(vlastní) Bouzov mini

Založil Numido, 04.06.2019, 11:00:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Numido

Na Kostkování v Olomouci jsem slíbila nafotit a ukázat svůj Bouzov, tak tady je :-)
Je to v měřítku zhruba jako Lego Architecture, osídleno těmi nejminiaturnějšími figáčky.

pitris47

Povedené.
Jestli se mohu zeptat - kolik dílů bylo potřeba?

richchie

velmi pekne, zacinam prichadzat na chut tymto miniaturam  ;)

milanv

Krásná prácička! Díky ti za to, že jsem si to mohl v Olomouci vzít do ruky a prohlédnout i za to, že jsi to nafotila na fórum!
Pán na Žlutém hradě

Drobuliatko


Igorus

Konečně je to na kostkách! Super miniarchitekturní model!

Chairudo

Fakt super nápad, hned bych si jeden setík z nostalgie koupil  ;D

Dej to na ideas a uvidíme co se stane  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Martins

Moc povedená microstavba! Máš ponětí, v jakém je to měřítku?

Vasyk

V Olomouci jsem to moc obdivoval, parádní stavbička. Příště tu fixu nahraď samolepkou a bude to na 1000%.

Numido

Děkuji za pochvaly  :)

Citace od: pitris47 kdy 04.06.2019, 12:02:23
Jestli se mohu zeptat - kolik dílů bylo potřeba?
Nemám tušení kolik dílků to je, nemám na to žádný projekt nebo tak něco. Podložka je 36x36 a dílky jsou vybrakovaný hlavně z Bradavické Velké síně z loňskýho Harry Pottera, plus domácí zásoby. Dokupovala jsem jenom pár červených střešních dílků.

Citace od: Chairudo kdy 04.06.2019, 15:44:34
Dej to na ideas a uvidíme co se stane  ;)
No na Ideas by asi daleko nedošel :-D, na rozdíl od orloje Bouzov snad nikdo mimo Moravu nezná :-)

Citace od: Martins kdy 04.06.2019, 17:00:59
Moc povedená microstavba! Máš ponětí, v jakém je to měřítku?
No změřený to samozřejmě nemám ale veeelmi přibližně od oka asi 1:128

Citace od: Vasyk kdy 04.06.2019, 17:15:52
Příště tu fixu nahraď samolepkou a bude to na 1000%.
Je to modelářská barva, myslela jsem si, že to bude živější a sytější, než by byla samolepka... ale jo, příště už bych určitě raději dala samolepku. Na tomhle jsou hrozně vidět drobný nepřesnosti.

Borun

Já jsem to taky  v Olomouci obdivoval.Výborný nápad .Hned bych ho bral do mé sbírky miniatur.

peter

Pěkné. Krásně by to zapadlo do mojí výstavky, kterou jsem měl na naší druhé výstavě v Brně. Možná by nebylo od věci, na některou naši další výstavu, se domluvit a udělat takovouto výstavku miniatur našich hradů a zámků ...

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Tomik

Také jsem tento hrad obdivoval na olomoucké výstavě a musím uznat, že se ti opravdu povedl - postavit tvarově složitý hrad v takto malém měřítku vyžaduje značnou dávku umu. Plánuješ se pustit v podobném stylu i do stavby dalších hradů?
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr