Samolepka

Založil Drobuliatko, 17.10.2014, 18:27:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Drobuliatko

Toto sme vyfotili nalepene v autobuse na okne. Nie je to z Lega??

razgy


Nychrom

krásná a bohátá stavebnice.. :(( ne jak dnes.. kde jsou ty časy...
Lego je jedna věc, ale důležitější je nápad.

pryb

Ne, to není LEGO. Je to oskenovaný, vytištěný a nalepený za účelem infarktu cestujících AFOLů, o tom jsem pevně přesvědčen. Pravou dvoutisícovku by na sklo taky nikdo jen tak nevylepil, že ne?  ;D

http://www.bricklink.com/catalogPG.asp?P=5590stk01&colorID=0
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Anatyt

Nebude to niekde v Rakúsku? Podľa ŠPZ auta...

Lego town

Ano Anatyt Rakúsko ma take ŠPZ. Podla mna to je original nalepka nez oskenovana? Mozno dake dieta tal to nalepilo. ;D

papluh

To vyzerá, že je to nalepené aj s podkladovým papierikom, kedže niektoré nálepky by mali byť priehľadné. Trocha čudné potom. Možno si nejaký AFOL objednal náhradné a prišla mu vytlačená kópia tak to tam dal od zlosti  ;D

holub

#7
To je velmi nepravděpodoné,aby to tam nalepil někdo jen tak pro zábavu,už vůbec né dítě,takový set se aby se dostal dítěti do ruky už tehdy ta mizivá šance natož pak dnes.Typuji, že jde o nějakou srandičku autora fotografie,nebo způsob předvedení svého úlovku někde z aukce ( gratuluji ;) ). Tak už s tím ven,jak to je ?  ;D

Toto je ještě raritnější než samolepka sama,osobně bych vyhodil celé okno a vystavit si to tak jako komplet do sbírky.Odlepením by se mohla znehodnotit  ;D doufám že máš spz a kontakt na řidiče

VocucBat

Mě by zajímalo zda to okno je z autobusu, mě to přijde jako barák... >:D

Měch

Citace od: vocucbat kdy 19.10.2014, 23:28:43
Mě by zajímalo zda to okno je z autobusu, mě to přijde jako barák... >:D

V tom případě, kam by odjíždělo to auto ? >:D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Drobuliatko

Je to v autobuse. :) Ale udrelo nam to hned do oci, hlavne to cislo a ta helikoptera. :) No tazko povedat kto to tam nalepil, kedy a preco.