Má 12V vlaková sbírka

Založil Peetrs, 11.02.2012, 16:59:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Peetrs

Díky své momentální poúrazové rekonvalescenci jsem získal čas na setřídění své sbírky. Upravil jsem také svojí Lego vitrinu a z výsledku jsem byl tak nadšen, že jsem se rozhodl pro zveřejnění několika fotek. Některé své sety jsem tu již prezentoval, ale nikdy takto pohromadě.  ;)

Snad se Vám ta prezentace bude zamlouvat.  :)

Peetrs

Ještě přidávám foto krabic, doplňků a kolejiva.

Anatyt


P4tr1cius

Myslíš, že bude tých koľajníc dostatok?  >:D

jvucka

Můžu ti to tiše závidět?  :D

hobby

Ty 12V vlaky byly velmi hezké. Máš pěknou sbírku, ale koukám, ještě ti něco k ucelení chybí. Dneska tyhle vlaky jsou vzácné a dost ceněné. Mám také dva. Mě se na nich líbí, že ty malé páry měli originál hnací soustrojí, na což dodnes TLC nenavázalo.  :)

Anatyt

12V vlaky mali ešte jednu výhodu - dali sa diaľkovo ovládať výhybky, semafory, atď.

Peetrs

#7
Citace od: P4tr1cius kdy 11.02.2012, 18:40:49
Myslíš, že bude tých koľajníc dostatok?  >:D

Kolejí není nikdy dost, ale ke stavbě kolejiště se asi dlouho nedostanu a hlavně zatím není kam umístit. Ty prosklené vitriny jsou maximum, co mi doma projde.  ;D


Citace od: hobby kdy 11.02.2012, 19:40:48
Ty 12V vlaky byly velmi hezké. Máš pěknou sbírku, ale koukám, ještě ti něco k ucelení chybí. Dneska tyhle vlaky jsou vzácné a dost ceněné. Mám také dva. Mě se na nich líbí, že ty malé páry měli originál hnací soustrojí, na což dodnes TLC nenavázalo.  :)

Díky těm parním lokomotivám jsem se k těmto vlakům dostal. Měl jsem od mala set 7715 a pak jsem koupil 7722 a později díky velkému štěstí rarity jako 7740, 7750 a 7760, no a dál už to nešlo zastavit. Určitě to všichni znáte. :D Horší je to nyní, protože ty 12V vlaky jsou teď opravdu žádané. Už dlouho vyhlížím na eBay set 7727 a 7730 za rozumnou cenu, ale zatím jsem neměl štěstí.

Jinak děkuji všem za pozitivní ohlasy na mou sbírku.

jvucka

Citace od: Anatyt kdy 11.02.2012, 19:44:56
12V vlaky mali ešte jednu výhodu - dali sa diaľkovo ovládať výhybky, semafory, atď.

Jo, přesně. Vláčkař sice nejsem a legový vlak nemám sice ani jeden, ale shodou okolností jsem jako dítě dostal darem Idea Book 7777 a slitnal jsem přeukrutně.  ;)

Colonel32

To je také docela raritní set....

kryst.off

To je prostě pecka. Zase jsem si chvíli připadal jako v roce 1987 po cestě z Tuzexu. Na zadním sedadle Škody 110 s Lego katalogem v ruce... Díky ;)
kryst.off