(Vlastní) Modifikace / alternativní model ze setu 40251

Založil Tomik, 22.08.2017, 23:40:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

LEGO rozdávalo v červenci k objednávkám na shop@home jednu roztomilou prasárničku - set 40251.



Já si jí taky sehnal a záhy se dal do její přestavby. Základ jsem s výjimkou úchytů pro uši zachoval. Dále jsem použil hřbet, boky a zadek z prasátka a doplnil je novou hlavou a nohama. Ve finále z toho vzniknul poněkud zavalitý bílý slon s pohyblivým chobotem a správně vytřeštěnýma očima. :D



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Před pár dny jsem rozebral slona a pustil se do větší předělávky tohoto setu. Mým cílem bylo postavit králíka, který by skutečně vypadal jako králík a ne jako sud. :D Byl to trochu oříšek, ale nakonec z toho vylezlo něco, co připomíná více králíka než bílý soudek. Osobně si myslím, že výsledný králík je tak ošklivý, až začíná být hezký a roztomilý. :o Jinak, je to stále kasička, pohyblivost je obdobná jako u originálních modelů (pohyblivé uši a otáčecí obličej), ale počet využitých dílů je mnohem vyšší než u kteréhokoliv originálního modelu.









Tak co, připomíná vám to více králíka nebo bečku sádla? ;D

Návody na oba modely, králíka i slona, jsou už k dispozici na mém webu buildinst.cz
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Pool

Za mě dobré, já v tom toho zajdu vidím  :D Možná trošku menší nožky by mohl mít ::). Jinak se z toho klube pěkně povedený set. Když jsem ho viděl na shopu, tak jsem si říkal že nic moc set, ale v tvém podání dostává nový rozměr a pomalu začínám litovat, že jsem si ho nepořídil.

Tomik

Citace od: Pool kdy 01.09.2017, 21:40:56
Za mě dobré, já v tom toho zajdu vidím  :D Možná trošku menší nožky by mohl mít ::). Jinak se z toho klube pěkně povedený set. Když jsem ho viděl na shopu, tak jsem si říkal že nic moc set, ale v tvém podání dostává nový rozměr a pomalu začínám litovat, že jsem si ho nepořídil.
Díky za komentář. Přiznám se, že jsem měl také smíšené pocity z tohoto setu. Nejprve to bylo velké nadšení, po prohlédnutí recenzí nadšení opadlo, ale přesto jsem si ho pořídil. Po postavení prasete přišlo mírné zklamání, ale o to byla větší radost po postavení slona a později i králíka.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr