3. kolo soutěže ve stavbě alternativních modelů

Založil Tomik, 22.06.2016, 09:43:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hawran

Citace od: Tomik kdy 27.09.2016, 13:54:09
Chtěl bych poprosit ty z vás, kteří si koupili set 31037, ale nakonec nic do soutěže nepostavili, jestli by mi půjčili na výstavu postavený oficiální model. Pokud vás bude víc, můžeme tam dát všechny tři modely - džípa, vznášedlo a vrtulník. Nabídky můžete psát sem nebo do soukromé zprávy.

Předem děkuji.

Tak já se hlásím s oficiálním modelem... dej vědět který mám postavit z těch tří... Aspoň něčím budu užitečný... :)
Bricks Forever!

milanv

OK, není problém. Aspoň jsi mi vyřešil dilema, jestli nedodělat svůj model aspoň nesoutěžně po uzávěrce :)
Pán na Žlutém hradě

ThomasMorta

#62
Citace od: Tomik kdy 27.09.2016, 13:54:09
Chtěl bych poprosit ty z vás, kteří si koupili set 31037, ale nakonec nic do soutěže nepostavili, jestli by mi půjčili na výstavu postavený oficiální model. Pokud vás bude víc, můžeme tam dát všechny tři modely - džípa, vznášedlo a vrtulník. Nabídky můžete psát sem nebo do soukromé zprávy.

Předem děkuji.

Mohu kromě soutěžního modelu zapůjčit ještě ten oficiální džíp, mám ho doma mezi vystavenými modely a pro soutěž jsem si koupil další sadu. Ale jestli mohu poprosit, tak bych ho půjčil tak, jak je, přestavovat se mi ho nechce,vzhledem k tomu, že je z výstavky:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Tomik

Díky za nabídky. Viděl bych to tedy takto:

od ThomasMorta beru džípa
od hawran beru vrtulník
od milanv beru buď jeho alternativní model mimo soutěž, nebo vznášedlo podle návodu

Ještě jednou díky.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

hawran

Bricks Forever!

Tomik

Tak nakonec jsem za pět minut dvanáct také dokončil svůj alternativní model ze setu 31037. Musím uznat, že stavba nebyla zdaleka tak snadná, jak jsem očekával. A co že jsme to postavil? Buginu! Uznávám, že to není ani příliš originální, ani využívající všechny díly (zbylo mi jich skoro sto), ale zato pěkně barevně sladěné a roztomilé. Snažil jsem se do modelu zakomponovat co nejvíc detailů, takže na zadku leží čtyřválcový motor s písty do V a v interiéru je sportovní sedačka a volant. Mimochodem, pojmenoval jsem jí "Crazy Frog" (šílená žába) proto, že když se podívate na její čumák, připomíná hlavu žáby.





www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Foton

Žába byla první o co jsem se ze setu pokoušel.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

hawran

Citace od: Foton kdy 03.10.2016, 13:26:22
Žába byla první o co jsem se ze setu pokoušel.

Kluci tak to jste dobří :) Já se jako první pokoušel o sovu, no... dopadlo to dost bídně :)
Bricks Forever!

ThomasMorta

Citace od: hawran kdy 03.10.2016, 13:49:30
Citace od: Foton kdy 03.10.2016, 13:26:22
Žába byla první o co jsem se ze setu pokoušel.

Kluci tak to jste dobří :) Já se jako první pokoušel o sovu, no... dopadlo to dost bídně :)

Já si vyčítám, že jsem nezkusil ten katapult:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

ThomasMorta

Nicméně: Kdo by měl zájem o nějaké další kolo? Mě to bavilo hodně:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Tomik

Citace od: ThomasMorta kdy 03.10.2016, 14:43:11
Nicméně: Kdo by měl zájem o nějaké další kolo? Mě to bavilo hodně:-)
To mě těší. Nicméně za organizační tým říkám, že minimálně do konce roku další kolo nevyhlašujeme... >:D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

ThomasMorta

Citace od: Tomik kdy 03.10.2016, 14:55:11
To mě těší. Nicméně za organizační tým říkám, že minimálně do konce roku další kolo nevyhlašujeme... >:D

A kdybychom si zorganizovali nějaké vlastní stavění? Nejde mi o vyhrávání cen, ale o to, že se vždycky naučím nějaké nové spojení dílků:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Tomik

Citace od: ThomasMorta kdy 03.10.2016, 15:10:25
A kdybychom si zorganizovali nějaké vlastní stavění? Nejde mi o vyhrávání cen, ale o to, že se vždycky naučím nějaké nové spojení dílků:-)
V tom vám nikdo nebrání. Vlastní iniciativě se meze nekladou. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Tak konečně už mám vybrané všechny ceny pro vítěze a jsou následující:

1. místo - 10252 - VW brouk


2. místo - 31052 - obytný autobus


3. místo - 60134 - zábava v parku
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Mrzí mě, že jsem soutěž nestihl, a už se těším na další kolo.

Koukal jsem na ty nové Creatory, jak poslal Tomik. Nikdy bych neřekl, že mě ze všeho nejvíc zaujme dinosaurus. Nejen že hlavní model je pěkně propracovaný, ale alternativní modely jsou pěkná skutečná prehistorická zvířata. Navíc vypadají dobře postavená. Další sety bohužel zklamaly. Alternativní modely buď bez nápadu (přehodím vrtuli shora dopředu a mám z vrtulníku letadlo - pokolikáté už?!) nebo nic moc sestavené (ty z kabrioletu). Ale hlavně jsou tam pořád ty stejné kostky a stejné stavební techniky už několikátý rok po sobě.

A tak vás chci znovu vyzvat: raději vybereme něco jiného než Creator. Myslím, že grohl jasně ukázal, že jsme měli být odvážnější už letos. Z toho Nexo Knights postavil opravdu pěkné věci, měli jsme ten set taky nominovat a nebát se. Co vy na to?
Pán na Žlutém hradě

ThomasMorta

Citace od: milanv kdy 11.11.2016, 14:05:37
A tak vás chci znovu vyzvat: raději vybereme něco jiného než Creator. Myslím, že grohl jasně ukázal, že jsme měli být odvážnější už letos. Z toho Nexo Knights postavil opravdu pěkné věci, měli jsme ten set taky nominovat a nebát se. Co vy na to?

Já jsem rozhodně pro - příští rok budou barvy v Nexo Knights ještě šílenější:-) Zajímavé by mohly být i Super Heroes Girls, ale ty budou dražší kvůli licenci.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Formy_Tinus


papluh

Tak SW sety majú licenčnú prirážku a väčšinou obsahujú viac minifigov (tj menej dielov na tú cenu)

Z Creatora ešte ostáva neznámy set z robotmi.

A keď niečo iné, čo tak Friends keď už bude to mesto ?

ThomasMorta

Citace od: papluh kdy 12.11.2016, 16:45:27
A keď niečo iné, čo tak Friends keď už bude to mesto ?
Když Friends, tak pojízdnou prodejnu hotdogů 41129 - o tu tady stálo víc lidí:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)