Shell polybag Ferrari

Založil Robkteryten, 14.07.2015, 21:04:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robkteryten

Tak 3.8.2015 nám na čerpacích stanicích Shell startuje akce s polybagy Ferrari auticek.

Miketuk

A co je nutné splnit? Na Shell běžně netankuju, ale jestli bude akce zajímavá, možná se tam podívám.

Robkteryten

Citace od: Miketuk kdy 14.07.2015, 21:12:58
A co je nutné splnit? Na Shell běžně netankuju, ale jestli bude akce zajímavá, možná se tam podívám.

Natankovat 30 litrů paliva nitro+ doplatek 49kc a za 30litru Fuelsave doplatek 79kc.
Akce je do 1.11.2015 nebo vyčerpání zásob.

Johny650

Přikládám foto :)

Ondrej

Včera večer mě pobavilo při čtení tohoto článku http://byznys.lidovky.cz/lego-chce-byt-zelenejsi-pristich-15-let-bude-vyvijet-ekologicke-kostky-1km-/firmy-trhy.aspx?c=A150714_154341_firmy-trhy_pave a s ním souvisejícíma článkama o konci spolupráce se Shell, přidaná automatická reklama od Shellu, ale bohužel ne přímo na tyhle sety. To zas bude greenpeace obsazovat Kladenskou továrnu jako největšího znečistitele země.

Johny650

Tak už je mám doma :)

Ondrej

Info na stránkách shell.cz:

Za 30 l Shell V-Power Nitro+ model LEGO® za 49 Kč.

Za 30 l Shell FuelSave model LEGO® za 79 Kč.

Nabídka platí od 3. 8. 2015 do 1. 11. 2015 nebo do  vyčerpání  zásob. Výběr modelu závisí na aktuální nabídce dané čerpací stanice. Více informací u obsluhy nebo na www.shell.cz. Modely LEGO® lze vyměnit za 890 Shell ClubSmart bodů nebo zakoupit za plnou cenu 290 Kč. Více na www.shellsmart.com. LEGO®, logo LEGO® a Mini-figure jsou ochranné známky společnosti LEGO® Group, zde používané se zvláštním povolením. Nevhodné pro děti do 3 let.

otaznik

Citace od: Johny650 kdy 04.08.2015, 20:05:42
Tak už je mám doma :)
To si koupil 270 litrů benzínu/nafty nebo jsi za každej vysolil 290 Kč, případně utratil 890 Shell bodů?

Johny650

Pracuje tam kamarádka :)
Edit: samozřejmě 79Kč/ks

Niripe

Citace od: otaznik kdy 04.08.2015, 21:21:26
Citace od: Johny650 kdy 04.08.2015, 20:05:42
Tak už je mám doma :)
To si koupil 270 litrů benzínu/nafty nebo jsi za každej vysolil 290 Kč, případně utratil 890 Shell bodů?

To jsem se ho chtěl právě chtěl zeptat  ;D Normálně beru do nádrže cca 70 litrů a už při minulé akci mi moc nechtěli dát dva sáčky.

Johny650

Teď se to prý víc hlídá. musí to dát vždy hned při tankování.

Niripe

Hlídat se to může. Ale abych jak blb natankoval 30 litrů, zaplatil, šel do auta a natankoval dalších 30, tak to je opravdu postavené na hlavu. Možná se bojí, že jim to může pár TIRáků vybrat za chvíli a propagační kampaň bude ta tam.

Johny650

Spíše to mají udělané aby to nešlo tak,že někdo přijde řekne dejte mi 10Ks, určitě všichni chtít nebudou. (tak jak to bylo minule). Teď se to musí odepisovat postupně. :)

Anatyt

10 kusov?? To by si musel natankovať 300 litrov naraz. To fakt len kamionisti môžu a tí na LEGO kašlú.

Niripe

Kdepak, to by jsi musel natankovat 10x 30 litrů, nikoliv 300 litrů najednou  ;D

Anatyt

Áno, ale reagoval som na Johnyho, kde písal že niekto by si mohol zapýtať 10ks naraz. Tak to by čiste teoreticky mohol ak by vzal 300L. Ak zoberieš 10x30L, tak Ti tých 10ks dajú bez problémov predpokladám, nakoľko splňaš podmienky.

Futurion

Jeden stojan, 30l. Popojet. Druhý stojan, 30l. Zpátečka, 30l první stojan ...  ;D

Anatyt


papluh

Citace od: Niripe kdy 05.08.2015, 10:40:22
Hlídat se to může. Ale abych jak blb natankoval 30 litrů, zaplatil, šel do auta a natankoval dalších 30, tak to je opravdu postavené na hlavu. Možná se bojí, že jim to může pár TIRáků vybrat za chvíli a propagační kampaň bude ta tam.
Záleží od obsluhy a motivácie  ;D
Ako som sa dozvedel, tak po zanechaní ceny (tej drahšej) v cash s nejakým zaokrúhlením smerom hore pre obsluhu sa podarilo známemu dostať všetky naraz. S tým, že obsluha si to počas služby postupne "odpípa".

JardaL

Překvapilo mě, že jsou ty polybagy tak velký. I když dobrá půlka je jen vzduch.
A gratulace neúplatné obsluze v Děčíně. Protože tak je to správné, tak to má být.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Stimpi

Tak je mám komplet ... natankoval jsem třicet litrů a pak jen dle hesla "lína huba, hole neštěstí" pán bez problému prodal komplet sadu po 79 ;)

F138 je srdcovka :) takže ji mám postavenou a docela mě překvapilo kolik tam je navíc dílů ... chápu že tam jsou dvě helmy (Alonso a Massa) ale nechápu ostatní dílky navíc.

Niripe

Já zkoušel na 4 benzinkách a nikde mi neprodali ani jeden navíc.

Anatyt

Citace od: Niripe kdy 19.08.2015, 08:01:27
Já zkoušel na 4 benzinkách a nikde mi neprodali ani jeden navíc.

Poctivosťou ďalej zájdeš!

tomas.

Ve středu jsem v Brně kupoval 40196 Shell Tanker. Když jsem ho v pátek zkoušel pro kolegu na 4 pumpách, tak nic.
No asi shell v Praze na dračku :)  (ale prý možná ještě bude...)

Miketuk

V Roudnici n.L. taky pořádně nic nemají. Shell Tanker už není dva týdny.

peki

Citace od: Niripe kdy 19.08.2015, 08:01:27
Já zkoušel na 4 benzinkách a nikde mi neprodali ani jeden navíc.
Akce, končí. Neprodané sety budou stahovat. Dneska mi jih pani večer (musí mít lísky za neodebrané sety, proto večer) prodala 10 (více lístku neměla). Říkala že teď už je to jedno.

skmaand

Akcia predĺžená do konca novembra, teda aspoň na Slovensku.

xjankox

Dostal som ešte pred koncom októbra echo , že sa toho zbavujú aj bez tankovania, lebo toho majú dosť veľa, šiel som teda na pumpu a opýtal som sa a že je to tak a bez tankovania mi predali  v pohode. Kupoval som iba dva sety, čo mi chýbali. Ak akciu predĺžili, neviem, či sa to tak ešte dá, ja som to kupoval takto koncom októbra.
Ďakujem