CRAZY JOB HLASOVÁNÍ

Založil FilipS, 12.09.2010, 20:01:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Ahoj, v tomto topicu se bude hlasovat o vítězi naší bláznivé soutěže.
Hlasování pode probíhat do Neděle 19.9.10.
Pravidla jsou následující:
Každý uživatel Kostek registrovaný před 1. Zářím má k dispozici 5 bodů. Tyto body může libovolně rozdělit jeho favoritům nebo dát všech pět jednomu. Soutěžící s největším počtem bodů vyhraje.
Hlasování proběhne ve speciálním vlákně.
Je zakázáno hlasovat pro sebe a důrazně nedoporučuji hlasovat pro členy své rodiny.  ;)
V případě nejasností mi napište SZ.

FilipS

Takže já dávám
2 body pro Rhoxe
2 body pro Mártyho
1 bod pro Věšáka

Gibur

germik-1 bod
sam.no-1 bod
Diidy-1 bod
Rhox- 1 bod
Věšák-1 bod

P.S.Nebyla by lepší anketa?
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Bery

Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Hardegon

Diidy - 1
Rhox - 3
Kito - 1

BlackDemon

V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Robbed

Rhox - 1
Márty - 1
Kito - 1
germik - 1
AdamKo - 1

Věšák

Rhox - 2
Germik - 1
Márty - 1
Diidy - 1

germik

#8
Dave 98 - 1bod
Kito - 1bod
Rhox - 1bod
Márty - 1bod
Dog-Čum - 1bod
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

stepan

Rhox - 4 body
dave98 - 1 bod

KLR

Rhox -> 3b.
Márty -> 1b.
Kito -> 1b.

peter

KLR - 2b.
Márty - 2b.
sam.no - 1b.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Martys08

AdamKo-2 b.
Germik-2 b.
kedar-1 b.

Igorus

Rhox - 2 body - za exkluzivní výšku a dobré zpracování;

Diidy - 2 body - za vzpomínku na seriál Ženatý se závazky, kdy Bundovic ladili stanici FOX;

Adam Ko - 1 bod - za Krotitele duchů, které mám taky rád.

Radek Hejret

Tak když nemohu dát hlas svému synovi (fňuk :'(), uděluji svých 5 bodů takto:

RHOX = 2 body
Márty = 2 body
Dog-čum = 1 bod

mizdas

Rhox= 2 body
Adamko=2 body
germik=1 bod       8) ;D

Steve23

můžu se zdržet hlasování?

Rhox

Dave 98- 2 body
Germik - 1 bod
Márty - 1 bod
AdamKo - 1 bod

Johny650

RHOX - 2body
Diidy - 2body
Steve23 - 1bod

FilipS

Citace od: Steve23 kdy 13.09.2010, 16:44:29
můžu se zdržet hlasování?
Můžeš, hlasování je dobrovolné...

S.t.a.l.k.e.r.

Rhox - 1,5 bodu (velmi precizne prevedenie)
Dog-Cum - 1 bod (scenka a la Indiana Jones, dobry napad, mozno by to chcelo este viac zelene)
Diidy - 1 bod
Vesak - 1 bod
sam.no - 0,5 bodu (za napad z Dupla)

Pravidla hovoria ze body mozno udelit lubovolne, preto prosim nediskutujme o tom preco pol bodu. Chcel som ocenit 5 diel a napriek tomu vyzdvihnut svojho favorita, to sa dalo jedine delbou bodou.

Marty713

#21
Tento způsob hlasování zdá se mi být hrubě nevhodný! Z následujícího důvodu se zdržuji hlasování:

Není náhodou, že pokud je někde nějaká anketa, nejprve se rozhodnete komu dáte svůj hlas a až poté se vám zobrazí aktuální stav hlasování. Neříkám, že tu každý hlasuje tak, aby z toho měl prospěch, ale pokud budu mít jen trochu pod čepicí, rozhodně nedám hlas někomu, kdo mě může v soutěži ohrozit (je v pořadí za mnou nebo dokonce přede mnou), což mi tento systém umožňuje snadno zjistit. Cením si snahy uspořádat soutěž, ale i taková bleskovka jakou CRAZY JOB rozhodně je, musí mít určitý standard, aby fungovala.

A ještě jsem chtěl říct tohle: O vkusu se nediskutuje, tedy mi nepřísluší polemizovat nad tím, jak může někdo dát hlas někomu už jen ze sympatií k zpracovanému tématu, nikoli už s ohledem na kvalitu stavby a prezentace. Ale absolutně nechápu, jak to, že tak skvěle prezentovaný a stavebně velice dobře propracovaný model, který tu představil dave98, zatím získal méně bodů než Adamko, Věšák nebo KLR (sorry kluci)?

Věšák

Citace od: Márty kdy 13.09.2010, 19:27:21
Ale absolutně nechápu, jak to, že tak skvěle prezentovaný a stavebně velice dobře propracovaný model, který tu představil dave98, zatím získal méně bodů než Adamko, Věšák nebo KLR (sorry kluci)?
Neboj - já mám míň ;)
No a o takovýchto věcech bych tu nevedl diskuse, protože každý má úplně jiný vkus... 8)

Gibur

Citace od: Márty kdy 13.09.2010, 19:27:21
Tento způsob hlasování zdá se mi být hrubě nevhodný!

S tímto názorem souhlasím,když už ne anketa,tak porota,která se nemůže účasnit jako tomu bylo ve Medieval či CBC...
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Marty713

Nebo v Octan Cupu... :)

Věšáku, promiň, přehlédl jsem se. Nechci diskutovat, jen jsem napsal to, co si myslím. Nikoho nehodnotím, jen porovnávám a jednoduše mě tento stav udivil, nic víc, nic míň. Výše zmíněným pánům se případně omlouvám.

Daniel

Citace od: Márty kdy 13.09.2010, 19:27:21
Ale absolutně nechápu, jak to, že tak skvěle prezentovaný a stavebně velice dobře propracovaný model, který tu představil dave98, zatím získal méně bodů než Adamko, Věšák nebo KLR (sorry kluci)?
Souhlas s tím, že systém hlasování je divný - už jen to, že někdo nechce hlasovat, aby nedej bože, nemusel dát hlas konkurenci !
Ale nesouhlas s tím, že MOC, který je pěkně stavebně propracovaný atd. musí mít víc hlasů. Tady šlo o CRAZY JOB a tedy o NÁPAD šíleného zaměstnání!!! A proto mě strašně mrzí, že právě Dave98 stáhl super Crazy job, jak jeden kope a druhej zasejpá (to si myslím, že je to správný šílený zaměstnání a můj favorit ), ale tohle co prezentuje je daleko hezčí MOC, ale nevidím v tom tolik to šílený zaměstnání...

Colonel32

Some experience must be gained the hard way. Even organizing contests, obviously.

FilipS

Předem bych chtěl na svoji obhajobu říct, že způsob hlasování jsem avizoval již 2. září tehdy nikdo nic nenamítal. Až nyní se ozvala vlna kritiky. Tento systém hlasování jsem okoukal na Eurobricks kde sním žádné problémy neměli.  Nicméně přemýšlel jsem a napadla mě tato východiska:
a) Nechat soutěž dojít tak jak je a příště stejnou chybu neopakovat
b) Anulovat hlasování místo něho udělat anketu popř. stanovit porotu


dave98

  Teď už to můžeš nechat tak jak to je. ;)
     
    Rhox 1
    Dogčum 1
    Germik 1
    Márty 2

Shmade

Márty 1,5
Adamko 3,5


Teď už to nech jak to je, systém mi přijde v pohodě. Jen bych příště uvítal v hlasovacím vláknu, příspěvek s přiloženými soutěžními výtvory pohromadě, aby člověk mohl pohodlněji porovnávat a prohlížet...