příprava vyúčtování - prosím o součinnost

Založil peki, 20.06.2013, 09:54:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Začínám pomalu dávat dohromady vyúčtování. Prosím všechny stavitele a aktivníúčastníky Lego technic dne aby mi poslali info o nákladech na dopravu tam a zpátky včetně bourání v záři:

Auto  trasa odkud kam kolik Km a kolikrát to jeli odhad nákladů na palivo

příklad:

ČB - Lipno  55 Km  10 krát celkem 550 Km  ( já jezdím za 6 litrů/100 Km * 36 Kč = 5.5*6 *36= 1188 Kč

Pokud jel někdo vlakem/autobusem náklad na dopravu.

Pokud byl někdo řidič vezl více lidí a složili se na dopravu, napíše mi koho vezl rozpočítám náklady na dopravu mezi celou posádku.

Ještě nevím v jaké výši bude příspěvek na dopravu (úmyslné nepíši proplacení nákladů na dopravu).  Mým cílem je, aby byl pokud to půjde uhrazen v maximální možné výši a současně byl prostor i pro odměnu za půjčovné.

Každý z vystavovatelů pak dostane "vyúčtování" kde bude:
náklady na dopravu  : X Kč
odměna za půjčovné:  Y  Kč

Náklady na dopravu zakázkových staveb, jejich instalaci hradí Lipno zvlášť.

Dotazy klidně sem nebo SZ.

mirek

Peki, přikládám vyúčtování cesty. V Plzni jsem nabíral Hardegona s krabicemi.

Mtron

Doprava Teplice - Lipno

30.5.2013 Teplice - Líbeznice ( MATES - nakládka MOC ) 78,1 KM směr Praha Chodov vyzvednutí Filips směr Lipno dle GPS auta 233,8 KM celkem = 314 KM

2.6.2013 Lipno - Teplice ( Chairudo, Filips - Praha )
314 KM

mohu doložit knihu jízd ze systému firmy - služební vůz Ford Transit vlastní GPS sledování.
30.5.2013 nafta 35,60,- Kč natankováno 62,95 L za 2241,- Kč a projezděno. Doklad CCS mohu doložit.

náklady na naftu 2241,- Kč za kilometr firma po mě nic nechtěla.

Díky

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

linhi

#3
Na Lipno jsem jel oba stavební víkendy - takže poprvé počítám jízdu na Rožmberk - takže zdarma.
                                                                          podruhé  Batelov - Lipno - 158 km x 2 = 316
                                                                               3,16 x 7 =  22,12 x 35 =  774,-

                    Takže náklady na dopravu ostatních věcí dělají  - montáž -  774,- kč  demontáž - 774,-       
                                           celkem - 1548,-                                                                                           



                   

peki

1) Stačí to poslat SM (ale není to nic tajného takže když to dá někdo sem nevadí). Po zpracování to pak smažu.
2) Do nákladů odhadněte i cestu na bourání ( v září)
3) Náklady na dopravu zakázkových staveb/stavitelů jsou řešeny přímo s LP (ty sem nepočítám)

Informace kromě profinancování části nákladů na dopravu, mi poskytnou i cenný odhad nákladů spojených s pořádáním akce. 

Začnu průběžně aktualizovat seznam lidí od kterých mám již informace.

Aki

Brná nad Labem - Lipno nad Vltavou - 312km. Absolvovány 2 cesty, tedy x4 = 1248km + 1x zajížďka Mukařov - Stodůlky - Mukařov pro Apolla (102 km) dohromady tedy 1350km.
1350 x 8l/100 = 108l * 35Kč = 3780,- Kč
Z toho Aki zaplatil 3280,-
           Apollo zaplatil 500,-

Náklady na zpáteční cestu by měly být obdobné, ale jedná se o převozu exponátů do jiného výstavního prostoru a pak by byly buď nulové, nebo výrazně nižší.

nerow

Podjestřábí - Lipno  290 Km  4x = 1160 Km
1160 x 6,27l/100 = 72,73l x 36,10 Kč = 2625 Kč


Tomik

Chtěl bych se zeptat, kdy bude hotové vyúčtování za Lipno 2013, případně na čem to visí? Můžu případně nějak pomoct? Rád bych věděl, zda mám očekávat slíbenou komenzaci nákladů na dopravu a zapůjčení modelů nebo zda z nějakého důvodu vyúčtování nebude.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peter

Citace od: peki kdy 21.03.2014, 11:35:33
do konce března/March 2014  ;D  provede vyúčtovaní Lipna 2013, přípíše účastníkům Lugbulku částku jako kredit, pošle peníze odpovídající kreditu na transparentní účet.

...

Po uhrazení platby Lugbulku začnu vracet VŠECHNY přeplatky:
- půjčovné z Lipna 2013 těm kteří se neúčastní Lugbulku 2014

...

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

#9
Citace od: Tomik kdy 25.03.2014, 09:41:47
Chtěl bych se zeptat, kdy bude hotové vyúčtování za Lipno 2013, případně na čem to visí?

Visí to třeba na tom, že když se dělá akce pro děti v Berouně který je z Prahy cca 20 minut tak téměř nikdo nedorazí. Takže vezmu svojí rodinu (bydlím v ČB), rodinu mojí sestry a děláme akci kostek.

Citace od: Tomik kdy 25.03.2014, 09:41:47
Můžu případně nějak pomoct?

Ano můžeš pomoc Legasovi s reportáží z Boskovic. Ta stále není. Reportáž z Brna jsem psal já. Akce kostek není jenom o tom, že někdo něco zorganizuje, někdo vystavím model, někdo něco nafotí a pošle link na galerii.

Pokud to tu neodprezentujeme tak z Pohledu Lega jako by akce nebyla. A pak není možné čerpat podporu. Dělám momentálně na podstatnějších věcech, protože je Legem dané časové okno do kdy se musí udělat. Dneska večer budu třeba objednávat dílky na interaktivní stavbu města. Mohl jsi pomoci třeba zde

Můžeš sehnat cenovou alternativu gravírování kostek

O peníze nikdo nepřijde.

Citace od: Tomik kdy 25.03.2014, 09:41:47
Rád bych věděl, zda mám očekávat slíbenou komenzaci nákladů na dopravu a zapůjčení modelů nebo zda z nějakého důvodu vyúčtování nebude.

Pokud někdo čeká, že bude zahrnut zásadní  částkou (nájemné bylo stanovena předem)  a za 5 000 Kč jsem z  ní nakoupil podložky na mozaiky kostek tak je to +- 1 000 Kč včetně dopravy na m2.

Byl bych nerad aby se tu rozjel nějaký flame, na to fakt nemám čas. V mém příspěvku najdete 2 linky kde očekávám nějakou součinnost. Takže ti co chtějí pomáhat nechť pomáhají tam.







Tomik

Díky za info. Lugbulku 2014 se neúčastním, takže jsem netušil, že se tam řeší i loňské Lipno. Pokud to ještě je aktuální, tak pomůžu s vytvořením návodů na ta autíčka.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

1) Účastníkům lugbulku 2014 a Lipna 2013
připsán kredit, poslán mail ve formátu
Nick   lipno  X Kč   platby lugbulk Y Kč   celkem X+Y = váš kredit pro lugbulk 2014.
Z objednávkové aplikace později vygeneruji mail který vyzve k uhrazení nedoplatku, pokud po započtení nájemného zůstala ještě nějaká dlužná částka.

Jakmile bude známo vyúčtování za Lugbulk 2014 (neznáme ještě cenu platby v EUR) vrátím vám váš přeplatek který se může skládat s přeplatku lugbulku 2013, nájemného lipno 2013 a platby za Lugbulkj 2014

2) účastníci Lipna 2013 kteří se Lugbulku 2014 neúčastní
Thrawn
Robbed
Komluk
Kubos
Gears
Nerow
FilipS
Ryxe
Apollo
Mičánek
Miketuk
Enty
Hobby
Slick
Jz ?????
BlueRose
tomik
Franta

poslán mail s žádostí o sdělení čísla účtu. Pošlu na něj nájemné za LIpno a případný přeplatek z Lugbulku 2013

kdo je Jz (technic modely) ?

3) Ostatní
Pokud toto náhodou čte někdo kdo má jenom přeplatek z lugbulku 2013 a neúčastnil se ani Lipna 2013 ani Lugbulku 2014 jeho případný přeplatek z Lugbulku 2013 vrátím na účet ze kterého příšla platba.

Současně se tímto omlouvám za zdržení, které bylo způsobeno lugbulkem 2013 a následně rozdělením plateb v Lugbulku 2014 na Kč a EUR.   






peki

#12
Citace od: peki kdy 01.04.2014, 15:22:16


2) účastníci Lipna 2013 kteří se Lugbulku 2014 neúčastní

Thrawn
Robbed
Komluk
Kubos
Gears
Nerow
FilipS
Ryxe
Apollo
Mičánek
Miketuk
Enty
Slick7
Jz77
BlueRose
tomik
Franta


poslán mail s žádostí o sdělení čísla účtu. Pošlu na něj nájemné za Lipno a případný přeplatek z Lugbulku 2013


nick odesláno/vyřešeno 29.4.2014

Problém
Thrawn: neplatný kód banky
- odesláno 13.5.2014
Jz77 - dotaz peki zda jde o Slovenskou banku
- čeká na zpracování