SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK Ostrava 2018 - Jaro

Založil danyboy, 21.10.2017, 14:06:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Borun

Trika mají v pracovních oděvech.Třeba Canis

danyboy

#121
Info pro všechny vystavovatele! Už se nám pomalu blíží naše ostravská výstava, tak přicházím s nějakým novým infem.
1. Trička

Tak po diskuzi se Samy405 jsme se rozhodli, že teda lze tisknout na všechny barvy, Omlouvám se těm, kterým jsem řekl jinak a třeba už si zařídili tričko, proti svému výběru.
Avšak chtěli jsme, ať jsou vystavovatelé u svých modelů výrazní, avšak hold poptávka po černých odstínech je moc velká. >:D Máme nahlášeno, že tričko chtějí tito vystavovatelé: (pokud se na seznamu nenacházíte a chcete si nechat potisknout tričko, popřípadě jste se vůbec nehlásili, ještě to stále lze. Když tak vás doplním zde do seznamu:

Jerzeeg 2x černá
Tomaslambo bílé
Kuba modré
Honzicek22 černé
Jojík 2x  žluté a světle modré
Borun 2x červené
tygris 2x ? Oranžová

samy405 ?
skywalker (2x bílé
igorus 2x
puresis
Clemont modré
Honzgry bílé
Hana129 4x



Další důležité info!

1. SPANÍ
Jak již zaznělo v přihlašovacím listě, který jste jako vystavovatelé vyplňovali, tak spaní je zařízeno v prostorách tříd, ve kterých budete vystavovat. Je však třeba, abyste si s sebou přivezli nejlépe karimatku, spacák, popřípadě polštář apod. Mělo by být k dispozici několik žíněnek z tělocvičny, avšak asi nevyjde na všechny. Popřípadě ubytování po své vlastní ose. Relativně blízko jsou například studentské koleje VŠB, co tak vím.

2. UPOZORNĚNÍ prostorách školy je zákaz požívání alkoholu a omamných látek. Během sobotního večera budeme v restauraci Panorama, kde samozřejmě bude možnost si dát po náročném dni pivko, cigáro.

3.VÝSTAVNÍ PLOCHY Jak již zaznělo budeme všichni vystavovat ve třídách, popřípadě v dalších prostorách školy. K dispozici budete mít školní lavice. Vedení školy si přeje, aby využité lavice byly po výstavě uspořádány tak, jako předtím (děcka mají každý svojí lavici přizpůsobenou, výška lavice a podobné nesmysly. ::) ) Ke každé třídě budete mít instrukce k těmto krokům + každá lavice bude popsána štítkem, aby se vědělo, kde přesně se má pak při úklidu nacházet.  ;)
Vzhledem k různým výškám stolů, bude k dispozici kartón, kterými si lavice podle potřeby přizpůsobíte. Avšak omezené množství (více jsme doma nesehnali >:D). Prosím tedy, pokud můžete, přivezte si taky nějaký.  >:D

4 ;). 3.VÝSTAVNÍ PLOCHY 2 V každé třídě budou k dispozici papírové role, kterými si výsledné plochy obalíte. K dispozici budou samozřejmě lepící pásky a nůžky. Dále nevyužité židle využijete jako bezpečnostní zábrany, ke kterým budete mít k dispozici lano, kterým si židle můžete propojit, protáhnout, pro lepší bezpečnost vašich modelů.

Mamka je teď výstavou/prací fakt hodně zatížená, tak případě jakýchkoliv dalších dotazů aktuálně můžete kontaktovat i mě na tel. čísle 777164079 (nejrychlejší volba), popřípadě mi napište SZ tady na kostky nebo zde do tématu. :)

P.S. Prosím všechny, aby si s sebou přivezli fakturu, kterou jste dostali do emailu. Aby Vám mohla být proplacená odměna.  8)
S pozdravem,
danyboy

danyboy

Plány výstavní plochy  8)

jerzeeg

#123
Ja bych prosim take chtel potisk trika, cerneho  ;D


edit: nakonec prosim dve trika, mam i pro zenu - obe trika jsou cerne

Izabella08

Prosím, určitě to zde padlo, ale ptám se...odkdy můžeme v pátek dorazit na instalaci?

Hana129

Od 14:00 hodin pokud se nepletu.


Jinak bych taky 4* potisk trička tmavě modré (už byly koupené).

Izabella08

Citace od: Hana129 kdy 19.03.2018, 20:05:10
Od 14:00 hodin pokud se nepletu.



Jinak bych taky 4* potisk trička tmavě modré (už byly koupené).

Hani, děkuji pěkně:)..myslela jsem si to.

danyboy

Ano, prosím příjezdy plánujte od čtrnácté hodiny. :)

jojik

Já bych si nechal potisknout dva trička ( žluté a světle modré )

danyboy

Citace od: jojik kdy 20.03.2018, 09:31:41
Já bych si nechal potisknout dva trička ( žluté a světle modré )

připsáno

Igorus


samy405

Prosím všechny :) :

Trička budou :) teď vážně ... barvu trička známe (od Vás nahlášenou) potisk lze udělat v těchto barvách :
Bílá,černá,žlutá,modrá,červená,černá
bonus : zlatá,křiklavě zelená a oranžová

potřebuju toto vědět do čtvrtka do 12té hodiny - poté už nebude moct si vybrat a dostanete to co prostě bude - výroba potisku není zase tak rychlá sranda a navíc se bude dělat v pátek až se uvidíme - potřebuju taky postavit modely :)

jinak doporučuju tričko nové a alespoň vyžehlit když už ne vyprat - pokud to neuděláte termolis sice fólii zapeče ale nebude tam 100% držet !!! je to vyzkoušeno. Důvod znám a proto říkám dopředu co a jak připravit ...
jinak 1 tričko se vyrábí se vším všudy cca 7-10 min ( tak ať taky něco stihnu udělat :) tak mi prosím trošku alespoň takhle pomožte :) )

Borun

Ještě taková maličkost.Je to jedno jestli polo triko nebo obyč. protože tam je rozdíl v materiálu.

samy405

At je to 100% bavlna ...
Jdou i jine materialy ale s tim si nebudu hrat na vystave :-) (zmena teploty,casu a tlaku)
Jinak mi je to jedno co budete nosit :-) teda jutovy pytel jsem jeste nedelal :-) :-) :-) (toto je humor :-) )

danyboy

Prosím, aby mi každý do SZ napsal, jakou finální barvu trika bude mít, abych mohl zařadit do seznamu viz. samyho příspěvek.

danyboy

Citace od: danyboy kdy 17.03.2018, 14:15:24
Info pro všechny vystavovatele! Už se nám pomalu blíží naše ostravská výstava, tak přicházím s nějakým novým infem.
1. Trička

Tak po diskuzi se Samy405 jsme se rozhodli, že teda lze tisknout na všechny barvy, Omlouvám se těm, kterým jsem řekl jinak a třeba už si zařídili tričko, proti svému výběru.
Avšak chtěli jsme, ať jsou vystavovatelé u svých modelů výrazní, avšak hold poptávka po černých odstínech je moc velká. >:D Máme nahlášeno, že tričko chtějí tito vystavovatelé: (pokud se na seznamu nenacházíte a chcete si nechat potisknout tričko, popřípadě jste se vůbec nehlásili, ještě to stále lze. Když tak vás doplním zde do seznamu:

Jerzeeg 2x černá
Tomaslambo bílé
Kuba modré
Honzicek22 černé
Jojík 2x  žluté a světle modré
Borun 2x červené
tygris 2x ? Oranžová

samy405 ?
skywalker (2x bílé
igorus 2x světle modrá, červená
puresis
Clemont modré
Honzgry bílé
Hana129 4x



Další důležité info!

1. SPANÍ
Jak již zaznělo v přihlašovacím listě, který jste jako vystavovatelé vyplňovali, tak spaní je zařízeno v prostorách tříd, ve kterých budete vystavovat. Je však třeba, abyste si s sebou přivezli nejlépe karimatku, spacák, popřípadě polštář apod. Mělo by být k dispozici několik žíněnek z tělocvičny, avšak asi nevyjde na všechny. Popřípadě ubytování po své vlastní ose. Relativně blízko jsou například studentské koleje VŠB, co tak vím.

2. UPOZORNĚNÍ prostorách školy je zákaz požívání alkoholu a omamných látek. Během sobotního večera budeme v restauraci Panorama, kde samozřejmě bude možnost si dát po náročném dni pivko, cigáro.

3.VÝSTAVNÍ PLOCHY Jak již zaznělo budeme všichni vystavovat ve třídách, popřípadě v dalších prostorách školy. K dispozici budete mít školní lavice. Vedení školy si přeje, aby využité lavice byly po výstavě uspořádány tak, jako předtím (děcka mají každý svojí lavici přizpůsobenou, výška lavice a podobné nesmysly. ::) ) Ke každé třídě budete mít instrukce k těmto krokům + každá lavice bude popsána štítkem, aby se vědělo, kde přesně se má pak při úklidu nacházet.  ;)
Vzhledem k různým výškám stolů, bude k dispozici kartón, kterými si lavice podle potřeby přizpůsobíte. Avšak omezené množství (více jsme doma nesehnali >:D). Prosím tedy, pokud můžete, přivezte si taky nějaký.  >:D

4 ;). 3.VÝSTAVNÍ PLOCHY 2 V každé třídě budou k dispozici papírové role, kterými si výsledné plochy obalíte. K dispozici budou samozřejmě lepící pásky a nůžky. Dále nevyužité židle využijete jako bezpečnostní zábrany, ke kterým budete mít k dispozici lano, kterým si židle můžete propojit, protáhnout, pro lepší bezpečnost vašich modelů.

Mamka je teď výstavou/prací fakt hodně zatížená, tak případě jakýchkoliv dalších dotazů aktuálně můžete kontaktovat i mě na tel. čísle 777164079 (nejrychlejší volba), popřípadě mi napište SZ tady na kostky nebo zde do tématu. :)

P.S. Prosím všechny, aby si s sebou přivezli fakturu, kterou jste dostali do emailu. Aby Vám mohla být proplacená odměna.  8)
S pozdravem,
danyboy

Chairudo

Důležitá otázka: Je ve škole wifi na kterou se můžeme napojit?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun


Clermont

Tam jsou rušičky na mobil kvůli žákům ať si nehrajou s mobilem ve třídách  ;D

Chairudo

Citace od: Clermont kdy 22.03.2018, 18:59:30
Tam jsou rušičky na mobil kvůli žákům ať si nehrajou s mobilem ve třídách  ;D

Ty se dají vypnout a wifi zapnout ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

samy405

kluci myslím si, že bude dost práce kolem modelů :) nebo asi dělám něco špatně já a nemám vůbec čas na nějakou fifi :) :) :)

danyboy

Tak co, jak se Vám v Ostravě líbilo? :)

Chairudo

#142
Citace od: danyboy kdy 26.03.2018, 14:11:19
Tak co, jak se Vám v Ostravě líbilo? :)

No bylo to super, ale chválu si nechám až na večer jak zpracuji fotečky a video  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Citace od: danyboy kdy 26.03.2018, 14:11:19
Tak co, jak se Vám v Ostravě líbilo? :)

Dany, jak už jsem ústně řekla Tvoji mamce...měli jste to pěkně zorganizované, účast byla vysoká, akce dopadla se ctí a Vy jste byli zlatí:)


Honzgry

Také bych chtěl poděkovat za super akci a těším se na další ročník  >:D
Přidávám odkaz na rajče, kam jsem hodil pár fotek z výstavy.
http://honzgry.rajce.idnes.cz/Ostrava_2018/

Robkteryten

Děkujeme za možnost vystavovat na takto povedené akci.

jerzeeg

Citace od: danyboy kdy 26.03.2018, 14:11:19
Tak co, jak se Vám v Ostravě líbilo? :)
Mne se v Ostrave tuze libilo, jednou bych tam chtel zit..  ;D

Borekity

Taky jsem se byl kouknout a výstava byla super!!! Hlavně Chairudovo ruské kolo je impozantní. Příští rok bych také rád vystavoval něco ze své sbírky a být v centru dění  :)

Jardame

Citace od: danyboy kdy 26.03.2018, 14:11:19
Tak co, jak se Vám v Ostravě líbilo? :)
Byl jsem tam jako návštěvník a akci hodnotím jako velmi zdařilou. Osobně jsem se setkal s naším význačným legoskladatelem Tomíkem a díky jedné milé vystavovatelce mi bylo umožněno osahat si zdvižku z roku 1977 - první model řady Technic. A nejvíce jsem se kochal kolotoči, což je má slabost.

samy405