Kostky v Plzni

Založil Hardegon, 22.11.2018, 11:19:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

V pátek proběhlo první osobní jednání ve výstavních prostorech DEPO 2015. Jejich zájem o lego výstavu je veliký a nabídka zní velmi zajímavě. Jednalo by se o krásných 750m plochy.

Pouze proběhla změna termínu z dubna na víkend 7.-9. června 2019. Dříve není možnost se už vecpat do programu. Přes prázdniny to určitě dělat nechci a další volný víkend je až 2020 na jaře.

Tedy opět informativní průzkum, jestli...

a) budete mít zájem přijet v tomto termínu?
b) neplánuje se nikde jiná výstava nebo akce?


Aktuálně mám rezervovaný prostor na ten červnový víkend a pokud zde nepadne pádný argument proti termínu nebo nebude neochota v červnu přijet, budou kostky poprvé na západě  :)

Clermont

a) prijedu s kolejistem a kostkami do koutku
b) odpoved neznam

šipka


Chairudo

Termín v pohodě, bude aspoň pěkné počasí na prohlídku města  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MiHo

Termín je vyhovující, přijedu s kolejištěm.

Ryxe

Jak jsme se bavili o víkendu, s námi určitě počítej ;).

Igorus


Tomik

Za mě je taky termín v pořádku a na výstavu přijedu se svými alternativními modely.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Robkteryten


puresis

To je super, tak to me motiveje ještě víc dojet, prve jsem zamyšlel, jen poslat nějaké moduly. Rád se třeba i podivam i do pivovaru, 2007 co jsem byl v Plzni naposled mi na čas na to už nezbyl. Jak je to tam prohlídkoů?

milanv

Duo M+M potvrzuje účast! :)
Pán na Žlutém hradě

stricekfido

Zdravím, jsem od Klatov, (40km od Plzně) pokud by jste potřebovali pomoci rád se zapojím. Buď se sety, mocy popř s organizací.

jerzeeg


davroman

za nás tři také červnový termín OK
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

znouzectnost

Za mě ok, rád dorazím.

linhi


Borun

Termín super.Přijedeme se synem

blackjoe

Termín je super, už se těším.  ;)

Hardegon

Tak si pište do kalendářů 7. až 9. června 2019 výlet na Plzeň a první lego výstavu na západ od Prahy.  >:D
Do úvodního příspěvku jsem dal základní info a aktuální seznam účastníků, kteří reagovali po posunutí termínu na červen.

Prosím další zájemce, kteří mají zájem přijet vystavovat, aby sem hodili info.

Během ledna budu obepisovat všechny ohledně rozměrů a počtů modelů kvůli rozplánování prostoru. Tak jestli mi chcete ušetřit práci, můžete to sem rovnou připsat :)

Díky vám všem za zájem a v červnu vás tu srdečně přivítám.

nikolinek

Prosím o připsání do seznamu.

roko86


skywalker007

S bráchou by jsme přijeli.

Martins

Ahoj Hardegone,
také bych se rád zúčastnil, pokud by byl zájem, tak bych se pokusil o oživení microměsta, to v Plzni ještě nebylo a přivezl bych svoje 2 (možná 3) GBC Islandy a trochu je otestoval pod zátěží...

Hardegon

Citace od: Martins kdy 19.12.2018, 09:08:48
Ahoj Hardegone,
také bych se rád zúčastnil, pokud by byl zájem, tak bych se pokusil o oživení microměsta, to v Plzni ještě nebylo a přivezl bych svoje 2 (možná 3) GBC Islandy a trochu je otestoval pod zátěží...

Ahoj,
super, píšu tě na seznam s micro městem a GBC  ;)

Petronel

Ahoj, nevím co všechno v té době budu mít postavené, ale minimálně s akvárkem bych určitě dorazil.

Hardegon

Citace od: Petronel kdy 09.01.2019, 12:24:16
Ahoj, nevím co všechno v té době budu mít postavené, ale minimálně s akvárkem bych určitě dorazil.

Mám tě v seznamu a těším se. Od teb vezmu všechno. >:D

peter

Citace od: peter kdy 22.11.2018, 16:12:20
U mne by záleželo, kdy by to bylo. Každopádně mohu nabídnout diorama aut 1:13 (plocha 1m2) a diorama s železniční stanicí (0,4x1m).

Jelikož se přesunul termín na červen, tak bych se rád zúčastnil.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hardegon

Citace od: peter kdy 10.01.2019, 10:18:55
Citace od: peter kdy 22.11.2018, 16:12:20
U mne by záleželo, kdy by to bylo. Každopádně mohu nabídnout diorama aut 1:13 (plocha 1m2) a diorama s železniční stanicí (0,4x1m).

Jelikož se přesunul termín na červen, tak bych se rád zúčastnil.

Super  ;)

Sihaja

Já bych si s dovolením také jela.
Můžu vzít Krchov 4 vlké baseplate...

Hardegon

Citace od: Sihaja kdy 26.01.2019, 19:02:32
Já bych si s dovolením také jela.
Můžu vzít Krchov 4 vlké baseplate...

Skvělé, dávám tě na seznam :)