Uděláme radost Legem Olomouc (vánoce)

Založil peki, 16.10.2018, 10:52:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Mám pro Vás, co se budete chtít osobně účastnit předání pár informací. My se bohužel nebudeme moci osobně dostavit.  Budeme se účastnit Plzně a Ústí a bohužel Olomouc už není v našich možnostech. Věřím ale, že olomoucká parta předání v pohodě zvládne, mnozí z Vás se již účastnili předchozích akcí :-).

Trochu málo k organizaci:
Čas předání včas upřesním. Poslal jsem dotaz paní Medkové, v kolik by se jim návštěva hodila, tak až dostanu odpověď dám vědět.

O dovezení dárků na místo jsem požádal Izabellu. Jsme domluveni tak, že ode mně dostane komplet připravené, zabalené a popsané dárky včetně seznamu, které přiveze do nemocnice a společně pak předáte.

Jako na každé akci bych Vás poprosil o nějaké foto a stručné info z akce. Jen je prosím nutné zeptat se, zdali můžeme fotky použít kvůli GDPR.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte zeptat :-)

Díky moc

Ryxe

A ještě bych měl jednu prosbu. Paní Medková mě žádala, jestli bychom nemohli do seznamu zařadit ještě dvě holčičky. 6ti letou Vali a 9ti letou Nat. Vím, že je to na poslední chvíli, ale jsou to úplně čerstvé pacientky a holčičky ani ještě neznají diagnózu.  9ti letá Natálka zatím žádné LEGO nemá a Vali je prý hodně kreativní.  Dáme to?

Hana129


Ryxe

Citace od: Hana129 kdy 13.11.2018, 07:41:30
Přidám se s dárkem pro holky.


Ahoj Hani, díky moc, připsal jsem Tě na seznam ;)

Citace od: Kuba kdy 12.11.2018, 18:50:16
Citace od: Ryxe kdy 12.11.2018, 18:04:33
Hlásím předávací termín. Předání proběhne v sobotu 15.12. čas ještě upřesním. Prosím, dejte vědět vy, kdo se budete chtít osobně účastnit. Díky moc.

V průběhu týdne zašlu setík
https://www.kostickylega.cz/www/upload/products/frontimages/20170527103807311.png

Díky moc ;)

Ryxe

Ahoj, jelikož se nám předávací akce kvapem blíží, chtěl jsem Vás poprosit o kontrolu seznamu, zdali jsem někoho náhodou nezapomněl "zazelenit". Prosím, ty, od kterých zatím dárek nedorazil (a nemluvili jsme již spolu) ať mi prosím dají vědět, jak to s jejich dárečky vypadá. Rádi bychom už začali balit, tak abychom měli představu, kdy s nimi můžeme počítat, případně, zdali je máme řešit jinak. Díky moc

Ryxe

Připomínám termín předávání. Proběhne v sobotu 15.12. čas ještě upřesním, čekám na odpověď ;)

Chairudo

Kdo se dostaví v sobotu na předání?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki



Ryxe

Dnes jsem dostal odpověď ohledně času návštěvy oddělení. Na oddělení s námi toho 15.12. počítají. Čas nechali na nás. Je tedy na účastnících zájezdu, kdy by se Vám to hodilo?

Chairudo

Nejlepší by bylo za denního světla  :) ideálně ať čas určí peki, jedou z největší dálky, tak jak se jim to hodí.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ryxe

Ahoj všem,
dnes jsem dostal od paní Medkové pozvání na vánoční koncert, který je určen pro přátele a dárce dětského hematoonkologického oddělení. Přikládám tedy plné znění pozvání:

Dobrý den,
přijměte, prosím, co nejsrdečněji naše pozvání na slavnostní koncert, který se koná
dne 6.12.2018 v 19:00 hod
v Poutním kostele Panny Marie v Dubu nad Moravou.

Koncert věnujeme Vám a dalším přátelům, sponzorům a všem, kteří pomáhají celému hemato- onkologickému oddělení.
Úvodní slovo pronese Eva Hůlková - staniční sestřička a lékařka Katarína Procházková.
Poté vystoupí s hrou na flétnu Elenka a Linduška Bolfovy a své hudební umění předvede také Johanka Mikulcová.
Písněmi z dob renesance až po současnost nás provede Collegium vocale, šedesátičlenný smíšený pěvecký sbor z Olomouce. Uměleckou vedoucí a sbormistryní  je Růžena Saligerová.
Duchovním slovem nás povzbudí nemocniční kaplan Slávek Vurst.
Zazní zpěv Ave Maria v podání Jaromíry Gregárkové s varhanním doprovodem Josefa Čecháka a zapálením svící vzpomeneme na děti, které už s námi nejsou. Na děti, které stále nosíme v našich srdcích...
Bude nám ctí, pokud se koncertu zúčastníte. V případě zájmu Vás prosíme o potvrzení účasti na mail Mariella@email.cz

            Sestřičky a lékaři hemato-onkologického oddělení
Dětské klinika FN Olomouc
I.P.Pavlova 6
77520 Olomouc

Kdyby kdokoli z Vás měl zájem se koncertu účastnit, prosím potvrďte svou účast na výše zmíněný email.

Ryxe

Včera přišel balíček s LEGEM 41333 od Václava Černého. Mohu poprosit o nick, abych mohl přiřadit? Děkuji  ;)

Izabella08

Citace od: Ryxe kdy 28.11.2018, 19:54:14
Dnes jsem dostal odpověď ohledně času návštěvy oddělení. Na oddělení s námi toho 15.12. počítají. Čas nechali na nás. Je tedy na účastnících zájezdu, kdy by se Vám to hodilo?
Ano, jak jsme s Ryxem domluveni, budu tam...čas nechávám na Pekim:)

yoshimaka

Jelikož je ona sobota hooodně nabitá, tak záleží, jak se domluvíte. Když k tomu ještě přidám svoji rýmičku, se kterou už 3 dny bojuju, tak moje účast je spíš dílem Božího řízení, než čehokoli jiného. Domluvte se na čase a já se buď přidám nebo ne.
Lust och fägring stor

peki

Citace od: Izabella08 kdy 05.12.2018, 06:30:35
Citace od: Ryxe kdy 28.11.2018, 19:54:14
Dnes jsem dostal odpověď ohledně času návštěvy oddělení. Na oddělení s námi toho 15.12. počítají. Čas nechali na nás. Je tedy na účastnících zájezdu, kdy by se Vám to hodilo?
Ano, jak jsme s Ryxem domluveni, budu tam...čas nechávám na Pekim:)

Já pojedu z Kromce, tak potřebuji cca 1 hodinu na dojezd. Ale je mi to jedno. Domluvte se (místní)  já se přizpůsobím. Po akci bych udělal nějaké info k zakládání spolku. 

Chairudo

Co tedy na 10 hodinu a pak můžeme někam sednout na jídlo a pobavit se?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Citace od: Chairudo kdy 06.12.2018, 12:51:01
Co tedy na 10 hodinu a pak můžeme někam sednout na jídlo a pobavit se?
Ano, souhlasím:)

Ryxe

Dnes jsme objednali dopravu, takže hned v pondělí poputuje paleta s dárky k Izabelle. Pojistil jsem to na 50 000,- , tak snad to v pořádku dovezou.

peki

Citace od: Ryxe kdy 07.12.2018, 11:09:46
Dnes jsme objednali dopravu, takže hned v pondělí poputuje paleta s dárky k Izabelle. Pojistil jsem to na 50 000,- , tak snad to v pořádku dovezou.

1) ryxe Kolik mám poslat za dopravné?
2) Olomočáci
zajdeme potom někam na oběd?
kolik se nás tam sejde celkem?

yoshimaka

Já se bohužel ze zdravotních důvodu nezúčastním. Sedla mi rýmička na průdušky a nějak nemyslím, že se mi to za pár dní spraví.. :P
Lust och fägring stor

Chairudo

Oběd určitě, jestli počítám dobře tak se Skyriderem je nás 5
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Já + Patkutil bohužel jen dárky dovezeme, musíme se vrátit do práce...nyní před vánocemi máme i víkendové nasazení.

Ryxe

Peleta s dárky je na cestě k Izabelle. Doufám, že v pořádku dorazí. Zatím nevím přesnou cenu. Měla by se pohybovat mezi 700-800,-. Čekáme, až to dopravce vyúčtuje :-)

peki

Mám něco od Igoruse ale nevšiml jsem si jestli je to podepsané jako v Ústí, tak pro jistotu pro koho to je.

Kde je tedy přesně v Olomouci sraz?

Izabella08

Citace od: peki kdy 12.12.2018, 10:29:46
Mám něco od Igoruse ale nevšiml jsem si jestli je to podepsané jako v Ústí, tak pro jistotu pro koho to je.

Kde je tedy přesně v Olomouci sraz?

Zde je adresa Fakultní nemocnice :
FN Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc
GPS: 49°35'01.3" N 17°14'16.2" E


Sraz je přímo před Dětskou klinikou v 10hod....tzn. ptát se po Dětské klinice...areál je dost rozsáhlý, budu na telefonu kdyby něco.
Minulý rok jsme tam všichni v pohodě zaparkovali.

Dárek od Igoruse by měl být pro Lukáška K.

Celá zásilka od Ryxeho dorazila do Olomouce v pořádku:)


peki


Ryxe

Potvrzuji Izabellina slova, je to pro Lukáška K. ;)

peki

Mohu u někoho nechat v Olomouci
2 bananovky sesety
1( kuba) prezident na doolene
motor ovladani vlak (clermont)
je to po ostravaky

Chairudo

Vezmu to k sobě, určitě se s klukama brzy po novém roce uvidím :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr