Stavědlo - můj nový přírůstek k drážním budovám

Založil ejancar, 23.01.2014, 15:40:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ejancar

Ahoj, tak na ukázku přikládám čerstvý přírůstek - stavědlo. Zatím je bez cedule s názvem stanice, ale i to jednou příjde až budu pevně rozhodnutý. Stavědlo jsem skládal od oka tak jako nádraží, které už mám z 95% hotové. Berte to s rezervou, protože k Legu jsem se vrátil po 20 letech a zaměřil jsem se na Lego trains, které mě vždy fascinovaly. Není tomu ani rok, ale moc mě to baví :D
Lego = každý den nový model/hračka!

holub

hezké vidět model ve kterém nejsou moderní kostky

ejancar

Citace od: holub kdy 23.01.2014, 19:26:50
hezké vidět model ve kterém nejsou moderní kostky

Jo, přece jen jsem stará škola :) ( 80.léta), kdy byl člověk rád, že jednou za čas vůbec dostal nějaký ten setíček.
V podobném duchu je i moje nádražíčko viz. foto, to představuje takové ty staré budovy, které jsou vidět v různých
"Lhotách" apod. U nádražíčka ještě budu provádět úpravy uvnitř budovy, možná pozměním střechu a přistavím menší skladiště.
Lego = každý den nový model/hračka!

otaznik

#3
Citace od: holub kdy 23.01.2014, 19:26:50
hezké vidět model ve kterém nejsou moderní kostky
Čemu říkáš moderní? Přinejmenším dveře, okenice a bricky 1 x 1 x 3, na kterých drží, jsou staré maximálně 6 let.

ejancar

Citace od: otaznik kdy 24.01.2014, 22:26:40
Citace od: holub kdy 23.01.2014, 19:26:50
hezké vidět model ve kterém nejsou moderní kostky
Čemu říkáš moderní? Přinejmenším dveře, okenice a bricky 1 x 1 x 3, na kterých drží, jsou staré maximálně 6 let.

Možná to spíš myslel tak, že z toho čpí nádech těch starších staveb (70./80. léta, vždyť třeba v tom nádraží jsou dveře z mého druhého setu 530 http://www.brickset.com/detail/?Set=530-1 nebo okénka z mého třetího setu 733 http://www.brickset.com/detail/?Set=733-1, u toho stavědla ještě přemýšlím, zda tam nehodím modrý rám se zelenými okenicemi jako u toho nádraží, aby to ladilo lépe.
Lego = každý den nový model/hračka!