Je zájem o prodloužení výstavy - (prodlouženo do 18.10 pátek)

Založil peki, 07.08.2013, 11:43:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Byl jsem požádám abych ověřil možnost prodloužení výstavy do cca poloviny října. Chtěl by jsem se proto zeptat vystavovatelů jestli by to něco někomu komplikovalo. Zatím je to předběžný dotaz, protože se obdobným způsobem ověřuje i dostupnost vitrin.

Mtron

nemám v tom problém, klidně ať prodlužuje. Potěší ta informace, že je zájem o vystavované exponáty.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

germik

Ale jo, čtrnáct dní snad nic neudělá. Jen doufám že tam nebudu muset jet ve sněhu ;D ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Vasyk


mirek

Peki, ani já nemám problém s prodloužením. Norsko a Dánsko z rodinných důvodů se neuskuteční.

znouzectnost


MeNadruhou

Za sebe zatím žádný problém nemám
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

kilhor


linhi


Jonas

Jonas - Můj Brickshelf

Miketuk


Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

FilipS


danyboy


nerow


šipka


Kuba

Ok v pohodě. Jenom by se tu hodila informace, na kdy by byl potom plánován bourací víkend/víkendy?

peki

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 09.08.2013, 07:05:52
Ok v pohodě. Jenom by se tu hodila informace, na kdy by byl potom plánován bourací víkend/víkendy?

Jasně, vše se zatím ověřuje (kromně AFOLů i dostupnost vitrin). Zatím se pracuje s představou posunout rozebírání o 14 dni. To znamená místo víkendu 5 a 6 října to dát na 19 so a 20 ne. V sobotu by mohlo být připravené nějaké posezení ze strany LP jako poděkování vystavovatelům. Současně bychom to mohli využít k nějaké společenské akci (soutěže o Lego ceny, volba nezakázkového MOC výstavy) a takové "poradě" na akci LP 2014.  Je spousta postřehů a nápadů z průběhu letošní akce. Návštěvníci mají např. zájem o "příběhy" které stojí za vznikem staveb atd. Příští rok by měl být v provozu nový hotýlek, který se staví hned na začátku parkoviště. Takže by byla k dispozici i větší ubytovací kapacita, pokud se zapojí i více stavitelů (v což doufám)   a důstojně tak spolu oslavíme výročí kostky.org  ;D

cendix


Hardegon


Daniel

S prodloužením výstavy nemám problém. Jen víkend 19.,20. jsem mimo ČR, takže nebudu na bouracím víkendu :(

VocucBat


Tomik

U mě je prodloužení výstavy také v pohodě.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

BlueRose


peki

#24
Prodloužení výstavy pro veřejnost do 17.10 čtvrtek
V pátek 18.10 bude odskleno a bude možné ještě udělat fotky. A začne příprava bourání info zde