukama zrodili hasiči. Teď už jen pořádnou základnu...

1. Cisterna

Vočko

2. Rescue truck

Vočko

3. Truck - žebřík