SIMPSONS

Založil werny, 23.02.2019, 08:03:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

werny

Představuji vám nový projekt SIMPSONS, na kterém jsme se podíleli společně s Izabellou.
Postupně tady budu vkládat nové výtvory. Začínám nápisem názvu města SPRINGFIELD, kde všichni hlavní hrdinové žijí a gaučovou scénkou, ve které je celá rodinka. Homer odpočívá, Marge uklízí a děti si hrají. Bart zlobí Lisu, svým autíčkem ji schválně rozbil její stavbu:) Celá rodina jsou fanoušci LEGA. Třetí stavba je comicshop, sám jsem fanoušek komiksů, proto jsem vybral tuto scénku. Snad se vám stavby budou líbit.

peki

Pobavilo. Těším  se na pokračování  :)

davroman

Super, skvělé nové téma.  ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

milanv

To mi včera uniklo a byla by to škoda. Pěkný nápad a těším se na pokračování!
Pán na Žlutém hradě

werny

Moc vám děkuju. Jsem rád, že se to líbí:)

Villa Legina

Comicshop je dokonalý v každom ohľade. Super!

Foton

Paráda.  Jediné co bych vylepšil je "vyhlazení' vršku písmen v "SPRINGFIELD" pomocí tiles.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

werny

Předkládám vám další pokračování ze série Simpsonů   8). Na prvním obrázku je Lisa ve svém oblíbeném obchodě s hudebními nástroji. Lisa přemlouvá tátu, ať ji koupí nový saxofon, který ji zničil brácha Bart. Na druhém obrázku je Homer v práci. Místo toho, aby se věnoval své práci, pořád jí a často spí.

peki

Opět pobavilo, jsou to takové ty milé scénky z oblíbeného seriálu. Je škoda že to Lego nedotáhlo dále jako např. nyní u LEGO movie, kde je těch setů (na mne až zbytečně hodně). Když šli Simpsi do produkce, čekal jsem nějaké doplnění k 2 velkým setům právě v tomto duchu.

Vybavuji si taky jeden díl seriálu kdy se probudili ve světě lego.   

werny

Citace od: peki kdy 06.03.2019, 13:34:28


Vybavuji si taky jeden díl seriálu kdy se probudili ve světě lego.

Ano, přesně tento díl mám moc rád :D

milanv

Pěkné vinětky. Obchod je skvěle "nadupaný detaily". Jen bych trochu z výtvarného hlediska "přitlačil na pilu": ať je víc jasné, o co tam jde: v obchodě víc zdůraznil scénku s Lisou (pořádnou akci: rve saxík tátovi do ruky, ten se prohýbá v pase že né - apod.), druhou scénku bych zmenšil a zase víc zdůraznil Homerovo odpočívání.

Promiň, mluvím jak příručka pro fotografy, strana 15 :) Ale ono to tak s vinětama je, ty zákonitosti jsou hodně podobné...
Pán na Žlutém hradě

werny

Citace od: milanv kdy 08.03.2019, 08:41:26
Pěkné vinětky. Obchod je skvěle "nadupaný detaily". Jen bych trochu z výtvarného hlediska "přitlačil na pilu": ať je víc jasné, o co tam jde: v obchodě víc zdůraznil scénku s Lisou (pořádnou akci: rve saxík tátovi do ruky, ten se prohýbá v pase že né - apod.), druhou scénku bych zmenšil a zase víc zdůraznil Homerovo odpočívání.

Promiň, mluvím jak příručka pro fotografy, strana 15 :) Ale ono to tak s vinětama je, ty zákonitosti jsou hodně podobné...

Děkuji za rady, pokusím se to vylepšit.

werny

Dnes mám pro vás dvě nové stavby. V první je springfieldský kostel, ve kterém předčítá Ted Flanders, soused Homera Simpsona a ve druhé stavbě jsou sestry Marge, Selma a Patty, které udělují licence na řízení automobilů.

Jezevec

Pěkné pěkné. Palec nahoru. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

werny

Přikládám další kousek ze série Simpsons.Jde o Krustyho TV show.Napadlo mě vytvořit obrazovku televizoru a do ní umístit scénku.

matka

Tenhle tvůj "seriál" mě fakt baví, vždycky se těším na další kousek. A nápad s TV obrazovkou je neotřelý, zas něco nového, super.
Paní na Žlutém hradě

milanv

Povedlo se to, televize je opravdu vtipná. Už se těším, až bude na výstavě ukázaná celá tvoje série hezky dohromady!
Pán na Žlutém hradě

peki

U té televize by se dalo hodně vyblbnout i s kočkou a myší (ichi skreči)

werny

Jako další stavby ze série Simpsons jsem si vybral:
kancelář pana Burnse
ordinaci dr. Dlahy
leftorium - obchod Teda Flanderse pro leváky, který mu moc peněz nevydělá, ale má ho rád

Petronel

Super!
Povedené kousky.
Když vidím kancelář Burnse, tak si vždy vybavím to propadliště před stolem. >:D
Škoda, že se už nevešlo. ;)

Mr. Cube

Čím dál lepší, kdyby se to prodávalo, tak si to i koupím. K vystavení na poličku pro fandu Simpsonů ideální. Super nápad s tím rentgenem!

milanv

Krásné nápady a výborné výtvarné řešení: všeho je tam akorát, všechno je vidět, jasný i námět - co se tam děje.
Už předchozí vinětky byly moc pěkné, ale tou "profesionalitou" jsi poslední z nich posunul ještě o laťku výš!
Těším se do Olomouce!
Pán na Žlutém hradě

werny

Všem vám děkuji za komentáře, mám z nich velkou radost. Nad každou stavbou dlouho přemýšlím, tak jsem rád, že se líbí 8)

werny

Můj téměř poslední model se série Simpsons nese název Bart po škole.

Drobuliatko

No máš to pekne chlape! ;)

peki

Opět pecka. Doporučil bych ještě i AN verzi nápisu pro šíření věhlasu mimo naší kotlinu Něco jako LEGO is COOL !!!

Pokud by to Lego prodávalo jako setíky, opravdu bych to koupil (pokud by tedy zase neuletěli s cenou jako u toho velikonočního zajíčka). Upřímně jsem od Lega čekal mnohem více, ten potenciál tam určitě byl/je.

werny

Skoro na závěr jsem se pokusil postavit rodinku Simpsons jako BrickHeadz a šachy.