(cizí) Modely aut a letadel

Založil Martins, 26.06.2014, 09:34:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martins

Ahoj,
narazil jsem dnes na Pana stavitele s velkým "P". Doufám, že to tu ještě nebylo...

https://www.flickr.com/photos/29987108@N02/

Moc se mi líbí jeho styl, nebojí se přiznat lego, staví to v takovém svém měřítku, občas by se mu nějaký detail dal i vytknout, ale celkově je to velmi pěkné a inspirativní... Navíc si hraje i s prezentací, montáže fotek, aktraktivní záběry... prostě paráda na pohled. Posuďte sami.

Anatyt

Tak to je čistý luxus! Pri tom Cadillacu som na prvý pohľad myslel, že je to nebodaj Tatra 603. ;D

milanv

Pěkné modely, ale hlavně ta prezentace, to je paráda. Vždyť spousta těch "fotek" by se vyjímala jako plakáty...
Pán na Žlutém hradě

tomaslambo

Moc pěkné modely. Taky bych chtěl umět takhle pěkně renderovat. Zajímalo by mne, jak by některé stavbičky vypadaly postavené v reálu a jestli by vůbec držely pohromadě (bez KRÁGLU)  >:D

Hacislav

Citace od: tomaslambo kdy 26.06.2014, 14:59:39
Zajímalo by mne, jak by některé stavbičky vypadaly postavené v reálu a jestli by vůbec držely pohromadě (bez KRÁGLU)  >:D

Když si dáš tu práci, tak se proklikáš až do raných období jeho tvorby, kdy má modely stavěné s reál lega a focené.
I jeho raná tvorba stojí za shlédnutí.  Líbí se mi jeho variace na jeden a ten samí vůz v různých měřítkách. Překvapivě mi nepřijdou nejhezčí ty největší, ale ty o jeden skok menší.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest