AUKRO - "kosticky82"

Založil Ulrich14, 25.08.2015, 12:58:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ulrich14

Chtěl bych Vás všechny varovat před aukro- prodejcem "kosticky82" - Vojtěch Petřivalský , zboží jsem zaplatil a neobdržel, pán nekomunikuje, tak pozor ať se nespálíte jako já

Klaj

Hm..

včera jsem u něj udělal nákup a bohužel už i zaplatil. Tak uvidím jak to dopadne. Naštěšstí jde jen o 200kč, pár speciálních kostiček. Nicméně na žádost o zaslání platebních údajů odpověděl, takže žije.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Ulrich14

Pán včera Lego poslal, asi ho přesvědčil negativní komentář. Každopádně pevné nervy, pokud od něj budete něco kupovat. Já osobně už kašlu na nostalgii na Aukru, zlatej Bricklink :D

stomcova

Citace od: Klaj9 kdy 25.08.2015, 15:38:35
Hm..

včera jsem u něj udělal nákup a bohužel už i zaplatil. Tak uvidím jak to dopadne. Naštěšstí jde jen o 200kč, pár speciálních kostiček. Nicméně na žádost o zaslání platebních údajů odpověděl, takže žije.

Jak dopadlo vyřízení Tvého nákupu u tohoto prodejce?
Batman, forever...

Klaj

Citace od: stomcova kdy 04.09.2015, 16:20:33
Citace od: Klaj9 kdy 25.08.2015, 15:38:35
Hm..

včera jsem u něj udělal nákup a bohužel už i zaplatil. Tak uvidím jak to dopadne. Naštěšstí jde jen o 200kč, pár speciálních kostiček. Nicméně na žádost o zaslání platebních údajů odpověděl, takže žije.

Jak dopadlo vyřízení Tvého nákupu u tohoto prodejce?

Zatím špatně, nic nedorazilo a na maily nereaguje. Ale odjíždím teď na týden do ciziny, tak to budu rešit až po návratu.
Draco dormiens nunquam titiliandus

stomcova

Už se přihlásil a vystavuje pod jiným nickem Vojtech82 ?

http://aukro.cz/lego-dilky-826-i5643489449.html

Batman, forever...

stomcova

Batman, forever...

Klaj

Tak zbozi stale nedorazilo a na maily nereaguje  ??? ??? cili rozhodne nedoporucuji.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Ulrich14

Tak mu dej negativní komentář. A uvidíš ten fofr, do dvou dnů to Lego máš ;) A  ten komentář nestahuj (jako trouba já), ale nech ho ať si to pořádně vyžere. Tohle se přeci nedělá.

stomcova

Citace od: Klaj9 kdy 13.09.2015, 20:09:46
Tak zbozi stale nedorazilo a na maily nereaguje  ??? ??? cili rozhodne nedoporucuji.

Hm, tušila jsem to... držím palce ať aukce dorazí.
Batman, forever...

Klaj

Porad nic. Takze je to zlodej.  >:(
Draco dormiens nunquam titiliandus

stomcova

Už se mu na Aukru objevují samé negativy.
Batman, forever...

Klaj

Má smysl nějak se snažit z něj dostat 190 Kč ?   ???
Draco dormiens nunquam titiliandus

Futurion

Citace od: Klaj9 kdy 27.09.2015, 19:02:41
Má smysl nějak se snažit z něj dostat 190 Kč ?   ???

Samostatně ne pokud neděláš v marketu na pokladně a nejsou to pro tebe peníze za takřka čtyři hodiny práce. Pokud by se k tobě ale dostala informace o trestním oznámení, pak má smysl se k němu připojit, každá připočtená koruna dobrá.

Klaj

Tak asi před 14-ti dny zboží dorazilo. Ne vše cca. 80%. Ale komunikace stále nulová.

Takže tak... ??? ::)
Draco dormiens nunquam titiliandus