(vlastní) - 100 let výročí založení Československa - Zikmund a Hanzelka v Africe

Založil yoshimaka, 07.06.2018, 09:30:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Můj příspěvek k událostem a osobnostem Československa - cestovatelé Zikmund a Hanzelka při svojí první cestě Afrikou. Omlouvám se rovnou za kvalitu fotek - foceno večer telefonem po dokončení stavbičky

https://impreza.rajce.idnes.cz/100_let_vyroci_zalozeni_CSR

Kritika vítána  ;)

A - ano, na Tatru 87 jsem si po několika marných pokusech netroufnul  :-[
Lust och fägring stor

Izabella08

Ladi, jednoduché-jasné...možná bych přidala ze dva černoušky :)

yoshimaka

Já také, ale nákup už nestihnu. Volně inspirováno obrazovými materiály z jejich cest (ještě bylo ve hře jejich přespání na vrcholku pyramidy). Nové, o chlup lepší foto.
Lust och fägring stor

peter

Citace od: yoshimaka kdy 07.06.2018, 09:30:51
A - ano, na Tatru 87 jsem si po několika marných pokusech netroufnul  :-[

To je hodně velká škoda, jelikož je to dost podstatná jejich součást. Bohužel bez toho popisku ta scéna k poznání není. Určitě bych se o to auto pokusil aby to mohlo být bez popisku ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Igorus

Souhlasím, že ta Tatrovka by to posunula o notný kus kupředu. Ale i tak je to pěkné  ;)

Ale třeba se najde někdo dostatečně šílený, kdo by výzvu na postavení Tatrovky do sobotní instalace zvládl  >:D

milanv

Tatrovka by byla samozřejmě výborná z pohledu širšího kontextu, ale já jsem to poznal i bez ní. Perfektně vybraní figové tomu hodně pomohli. Je to pěkné dílko a hlavně velmi originální - koho by napadlo na začátku, že na toto soutěžní téma bude potřeba sehnat velblouda? :)

Osobně bych jen doporučil přidat detaily (sedlo je jeden holý díl (velbloud nic nenese?), H+Z nemají ani batoh natož víc detailů, kamera by mohla být na trojnožce...).
Pán na Žlutém hradě