Vernisáž Lipno point 1.6.2013 sobota a oslava MDD (soutěže o Lego ceny !!!!!)

Založil peki, 10.01.2013, 15:08:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Ještě jednou díky za skvělou výstavu všem. Bylo mi potěšením znovu vidět staré známé, stejně jako poznat nové tváře fóra. Doufám, že jsem vám věnoval dostatečný prostor pro dotazy nebo jen přátelský pozdrav. Pokud jste mě na vernisáži o něco žádali, napiště mi prosím SZ a já se pokusím to postupně řešit. Je toho teď nějak moc :)

Izmael10

Kto je autorom týchto dvoch MOCov, lebo sú nádherné.

Miketuk


nerow

U toho levého tuším, že Daniel.

Izmael10

Ďakujem za odpovede. Len je škoda, že tieto MOCy nie sú prezentované v Castle & Pirates.  ;)

germik

Já mám pocit že už jsem tu věž někde viděl - je trošku starší, ale nevím jestli tady nebo někde na flickru/BS... ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Daniel

Díky. Jo, můžu potvrdit, že věž je moje - ale starší to není. Stavěl jsem to poslední měsíc. Dnes jsem nahrál fotky na BS, takže počítám, že za den, dva bude galerie veřejná a založím v C&P téma.

Když vidím fotky, dost lituji, že jsem tam nemohl přijet, vše vypadá vážně luxusně (včetně Mtrona v netradičních barvách ;D ). Snad si to celé z blízka (bez zasklení) prohlídnu a dáme s některými pokec, aspoň na bouracím víkendu ;)

Daniel

Citace od: peki kdy 03.06.2013, 10:53:58
1) místo Interaktivní modely technic
2) místo Rožmberk
3) místo Hluboká nad Vltavou
4) místo Terminátor
Co jsem měl z fotek možnost posoudit, tak všechny MOCy jsou parádní a úžasné, ale souhlasím s návštěvníky - Terminátor, Hluboká a Rožmberk se mi také líbily nejvíc z celé výstavy!!! Interaktivní modely technic z fotek neposoudím, takže budu hlasujícím muset věřit ;) .

mirek

Citace od: hobby kdy 03.06.2013, 12:10:47
To peki:
Když už jsi mě zmínil, tak děkuji za uznání, ale poznamenávám, že můj přínos k výstavě je jen přínos chudého příbuzného, ve srovnání s ostatními účastníky a jejich skvělými MOCi. Úroveň MOCů byla dosud v našich poměrech nevídaná.
Jestli někdo opravdu zasluhuje speciální poděkování a uznání, jseš to ty: peki
Takže tedy: velkej dík.

Z Budějic jsem odjížděl úprkem v dodávce v 6:00 ráno, neboť Berounka hrozila zatopením náměstí. Vytvořil jsem svůj rychlostní rekord s tím, že už jsem 3x přejížděl valící se vodu s kamením přes silnici. Následovalo vystěhování prodejních pultů, zboží i do prostor "kolejiště na půdě". Dnes jsme vše nastěhovali zpět.
Máme toho všichni plné kecky.

Dnes si čtu co napsal Hobby. Dnes se nezmůžu na nic jiného, že naprosto s Hobbym souhlasím.
Za vyslovenou pochvalu děkuji.

Systematik


Chairudo

Pánové, kdosi ze stavitelů projevil na Lipně zájem o můj 10030 imperial star destroyer, pokud máš ještě zájem napiš mi, třeba se domluvíme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Citace od: Peesko kdy 03.01.2014, 20:26:09
Zdravím všechny Lego kolegy a kolegyně. Rád bych na výstavu nabídl také něco ze své MOC sbírky.

Doporučuji to napsat do Lipno 2014, 13ka je tak trochu out of date ;D



Pánové, kdosi mi  při bourání fotil na požádání torzo Minas tirith, prosím dotyčného o poslání fotek, použijeme nějakou jako dekoraci aby stavba nestála zase otevřená.
Díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr