Stěhování do sousedství - Doprava modulů Sousedů na výstavy

Založil Petronel, 23.04.2019, 17:04:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Stěhování do sousedství


Toto téma slouží k dohodám a sjednávání dopravy modulů ze společného projektu Sousedé II..
Zakládám nové téma, aby se nám to nemísilo se základním.

Svůj/svoje modul/y můžete buďto předat jinému vystavovateli, který jede na výstavu do Olomouce (domlouvejte se prosím zde), nebo doručit osobně dne 17.5.2019 ideálně ještě dopoledne. Zde info o první výstavě.
Pokud budete vystavovat pouze Sousedy, nebude se počítat s ubytováním atd., doporučuji tedy těmto stavitelům využít možnosti předání modulů v Praze, či jinde ostatním vystavovatelům.
O moduly bude samozřejmě dobře postaráno a já se postarám o jejich správné vyprezentování.  :)
I v takovém případě získáte "titul" vystavovatele - čili možnost účastnit se Lugbulku a dalších možných akcí atp.

Prosím tedy diskutujte zde, jak moduly do Olomouce doručíte, já to budu evidovat v prvním příspěvku ať máme přehled.
Pokud budete potřebovat moduly odvézt napište sem a dáme to nějak dohromady. Samozřejmě ale ideální bude předání někomu v Praze, Brně...

Seznam sousedů a jejich stěhování:
Petronel - osobně
Hardegon - osobně
HD - doručí MilanV
yoshimaka - osobně
Martins - doručí MilanV
Pool - doručí MilanV
edward193 - doručí MilanV
Izabella08 - osobně
Werny - osobně
MilanV - osobně
Matka - osobně
Sihaja - doručí MilanV
yanice - doručí MilanV
ogar49 - osobně
Robkteryten -
cetonia25 - osobně
Davroman - doručí Petronel
tomassek05 - doručí Petronel
Šipka -
jetaM -
samy405 - osobně
VocucBat - osobně
roko86 - doručí MilanV
Icewalker -
skywalker007 -
Clermont - osobně

Citace
Co zkontrolovat před stěhováním!

  • je pořádně všechno secvaknuté a zpevněné. (zdi, plate,tile atp.)
  • nekouká a nevyčnívá do boku modulu nějaký dílek nebo výstupek!
  • zespodu na modulu jsou v druhé a předposlední řadě studů díry – viz obrázek v pravidlech.
  • model má správnou celkovou výšku! Celkem 8 bricků a 4 plate (2 na podlahu, 2 na strop)
  • uvedené 2 vrstvy na podlahu a jedna (ta horní) na strop jsou z pohledové strany v barvě Dark Bluish Gray!
  • na stropě v rozích plate 2x2 jinak jen tile! (2 tile nechat přesahovat vpravo, do vedlejšího modulu a zároveň nechat prostor a počítat s napojením zleva sousedními tiles)
  • rohové moduly jsou pohledové ze dvou stran – tmavě šedé tiles na dvou stranách. 2x2 tmavě šedé plate také v každém rohu a pravidla pro hladké tiles jako viz. víše. Pouze se nejedná o dvě protilehlé strany!
  • moduly, které dle plánu mají okno či dveře, mají vytvořený otvor přesně na daném místě (okna i v dané výšce), tak jak je dáno v pravidlech! Dveře a okna nevkládejte a nepřibalujte! (vše je psáno v pravidlech)
  • modul je nafocen a jeho konečné provedení zveřejněno v tématu projektu.
  • na zadní stranu modulu, která nebude vidět, přilepte papírovou pásku či lístek pomocí průhledné pásky s vašim nickem

Po překontrolování všech bodů celý modul pořádně zabalit, aby vše přežilo cestu. Volné dílky bezpečně přibalit v pytlíku a přiložit do modulu. Fotodokumentace je také důležitá pro případnou opravu modulu či umístění volných dílků. Proto mějte vše prosím řádně nafoceno.

Pool

Já předám svoji cimru Milanovi a ten by to tam hodil s tím svým.

edward193

Ahoj, muzu k nekomu v Praze tento tyden ve ct/pa privezt moje pokojicky?
Dejte mi prosim vedet pres SZ. Diky moc.

Hardegon


Martins


Petronel

Opraven termín instalace, samozřejmě je to 17.5.
Prosím vy co moduly povezete dorazte co nejdříve. Ať to můžeme začít dávat dohromady a nečekáme na nějaký vespod...

roko86

Ahoj, můžu k někomu v Praze,  přivézt moje pokojíčky?
Dejte mi prosím vědět . Díky moc.

milanv

Nabídka všem pražským: kdo mi to doveze na Křižíkovu a bude to mít sbalené v malé krabičce, tomu to vezmu do Olomouce.
Pište SZ.

(Malou krabičku myslím vážně, je vás hodně a když to bude mít každý jako minule v krabici od bot, opravdu se nevejdu do auta, bez přehánění, už teď jsem až po strop a se Sousedy jsem nepočítal. Takže opravdu prosím krabičky na míru.)
Pán na Žlutém hradě

šipka

Nepojede někdo z jihu, kdo by měl možnost vzít (3 pokoje) do OL? Jsem u Tábora/Planá nad Luž.  Díky za případné info

Clermont


Petronel

Prosím pište sem jak modul doručíte na výstavu, zatím je tu info od hrstky lidí.
Zároveň pokud máte možnost vzít na výstavu moduly ostatních stavitelů podobně jako MilanV, tak prosím také nabídněte.
Musíme tu dopravu nějak společně zvládnout.

VocucBat


davroman

Lze moduly někam/někomu poslat, třeba přímo do Olomouce? Mám celkem tři.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

roko86


Petronel

#14
Připomínám, že jsem vás žádal o nafocení místnosti před zabalením a nahrání fotek
do našeho tématu.
  ;)


Někteří už mají odevzdáno a fotky jsem nezaznamenal. Tak snad na výstavě bude vše ok, podle pravidel a kompletní bez újmy (opravy jsou bez fotek jen tipování kam jaký dílek asi patřil :D).

Sihaja


samy405


šipka

Přes Tábor nebudete někdo mít náhodou cestu ? 

yoshimaka

Lust och fägring stor

yanice


VocucBat

#20
Mám problém, v propozicích v instalaci výstavy se píše  >:D:
CitaceINSTALACE
pátek 17.5. od 12 hod do max. 22 hod + popř. sobota od 8-10hod

Jelikož ve 12 už musím být zas v Brně, byl bych v Olomouci cca v 9 ráno. Je to nějak řešitelné, nebo to mám zkusit pořešit s někým z Brna jinak?

Pokud to nepůjde dopoledne, přivezu k večeru.

Robkteryten


Petronel

Mám už také vše zabaleno a těším se na zítřejší stavění naší bytovky. :D
Doufám, že všichni dodají to co mají a půjde to jak po drátkách :)
Po víkendu nahraju foto jak se nám to povedlo.