Média - napsala o výstavě

Založil rdk, 30.05.2013, 09:51:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Musim uznat, že v ABC konečně vyšel pořádný článek o LEGu. Je hodně vidět, že někdo mluvil s AFOLem... Díky za nafocení.

Hana129

Njn, akorát jsem zjistila, že veřejné šíření není možné, takže jsem přílohy odstranila, ale tak alespoň víte, že tam něco je.  ;)

Chairudo

Citace od: Hana129 kdy 16.09.2013, 18:24:35
Njn, akorát jsem zjistila, že veřejné šíření není možné, takže jsem přílohy odstranila, ale tak alespoň víte, že tam něco je.  ;)
Uloženo ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Hana129 kdy 16.09.2013, 18:24:35
Njn, akorát jsem zjistila, že veřejné šíření není možné, takže jsem přílohy odstranila, ale tak alespoň víte, že tam něco je.  ;)

To abíčko  (číslo 19) je na stáncích  všude stoji 45 Kč  ;) Autor článku, má zkušenosti s papírovou modelařinou. Když se mnou dělal rozhovor tak už o Legu hodně věcí věděl. O legu jsme se spolu bavili asi hodinku. Překvapilo mne že si nedělal žádné poznámku. Když mi pak poslal článek ke korekci byl jsem znovu překvapen. Na nic nezapomněl a dle mého názoru to v článku pěkně popsal tak aby to bylo čtivé.   

DarkDrago

Jak to tak vypadá tak poslední žijící profík v ABC  ;D
Asi přemůžu odpor k tomuto časopisu a přečtu si celý článek.
Dračí páni s mocí ohně...

peki

Citace od: darkdrago kdy 16.09.2013, 19:07:02
Jak to tak vypadá tak poslední žijící profík v ABC  ;D


On není přímo z ABC, píše pro ně občas články. Mimochodem jsme si spolu povídali i o ABC a např. úrovni vystřihovánek ( porovnával jsem to +- s 85 rokem).  Takzvaná "juniorizace" dorazila bohužel  i tam.

DarkDrago

Citace od: peki kdy 16.09.2013, 20:47:46
Citace od: darkdrago kdy 16.09.2013, 19:07:02
Jak to tak vypadá tak poslední žijící profík v ABC  ;D


On není přímo z ABC, píše pro ně občas články. Mimochodem jsme si spolu povídali i o ABC a např. úrovni vystřihovánek ( porovnával jsem to +- s 85 rokem).  Takzvaná "juniorizace" dorazila bohužel  i tam.

Tak to už jo. Nejen co se týče vystřihovánek tak šla kvalita do kopru (jako by se chtěli vyrovnat časopisům Méďa Pusík a Mateřídouška), ale i hromada článků vypadá jako stažená z internetu a recenze o těch se raději ani nezmiňovat, že musíte do stavebnice něco dokupovat ať je jako opravdová (to platí především na plastikové modely, ale určitě by to napsali i o technic setech...).
Dračí páni s mocí ohně...

Ondrej

Byl jsem upozorněn na to, že ve Světě motorů 40/2013 je článek o Lipně.