Sparkys + MBank

Založil Fruiko, 25.11.2015, 08:42:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Fruiko

Zákazníci MBank mají do konce měsíce u Sparkysu 20 % slevu na vše + dopravu zdarma. Ostatně i nezákazníci MBank (kód kupónu Mbank20).

Co si budeme povídat, většina Lega je i po slevě jinde levnější, ale pár výjimek se najde.

Např. Creator Změna ročních období, který je zrovna v akci. Větší sety, co nebývají moc v akcích (Simpsonovi), pak mají po slevě taky zajímavou cenu.
Všechny tyhle písmenka napsal Fruiko

Freddy157

Díky za tip. U čeho mně nicméně zůstavá rozum kompletně stát je to že i přestože akce má mít dopravu zdarma, tak se to nevztahuje na "dopravu" při vyzvednutí na prodejně - na prodejně kde všechny vybrané sety už fyzicky jsou a dokonce jsou právě jen tam a na eshopu ne, takže je to jediná možnost. Chce se mi řvát.

Mr. Cube

Freddy157: Jo, to dává smysl.  ;D

Fruiko: Díky za tip!

PatrikChrudim

Díky za tip... Pár věcí koupím, minimálně dětem Duplo vlak za 800 a možná se urvu na 60098 za 3600...

Darth

Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem - e-shopem?  Objednal jsem v pondělí a objednávka má pořád stav "nová", takže se jí nikdo ještě ani nezačal zabývat. Heureka je plná negativních hodnocení. Bojím se, jestli moje objednávka přijde alespoň do vánoc.

yoshimaka

Tak moje zkušenost je taková, že jsem objednal pouze věci, které jsem mohl vyzvednout na prodejně. Stálo mě to sice 49 peněz navíc, ale rozpočítal jsem to na velký nákup čtyřem lidem, tak to bylo snesitelné. Pravda, po třech dnech, kdy jsme to byli vyzvedávat, tak nám to vychystali "na počkání", protože jsou prý hodně zahlceni vychystáváním všech objednávek. Že by jednoduše nestíhali?
Lust och fägring stor

rdk

Citace od: Darth kdy 04.12.2015, 10:14:43
Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem - e-shopem?  Objednal jsem v pondělí a objednávka má pořád stav "nová", takže se jí nikdo ještě ani nezačal zabývat. Heureka je plná negativních hodnocení. Bojím se, jestli moje objednávka přijde alespoň do vánoc.

Mně poslali balíček 6 dní po objednání/zaplacení.

Darth

Objednal jsem na dobírku, nejbližší prodejnu mám v Brně, 90km daleko. Tak uvidíme, třeba se tím někdo uráčí zabývat.

Miketuk

O víkendu objednáno, včera doručeno. Jeden set ale přišel rozmačkaný. V balíku nebyly v podstatě žádné výplně.

Darth

Měli jste pravdu, dnes mi to přišlo. Doba dodání +- 10 dní. A díky za tip, koupil jsem 75082 The Inquisitor, už slevněný na 999 Kč, mínus 200 sleva a poštovné zadarmo.