8. Pražská lego pub hospoda

Založil Jarmila, 22.09.2006, 14:52:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdy se sejdeme?

6. 10. 2006
13. 10. 2006 již zde nevolte, na žádost Otazníka toto datum vyloučeno
20. 10. 2006
27. 10. 2006
3. 11. 2006
10. 11. 2006
ještě později
kdykoliv

Propojené události

Llevelyn

No jo.. co si člověk neudělá to nemá..

8. kostkovaná hospoda je 27.10.   / půjdu to domluvit do tý hopsody, ale mělo by to klapnout/


SOUTĚŽ

Scénka ze starých pověstí českých


Staré pověsti české. Velikost od vignetty po základovou desku zelenou nebo modrou nebo jinou té velikosti (ne silnice, to dá rozum.. ale není to vyloučené). Členové poroty na papírek napíší, co které dílo dle jejich názoru představuje. Body budou připsány za počet shodných určení. Pak hodnocení celkového "uměleckého dojmu".

Stavba musí být pouze z neupravovaných Lego dílů / krom provázků, hadiček,  ;D a gumiček/
Velikost základny/ baseplate, brick/ je limitována min. 1x1 a max 32x32, výška libovolná.. je potřeba to do hospody též přepravit, takže v nějaké obludnosti nedoufám. Díly přesahující z rozměru 32x32 mohou být na každé straně max.10 studů-- vzhledem k přepravitelnosti opět nehrozí obludka... takže netřeba příliš nastavovat úzké mantinely...


Kdo chce být porotcem, nesmí sám stavět/hodnotit své dílo...  8)

Prezentace soutěžících na místě, přihlášky mě do pošty.
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

#31
Citace od: Llevelyn kdy 02.10.2006, 19:12:34
No jo.. co si člověk neudělá to nemá..

8. kostkovaná hospoda je 27.10.   / půjdu to domluvit do tý hopsody, ale mělo by to klapnout/


Ticho po pěšině? Je ta hospůdka zamluvená? Abych tam nestála před vchodem jen se svou sklerózou.  :D :D :D

A když nezapomenu, tak s sebou do velkoměsta vezu "pomeranče" pro Petera, "grily" pro betakarotena (jen nevím kolik, nepodařilo se mi je všechny uchránit před domácími skřítky  :D ) a ty úchylné fialové kalhoty z HP. Pokud doma někomu přebývají dvoje kaťata ve staré tmavé šedé, tak ty mi doma (pro změnu) chybí.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peter

Citace od: Jarmila kdy 25.10.2006, 08:07:14
Citace od: Llevelyn kdy 02.10.2006, 19:12:34
No jo.. co si člověk neudělá to nemá..

8. kostkovaná hospoda je 27.10.   / půjdu to domluvit do tý hopsody, ale mělo by to klapnout/

Ticho po pěšině? Je ta hospůdka zamluvená? Abych tam nestála před vchodem jen se svou sklerózou.  :D :D :D

Já myslím, že to zamluvené je, takže sraz tento pátek určitě je. Zároveň je toto poslední upozornění pro soutěžící posledního 3. předkola KTT. Nezapomeňte se mi přihlásit už jen necelé dva dny!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ravenhorn

Má někdo zájem o dílky (všechny možné skla,okna,okna do aut apod, kola) a vlastně všechny možné dílky co existují a patří k městu? prostě stovky až tisíce dílků. TJ. Kdo by měl zájem by jsi probral a vybral a pak bychom se dohodli na ceně. pak ještě mám na prodej kompletní malej set KK 8777 s návodem i krabickou. Kdo by měl zájem ať mi dá vědět co nejdříve protože nevím zda budu mít čas jít do hospody, ale pokuď budou zájemci tak si ten čas za každou cenu udělám.

icq  203-889-477
tel.  723/531492
Castle, Pirates a Star Wars.

Llevelyn

#34
Hospoda je zamluvená.. člověk na druhé straně drátu byl ponekud zmatený, několikrát se mě ptal, jestli bude konzumace, jináč nám chtěl naúčtovat 350.-/hod. ale nepovídal kolik se čeho má zkonzumovat.. takže oki.

bude někdo soutěžit se Starejma / pověstma/?

Ravenhorne.. co NAŠE dílky? Ty dlužné ? Ty budou v této pětiletce, nebo se mám nadobro rozžehnat s jejich dodáním?..konec rýpání
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Ravenhorn

ještě aby jste viděli co třeba mám.

první je focena všeho mix takze je to videt jen velmi zběžně.
druhá fotka je přimo pár dílků  vesmír nebo podvodní.

Castle, Pirates a Star Wars.

Jarmila

Citace od: Ravenhorn kdy 25.10.2006, 11:51:39
ještě aby jste viděli co třeba mám.

Tak to přijď a přines to. Se Ti na to vrhnem a urvem, co se dá.  ;D ;D ;D A zamlouvám si první místo ve frontě. Sice to budu chtít skoro zadarmo, ale to mně nevadí.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Ravenhorn

#37
Jarmila  LOL ;D    Ale určitě se dohodnem co si vybereš levně, ale zadarmo to zas nejde. Můsím totiž zaplatit slozenku přes 2000 kč a nejsou ted prachy tak to musím od Vás nějak vymámit. když si každej vezme za 100-200 kč a bude vas vic jak 10 tak  to bude GOOD.   No jo to jsou jen sny  :'(  ale nechte mě pls snít.
Castle, Pirates a Star Wars.

Jarmila

Citace od: Ravenhorn kdy 25.10.2006, 12:05:34
Jarmila  LOL ;D    Ale určitě se dohodnem co si vybereš levně, ale zadarmo to zas nejde. Můsím totiž zaplatit slozenku přes 2000 kč a nejsou ted prachy tak to musím od Vás nějak vymámit. když si každej vezme za 100-200 kč a bude vas vic jak 10 tak  to bude GOOD.   No jo to jsou jen sny  :'(

Jestli LOL znamená vychechtaná, tak to jsem pořád.  ;D ;D ;D
Jestli chceš vidět i moje nezaplacený účtenky, tak je přivezu s sebou. Třeba na základě jejich výše dostanu od Tebe slevu.  ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mtron

čau all , kdy a kde se to koná ? a v kolik a kdo přijde ?Já že bych se zkusil taky přisunout
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jarmila

Citace od: Jarmila kdy 25.09.2006, 09:25:27
Citace od: robbed kdy 24.09.2006, 17:34:28
Od kolika a do kolika hodin to tak bývá jestli se můžu zeptat ? Teoreticky bych mohl jet, ale zase se musím vrátit v nějakou rozumnou hodinu zpátky do Brna  :-\ :P

edit: aspoň doufám že to setkání není nějak věkově omezený... :P

Takže pro další mimopražské zájemce o sraz: začátek standartně od 17.00, běžně do 21.00, pak zůstávají jen skalní příznivci.  :D Masarykovo nádraží tak 10 minut pěšky, Hlavní nádraží odhaduji na půl hodiny. Autobusové nádraží Florenc je taky tak do 10 minut. Tak se podle toho můžete rozhodnout.
Pro bližší informace prohledejte net, najdete tam vše, co se dopravní obslužnosti týče.  :-*

Opakování matka moudrosti: 8. Pražská lego pub hospoda se koná tento pátek, tj. 27. 10. 2006 od 17.00 v Praze, restaurační zařízení U Rozvařilů. Ulice Na Poříčí, vchod průchodem zhruba naproti (trošku šikmo) proti Bílé Labuti. Když se zeptáš, tak se určitě neztratíš a najdeš to.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Ravenhorn

tak zitra sebou vezmu dílky a nejakej fig + části figů města a trošku vesmír. Takže kdo bude chtít tak si prohrabe vytáhne to co ukořistí a pak mi něco za to dá podle toho co to bude a množství. Má někdo nějaké speciální přání?
Castle, Pirates a Star Wars.

betakaroten

Citace od: Jarmila kdy 25.10.2006, 08:07:14
...A když nezapomenu, tak s sebou do velkoměsta vezu .... "grily" pro betakarotena (jen nevím kolik, nepodařilo se mi je všechny uchránit před domácími skřítky  :D )....
Asi mi nějak nejsou souzeny... ::)

Na sraz bohužel nedorazím.  :-[ Foťte tam někdo prosím, bude-li co...

Llevelyn

Kdo má u mě cokoliv co mu mám do hospody dovézt, ať ráčí napsat.  >:D

Jo, S@H dorazilo.. 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Ravenhorn

Tak moc díky za to jak ste mi rozebrali to mé lego. Koho by zajímalo kolik jsem utržil, tak nebudu to tajit. cca 1900-2000 kč. To jsem ani nečekal. Díky všem.  >:D
Castle, Pirates a Star Wars.

Petrjr

Citace od: Ravenhorn kdy 27.10.2006, 23:18:24
Tak moc díky za to jak ste mi rozebrali to mé lego. ...
A ještě se Ti nějaké vrátí. Tedy předpokládám že Tobě. Zbyla tam nějaká šedivá konstrukce (tuším že Colonel32 to pojmenoval "Kuře") a zbyla tam červená průsvitná taška se šedivými hnědými a černými díly (wing, wedge, sloope, ...). Obojí je momentálně u mne.

Michal Moučka

#46
Fotky jsou zde...  ;)

Michal Moučka

#47
a další...

Michal Moučka

#48
další...

Michal Moučka

#49
poslední fotky ;)

Micho

Moc dík za opravdu bohatú fotodokumentáciu.   8)

Michal Moučka

Citace od: Micho kdy 28.10.2006, 01:08:39
Moc dík za opravdu bohatú fotodokumentáciu.   8)

Vůbec není zač!  ;)