Zloději s Ghostbusters - 2016

Založil Atom, 12.11.2015, 20:00:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Atom

Na bazoši už někdo prodává tento set za 7000kč
http://deti.bazos.cz/inzerat/54077729/LEGO-75827.php
Je to možné?????

papluh

#1
Balené v Kladne?  ;)

Mimochodom

Futurion

Citace od: Atom kdy 12.11.2015, 20:00:50
Na bazoši už někdo prodává tento set za 7000kč
http://deti.bazos.cz/inzerat/54077729/LEGO-75827.php
Je to možné?????

Je, čórka. Stává se.

papluh

už to zmizlo asi sa mu stiahla prdel, keď už jeden set samotný predstavuje "škodu vačšiu ako nepatrnú" alias 5000Kč  >:D

Ale aspoň pre porovnanie veľkosti krabice zarchivovaná fotka z kufra auta.

Dario

Jen mě překvapuje jak tohle může někdo pronést (pokud předpokládáme že je to z Kladna), u menších setů se to asi stane, ale tohle je obrovská a těžká krabice.

xjankox

 A hlavne, že takých tam zamestnávajú, je to síce OT, ale tak je x poctivcov, čo by tam chceli pracovať a iste sa tam nedostanú. Okrem toho, zamestnanci Lega majú aj tak nejaké benefity a podobne, že? Šak tam keby som pracoval, to by bola paráda..... :D . Proste ľudia nemajú k tomu vzťah a tak to  aj vyzerá. Jedna z podmienok prijatia by mala byť, nech ukážu svoju zbierku  ;D .
Ďakujem

Anatyt

Prečo by mu malo stiahnuť prdel? Veď to asi predal a stiahol inzerát.

Futurion

Citace od: Dario kdy 13.11.2015, 11:36:13
Jen mě překvapuje jak tohle může někdo pronést (pokud předpokládáme že je to z Kladna), u menších setů se to asi stane, ale tohle je obrovská a těžká krabice.

Jako by v tom nemohl jet i někdo od ostrahy  ;) Kde jsou lidi, tak je prostor pro pochybení.

mesje

ked dostava ostraha plat 500-600 eur v hrubom, tak ta pre 20 eur do vacku zavrie pri brane vsetky oci... museli by tam mat bezpecnostne opatrenia na urovni vaznice, aby sa nedali vynasat sety...

tomako

Stačí sledovat pracovní nabídky na webu i v Kladně jich je relativně hodně.....a můžeš mít vysněnou práci   :)

Citace od: xjankox kdy 13.11.2015, 14:57:52
Okrem toho, zamestnanci Lega majú aj tak nejaké benefity a podobne, že? Šak tam keby som pracoval, to by bola paráda..... :D . Proste ľudia nemajú k tomu vzťah a tak to  aj vyzerá. Jedna z podmienok prijatia by mala byť, nech ukážu svoju zbierku  ;D .

Atom


danyboy


Hacislav

Citace od: Futurion kdy 13.11.2015, 16:24:58
Citace od: Dario kdy 13.11.2015, 11:36:13
Jen mě překvapuje jak tohle může někdo pronést (pokud předpokládáme že je to z Kladna), u menších setů se to asi stane, ale tohle je obrovská a těžká krabice.

Jako by v tom nemohl jet i někdo od ostrahy  ;) Kde jsou lidi, tak je prostor pro pochybení.

Baví mě ta fiksace k tomu, že když se někde něco ztrácí, tak je to na Kladně.
V Kladenské fabrice jde set po kompletaci na lince, ihned do kartonu - Následně karton na paletu - Celá paleta na obalení a následně do kontejneru - Plný kontejner odjíždí z fabriky pryč. Jinými slovy geograficky "na Kladně" stráví set řádově minuty své započaté existence.
Množství setů, které se fyzicky vyskytují "Na Kladně" je jen mizivý zlomek toho co je v Jirnech u Prahy.  ;)
Za to později je celé hodiny/dny v kamiónu/nech, je překládán, skladován, putuje do velkoobchodů, marketingu atd...
Prochází "rukama" a "péčí" mnoha lidí...
Citace od: Futurion kdy 13.11.2015, 16:24:58
Kde jsou lidi, tak je prostor pro pochybení.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

BlazejHolen

Citace od: danyboy kdy 15.11.2015, 10:51:06
Doporučka zatím 9999,-

Takže koupit ho teď na bazoši je jedinečná příležitost :)

danyboy

Citace od: BlazejHolen kdy 15.11.2015, 13:42:59
Citace od: danyboy kdy 15.11.2015, 10:51:06
Doporučka zatím 9999,-

Takže koupit ho teď na bazoši je jedinečná příležitost :)

Ale už zarezervována.

BlazejHolen

No na to je třeba reagovat hned... a nebo nabídnout třeba 500,- "úplatek" :) Takovej set za tuhle cenu nebude k mání věčně...

Atom


papluh


Futurion

A pak že nějaké Jirny u Prahy, pche  ;D

ramsey1


Atom

Počkat jestli jsem dobře pochopil tak Miketuk mám tento set?
Protože tam je Little Big Store a je z Česka

papluh

No už je to aj na ebayi aj s mestom http://www.ebay.de/itm/LEGO-75827-Ghostbusters-Firehouse-Headquarters-/181933172129?

Je to "zaujímavé", že jediné reálne (tj nie predobjednávky) ponuky sú zrovna z ČR ...

honzicek22

Tu by se hodilo parafrázovat hlášku z MASH - za každým velkým mužem, hledej ženu s vibrátorem  ;D za každým českým bricklinkovým obchodem, hledej  nedoceněného kladeňáka :)

Anatyt

Ja by som bol s tým obviňovaním kladeňákov opatrný! Skôr to vidím na vodičov prepravných spoločností.

milanv

Navrhuji celou konspirační část diskuse na téma kdy kde kdo co ukradl přesunout do tématu k tomu určeném (volná diskuse, off-topic nebo nic, tj. smazat) a tady se vrátit ke Ghostbusters.
Pán na Žlutém hradě

Atom

V sobotu si jedu pro set.
Tak mohu nafotit velikost krabice ;D

Anatyt


roko86

Citace od: Atom kdy 16.11.2015, 20:00:33
V sobotu si jedu pro set.
Tak mohu nafotit velikost krabice ;D
Máš špatný rodiče,když ti ve 13 letech kupují kradený set ještě se tu veřejně chlubíš .Asi nepatříš ani na kostky

peki

#28
Citace od: Atom kdy 16.11.2015, 20:00:33
V sobotu si jedu pro set.
Tak mohu nafotit velikost krabice ;D

A v neděli končíš na fóru. Zloděje tu mít nebudeme. Kupuješ kradenou věc = mezi tebou a tím co to ukradl není žádný rozdíl.

Viz vlákno zde

Upozorňuji všechny, že mne nezajímají žádné keci o tom že platí presumpce neviny. Mám potvrzeno z lega že jde  (překvapivě) o krádež.

Pro nováčky vlákno o krádežích v kladně zde

To že se krade dále neznamená že se to tu bude omlouvat. Je to jenom důkaz jak hluboko dokáže někdo klesnout.

 

papluh

Citace od: Atom kdy 16.11.2015, 20:00:33
V sobotu si jedu pro set.
Tak mohu nafotit velikost krabice ;D
Hmm, a povedal si rodičom aký je najpravdepodobnejší zdroj toho setu ??