(vlastní) zájezdní hospoda na mýtině

Založil šipka, 29.04.2017, 11:50:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Menší krajinový mocík. Stezka lesem se zájezdním hostincem.

více foto

https://www.flickr.com/photos/127256529@N08/

Pool

Odhaduji to na dvě velké baseplate, tomu bych už "menší" tedy neříkal  ;D. A je to tedy pěkný kopeček s hostincem nebo spíš tedy přímo kopec  :).

linhi


matka

Máš to krásně propracované a barevně nakombinované. Zajímavé, jak jsi zakomponoval microfigy do zdiva.
Paní na Žlutém hradě

šipka

Díky díky, je to vlastně na 5x3 baseplate 32x32 , takže střední ;D Ještě bude úprava stromů.

Kuba

Další super stavba  ;) sice Na můj vkus tentokráte už asi trošičku překombinovananý terén, ale samoejmě pořád je to parádička  ;)  Pokud bych se měl s krajinou stotožnit, viděl bych to někde ve Francii na Korsice, tam mi to dle krajiny sedí nejvíce.... 


Petronel

Parádní kousek. Ten terén už je opravadu extrémní a dost propracovaný. Já bych na takové věci neměl ani zdaleka trpělivost. Na to máš určitě pomocníky ne?  >:D

PS: když jsem četl název, hned jsem hledal "dceru" hostinského, která by mávala kapesníčkem z okna. ;D

LukaMull

Taky jsem čekal a možná doufal ze budou cimrmani ( pak jsem si všiml ze to v sekci catsle  :D) ale zklamaný jsem nebyl, naopak, je to super, už aby bylo po státnicich a ja se mohl pustit do stavení naplno  :D je to parádní stavba  :)

Ryxe

Moc pěkné. Terén se mi líbí, hlavně takové ty detaily jako minijezírko a podobně. Vyhrál jsi si s tím pěkně :-)

šipka

Citace od: Kuba kdy 29.04.2017, 21:05:31
Další super stavba  ;) sice Na můj vkus tentokráte už asi trošičku překombinovananý terén, ale samoejmě pořád je to parádička  ;)  Pokud bych se měl s krajinou stotožnit, viděl bych to někde ve Francii na Korsice, tam mi to dle krajiny sedí nejvíce....

tak to jsi se docela trefil. Chtěl jsem to zasadit někam do jižní Francie někdy okolo 1815  ;)

díky za kladné reakce.  Vyhrál jsem si, to je fakt a bez pomocníka  ;D

richchie

velmi pekné dielo.. len ma zarazil ten koment ze mensie.. nakolko to ma 15 360 studov (96x160) tak to je podla mna obrovske , teda na moje pomery.. ked si clovek predstavi kolko kociek to muselo zhltnut ked sa vyvysoval teren.. proste wow... hold potvrdilo sa mi ze patris medzi top stavitelov tu na fore.  Klobuk dole a gratulujem k dokonceniu perfektného MOCu :)

marian20

Pekná stavba, páči sa mi, rovnako ako matke, zakomponovanie microfigov do stien a aj použitie skiel z HP, veľmi sa tam hodia. Palec hore! Len škoda tej premrhanej príležitosti dať tam referenciu na Járu :)
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

šipka

Díky !  změna názvu aby to neevokovalo Járu  ;)

Daniel

Citace od: šipka kdy 03.05.2017, 10:34:23
Díky !  změna názvu aby to neevokovalo Járu  ;)
...škoda, radši jsi měl změnit MOC, tak aby tam byl Jára ;).

Terén pěkný, fakt to třeba tu Korsiku připomíná. Jen bych teda ještě trošku více barevně odlišil cestu, jako že je používaná. Teda pokud není hostinský vyhlášený samotář a chodí mu tam lidi... :D