Nominace dílků Lugbulk 2019

Založil peki, 08.10.2018, 10:02:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Díky za reakce :)

Ad pevnost konstrukce: samozřejmě se to dá postavit i "na křehko". Je potřeba to vyztužit plates z obou stran. Já z toho stavěl velké desky/patra - 1 vrstva plates (případně baseplate), na to konstrukce/mřížka ze zmiňovaných bricků a na vrch další vrstva plates.



Citace od: Pool kdy 24.01.2019, 10:32:01
Tohle je časově nereálné, tady je většina lidí aktivních tak, že mají problém si v daném termínu v aplikaci dílky objednat, natož dělat ještě dříve nějaké kolečko s předběžným výběrem.

V tomhle máš asi pravdu, teď už na to je asi pozdě. Tím pádem příště by jsme to mohli udělat rovnou od začátku. Pořád by byly jednotlivá vlákna, ale navrhované dílky by se rovnou dávaly do nějaké tabulky, kde by byly jednotlivé sekce a také celkový seznam.

Citace od: Pool kdy 24.01.2019, 10:32:01
. Na začátku se vyberou skvělé dílky a než se tady lidé na nominacích dohodnou, tak pak při konečném ověřování ty nejlepší dílky vypadnou na nedostupnosti, že je samozřejmě chtějí i jiné LUGy, které si LB stihli poslat do Lega dříve :-\.

Nevěděl jsem, že ostatní LUGy můžou "vykoupit" nějaké dílky. Měl jsem za to, že dostupnost je stejná pro všechny, ale možná jsem něco někde přehlédl.

Igorus

Citace od: Robbed kdy 24.01.2019, 13:34:10
Díky za reakce :)

Ad pevnost konstrukce: samozřejmě se to dá postavit i "na křehko". Je potřeba to vyztužit plates z obou stran. Já z toho stavěl velké desky/patra - 1 vrstva plates (případně baseplate), na to konstrukce/mřížka ze zmiňovaných bricků a na vrch další vrstva plates.



Citace od: Pool kdy 24.01.2019, 10:32:01
Tohle je časově nereálné, tady je většina lidí aktivních tak, že mají problém si v daném termínu v aplikaci dílky objednat, natož dělat ještě dříve nějaké kolečko s předběžným výběrem.

V tomhle máš asi pravdu, teď už na to je asi pozdě. Tím pádem příště by jsme to mohli udělat rovnou od začátku. Pořád by byly jednotlivá vlákna, ale navrhované dílky by se rovnou dávaly do nějaké tabulky, kde by byly jednotlivé sekce a také celkový seznam.

Citace od: Pool kdy 24.01.2019, 10:32:01
. Na začátku se vyberou skvělé dílky a než se tady lidé na nominacích dohodnou, tak pak při konečném ověřování ty nejlepší dílky vypadnou na nedostupnosti, že je samozřejmě chtějí i jiné LUGy, které si LB stihli poslat do Lega dříve :-\.

Nevěděl jsem, že ostatní LUGy můžou "vykoupit" nějaké dílky. Měl jsem za to, že dostupnost je stejná pro všechny, ale možná jsem něco někde přehlédl.

Tohle je blbost. Dostupnost/nedostupnost se zjišťuje ještě před tím, než se spustí objednávání. A to se spouští pro všechny LUGy současně.

Jinak možná zanikl můj komentář (bo se rámečky diskutovaly na více místech), ale technic brick rámeček se objednával minulý rok. Objednalo si ho 7 lidí...

peter

Takže za naši sekci do finálního výběru postupují dva díly:

Citace od: peter kdy 22.01.2019, 15:13:42


IDObrázekNázevBarvaBL IDElement IDpoznámka
2Technic, Link Tread Attachment, Single, RubberBlack243756139223
3Technic, Brick 1 x 16 with HolesDark Bluish Gray   37034256828
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Ten černý bush neprošel přes kontrolu dostupnosti / porovnání s cenou na BL/BaP?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Robbed

Pouze šedé a červené...

peter

Citace od: HD kdy 08.02.2019, 14:20:02
Ten černý bush neprošel přes kontrolu dostupnosti / porovnání s cenou na BL/BaP?

Jak už jsem dříve naznačoval, tak je to mrtvý element a to se potvrdilo.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

HD

#37
Když bych zkusil podat ještě jeden návrh, prošly by tyto díly? Vím, že už kdysi byly, ale je to dlouho - oproti navrhovanému gumovému čudlíku do pásů.

X Damper 2L  Black; BLID: 45590 ; EID: 4198367
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peki

Citace od: peter kdy 08.02.2019, 12:47:04
Takže za naši sekci do finálního výběru postupují dva díly:

Citace od: peter kdy 22.01.2019, 15:13:42


IDObrázekNázevBarvaBL IDElement IDpoznámka
2Technic, Link Tread Attachment, Single, RubberBlack243756139223
3Technic, Brick 1 x 16 with HolesDark Bluish Gray   37034256828

Dostupnost ověřena.
oba OK.

peki

Citace od: HD kdy 11.02.2019, 14:37:44
Když bych zkusil podat ještě jeden návrh, prošly by tyto díly? Vím, že už kdysi byly, ale je to dlouho - oproti navrhovanému gumovému čudlíku do pásů.

X Damper 2L  Black; BLID: 45590 ; EID: 4198367

je dostupný, domluvte se jestli ano

milanv

Já bych ten gumový liftarm chtěl určitě.
Pán na Žlutém hradě

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robbed


HD

Já bych s nimi, rád někdy v budoucnu zkusil traktorový pás (nezkoušel jsem zatím v reálu pevnost) (ukázka v příloze), ale na ten by mi asi nestačil limit, o prasátku nemluvě.  ;D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

jj na pásy se používají hodně ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.