(vlastní ) stavby do kolejiště, mosty a vlaky

Založil cendix, 09.05.2009, 19:38:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mirek

Na nádražní budově ti chybí tlampač pro hlášení odjezdů a příjezdů. ;D :D ;) >:D
Jinak vynikající stavby.

cendix

Pohled pod sukni. ;D

cendix

#92
Pro vlakové dioráma na Lipně jsem svůj zelený most rozšířil pro 2 koleje. To mě inspirovalo k tomu, abych zdvoukolejnil i své zkušební kolejiště. Nejsložitější bylo udělat průjezd pod vitrinami. Musel jsem je podepřít jen několika dřevěnými hranolky, které se dají podle situace posouvat :)

otaznik

Nebylo by, prosím, více fotek těch vagónů (obou typů)?

cendix

Tady jsou detailnější fotky

hobby

Tradičně výborná cendixova práce 8).

peki

Citace od: cendix kdy 05.01.2014, 13:51:45
Tady jsou detailnější fotky

Pěkné vagonky. Mohu poprosit i o nějaké fotky vnitřku? Rád by jsem si je také postavil. Díky.

cendix

#97
"Drobné" úpravy a interiér. Bohužel je to v černé.

cendix

A ještě jeden vzor, podle kterého jsem stavěl.

honzicek22

Mohl bych poprosit o horní a dolní pohled na autovagón. Děkuji.

cendix

Vzor je stažený z netu, jiný obrázek nemám :(

peter

Já myslím, že další obrázky nejsou třeba. Každopádně ten autovagón je fakt parádní a asi až budu mít někdy čas, tak si jej také sestavím :o
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

cendix

Díky novým dílům jsem mohl autovagon dodělat do finální podoby.

mirek


davroman

Nádhera.
PS: Vejdou se do spodního patra automobily?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

cendix


milanv

Krása. Sice nejsem vláčkař, ale s tímhle jsi mě opravdu potěšil. Nádherný SNOT, to by se dalo vyučovat!
Co jsem tak očima procházel jednotlivé spoje, tak to vypadá všechno i pevně do praktického provozu - je to tak?
Pán na Žlutém hradě

cendix

Jsem rád, že se vám vagon líbí. Je to asi 6.generace a konečně jsem s ním spokojen. Vejde se na něj 6 aut a i takto plně naložený zvládne jet max. rychlostí po kolejišti.

zdenek.f


Faire

Je to celé parádní, hodně se mi líbí vytvoření toho vzoru prken na poštovním vagónu, vagón pro auta je celý parádní, ale jeden detail mě dostal úplně: použití těch kopí s ploutvema  :o

cendix

Trochu jsem vylepšil uzavřené vagony a dodělal jsem auta.

cendix

Když jsem stavěl finální verzi Hradeckého nádraží, chtěl jsem na nástupiště dát samozřejmě i el. vozík, ale 1. verze byla tak velká, že se nevešla pod zastřešení ;)

cendix

I silo jsem trochu zmenšil ;).

peter

Citace od: cendix kdy 17.10.2017, 12:45:33
Když jsem stavěl finální verzi Hradeckého nádraží, chtěl jsem na nástupiště dát samozřejmě i el. vozík, ale 1. verze byla tak velká, že se nevešla pod zastřešení ;)

Nevím jestli už jsi vytvořil menší verzi, ale kdysi jsem pro jeden svůj model také vymýšlel tento nádražní el. vozík, tak třeba ještěmůže pro inspiraci posloužit.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

cendix

Menší verzi vozíku jsem vytvořil, byla k vidění na nádraží, detailní fotku teď nemám.
Hlavním důvodem jeho vzniku bylo zakrytí mechanismu posuvných dveří ;)

mirek


cendix

Tak mi to nedalo a vyfotil jsem vozík samostatně ( bez nádraží ).

cendix

Nedávno jsem prakticky dokončil 2 cisterny a u 2 nápravových vozů jsem udělal otočné podvozky. Jízdní vlastnosti jsou teď nesrovnatelně lepší.

cendix

Nedávno jsem po dlouhé době dokončil další 2 vagony na přepravu aut.

fanda