(Vlastní) Staroměstská radnice v Praze

Založil Rhox, 26.10.2012, 11:15:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhox

Díky za pozitivní ohlasy, v některých chvílích mě model začíná pěkně štvát a tohle mi dodává šťávu ;)
Stavbu neplánuju, ale rád bych, ta střecha radnice bude peklo ;D Avšak stavím současný stav a tak musí být všechno kompletní:)
Co se týče stavby z růžové barvy, tak to nemůžu úplně doporučit, chybí Plate 1x1, a 1x3, Brick 1x3 a mám pocit, že i 1x4. Ještě štěstí, že jsou v této barvě Brick 1x1 w Stud on side a Tile 1x2, jinak bych byl totálně v háji...

Rhox

Domky prakticky hotovy, chybí na nich asi 15 dílů. Samotné radnici chybí střecha na věži, výplně oken a tiles na střechách a na chodníku. Blížím se do finále....

Izmael10

Je to nádherné! Teším sa na finálne fotky.   :)

peter

Neměl by ten zbytek radničního křídla být z DkRed? Růžová mi na něm vůbec nesedí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Rhox

Citace od: peter kdy 08.05.2013, 08:43:31
Neměl by ten zbytek radničního křídla být z DkRed? Růžová mi na něm vůbec nesedí.
Rád bych to stavěl z Dark Red, ale bohužel je to stejná růžová jako na prostředním domu.

Rhox

Aktualizace...provedl jsem poslední nákup.

Rhox

#36
Hotovo, chybí jen nálepky na ciferníky a minifigové, kteří přijdou na místo až na Lipně. Momentálně balím, byt je plnej krabic:) Těším se, až to budu moct na Lipně pořádně nafotit, malý byt a foťák na mobilu je mizerná kombinace :-\

Bard

Tohle téma jsem sledoval od prvních příspěvků a musím říct, že výsledek je parádní (i bez těch nálepek a figů).
A těším se na pořádné fotky.

Hardegon


Robbed

Citace od: Rhox kdy 10.05.2013, 13:07:01
Citace od: peter kdy 08.05.2013, 08:43:31
Neměl by ten zbytek radničního křídla být z DkRed? Růžová mi na něm vůbec nesedí.
Rád bych to stavěl z Dark Red, ale bohužel je to stejná růžová jako na prostředním domu.

Ideální by asi byla sand red, ale bricky jsou pekelně drahý..

Jinak je to paráda, těším se až si to prohlédnu pořádně, hlavně detaily jako věžičky apod. ;)

Rhox

Díky za chválu, sem rád, že se stavba líbí, ale na detaily věžiček se raději moc nekoukejte:)

bartas

Je to nejhezčí MOC stavba ze všech fotek, které jsem z Lipna viděl.

Hacislav

O víkendu jsem si udělal Lego výlet. V sobotu na Lipno a neděli do Tábora.

Na Lipně jsem měl příležitost si pohrát s minifigem před radnicí.  8)

Fotil jsem zrovna Tower Bridge, když tam docapkala asi 1,5 roční holčička, zamířila si rovnou k radnici a drapla jednoho s panáčků. Tak jsem holčičku zachytil, aby nenapáchala další škodu, naštěstí se hned objevila maminka. Vzhledem k tomu, že vše ostatní je za sklem, tak si myslela, že je tomu tak i u této části a tak holčičku hlídala méně pozorně.

Snažil jsem  se pak minifiga vrátit na místo, ale jako na potvoru se mu nechtělo stát na vlastních nohách.  ::)

Teoreticky by todle měli hlídat brigádníci, ale ty obvykle dřepí na židli hned u vstupu do místnosti a odtamtud na model radnice nevidí.

Ale model se mi moc líbil. Dobrá práce.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

DarkDrago

Asi jsi figa dával na špatné místo. Každý má totiž své místo a stud, tedy pokud tipuju dobře (ale bude to tak)
No já tam byl o týden dříve a musím říct, že holka co to tam hlídala neustále přecházela a dokonce vytahovala jednoho špunta od architektury, takže nevím.

Výstava fakt dobrá, jen lituju kluků, až budou dolovat modely zpod cenťákového nánosu prachu což je zapříčiněno vitrínami bez stropů (na to jaké investice byly dány do lega, tak jich bylo dáno málo do ostatních věcí).
Dračí páni s mocí ohně...