zápůjčka věcí do kolejiště

Založil peki, 24.02.2017, 10:51:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Potřebujeme pomoc s kolejištěm. Zapůjčit :

- koleje 9V (rovné)
- vlakové trafa 9V
- baseplate 32x32 zelené
- baseplate 16x23 zelené

uvítáme stavby do kolejiště
- tovární MD
- nové MD MOC (něco převezu z OC Butovice)
- další stavby do kolejiště (domečky,průmysl, zastávky)

Zeleň
- MOC stromy (po nějakých skupinkách aby bylo vždy možné odadit nějakou plochu např. 32x32)


Seznam nabídnutých věcí:
================

seznam co kdo slíbil půjčit:
====================

Koleje
dědek Mohu půjčit 50 ks 9v rovných kolejí,
fandadolega 50 rpvnch
Hozicek22  300 (uz u peki)

fandadolega 8 x trafo
Honzicek22 trafa (uz u peki)

Silnice
pool
2x přímé,
2x křižovatka,
3x zatáčka,
3x křižovatka T.
Změnit zprávu

Domky
tovární moduláry
linhi brick bank,detective,kino,pařížskou restaurací,svůj

MOC
to co je v OC butovice (pokud chcete pokracovat operativně přizpůsobíme podle potřeby budeme mít 2 kolejiště)
Vasyk (počet,rozměry
Linhi modulární dům 2x32x32
roko86 (3 x rozměry ?)

roko86


peki

Citace od: roko86 kdy 24.02.2017, 11:03:43
Mohu půjčit http://roko68.rajce.idnes.cz/kolejiste_kostkomanie_2017/

Věci z OC mi nehlaste pouze pokud někdo nech pokračovat. Domluvíme se ve vlákně kostkoland. Kdo nebude chtít pokračovat tak si MOC odnese domů. Kdo bude pokračovat tak s MOC na kolejišti naložíme (po dohodě) podle potřeby. V provozu budou obě kolejiště. 

roko86


linhi

Mohu půjčit modulární brick bank,detective,kino,pařížskou restaurací,svůj modulární dům 2x32x32

peki

Citace od: roko86 kdy 24.02.2017, 11:03:43
Mohu půjčit http://roko68.rajce.idnes.cz/kolejiste_kostkomanie_2017/

Vlož jsem prosím fotky napiš rozměry půdorysu. Jde mi plochu kterou to zabírá dík.

roko86

Omlouvám se fotky my nejdou vložit ,jsou moc velký.
Rozměry jsou modulární  dum   32 X 32, sklad     32 X 32 ,  hradlo  dispečink  32 X 32

Vočko

mohu zapůjčit kamiony (některé prošly obměnou), dále mám další vozidla a taky nějaké neokoukané 9V lokomotivy a vagony. Záleží zda budou jezdit original LEGO vlaky nebo to budou MOCy a bude zájem.

peki

Citace od: Vočko kdy 28.02.2017, 16:51:22
mohu zapůjčit kamiony (některé prošly obměnou), dále mám další vozidla a taky nějaké neokoukané 9V lokomotivy a vagony. Záleží zda budou jezdit original LEGO vlaky nebo to budou MOCy a bude zájem.

Autíčka se určitě budou hodit. Dokážeš to po někom poslat/dopravit? Vlaky nějak poskládáme operativně s AFOLama v Praze.

MÍLA

Mohu nabídnout vozidla SŽDC s garáží, hasičská a policejní vozidla, pár civilních jako jsem půjčoval do vesnice nebo do modulárního města.

Vočko

Citace od: peki kdy 03.03.2017, 10:11:20
Citace od: Vočko kdy 28.02.2017, 16:51:22
mohu zapůjčit kamiony (některé prošly obměnou), dále mám další vozidla a taky nějaké neokoukané 9V lokomotivy a vagony. Záleží zda budou jezdit original LEGO vlaky nebo to budou MOCy a bude zájem.

Autíčka se určitě budou hodit. Dokážeš to po někom poslat/dopravit? Vlaky nějak poskládáme operativně s AFOLama v Praze.
dopravit to mám jak, jen prosím adresu, jméno kam to může kamarád dovézt. den upřesním. když se zadaří, zkusím nafotit co aktuálně mám.

dědek

#11
Mohu zapůjčit 13x zelená basep. 32x32.

Vočko

Citace od: Vočko kdy 06.03.2017, 15:42:48
Citace od: peki kdy 03.03.2017, 10:11:20
Citace od: Vočko kdy 28.02.2017, 16:51:22
mohu zapůjčit kamiony (některé prošly obměnou), dále mám další vozidla a taky nějaké neokoukané 9V lokomotivy a vagony. Záleží zda budou jezdit original LEGO vlaky nebo to budou MOCy a bude zájem.

Autíčka se určitě budou hodit. Dokážeš to po někom poslat/dopravit? Vlaky nějak poskládáme operativně s AFOLama v Praze.
dopravit to mám jak, jen prosím adresu, jméno kam to může kamarád dovézt. den upřesním. když se zadaří, zkusím nafotit co aktuálně mám.
26 dopoledne můžu být na instalaci. dovezu kamiony a nějaká auta. fotky jsem zatím neudělal...

peki

Citace od: Vočko kdy 14.03.2017, 12:07:58
Citace od: Vočko kdy 06.03.2017, 15:42:48
Citace od: peki kdy 03.03.2017, 10:11:20
Citace od: Vočko kdy 28.02.2017, 16:51:22
mohu zapůjčit kamiony (některé prošly obměnou), dále mám další vozidla a taky nějaké neokoukané 9V lokomotivy a vagony. Záleží zda budou jezdit original LEGO vlaky nebo to budou MOCy a bude zájem.

Autíčka se určitě budou hodit. Dokážeš to po někom poslat/dopravit? Vlaky nějak poskládáme operativně s AFOLama v Praze.
dopravit to mám jak, jen prosím adresu, jméno kam to může kamarád dovézt. den upřesním. když se zadaří, zkusím nafotit co aktuálně mám.
26 dopoledne můžu být na instalaci. dovezu kamiony a nějaká auta. fotky jsem zatím neudělal...
Ok.

peki

množí se dotazy co ještě bude potřeba. Určitě:
- silnice
- zelene baseplate 32x32 nebo 16x32

budu potřebovat věechny tovární moduláry, rohové klidně 2x
nový modular.

v pondělí to začneme s Mirkem a v úterý s Hobbym stavět tekže ve středu před instalačním víkendem se ozvu.

MiHo

#15
miho tovární moduláry: Cafe Corner, Green Grocer, Market Street, Fire Brigade, Grand Emporium, Pet Shop, Town Hall, kino (rohové druhé)
miho - silnice   1 x přímá

skmaand

Môžem požičať do koľajiska aj nejaké vozidlá. Mám MOCy v city mierke citroen 2cv, mystery machine, a-team van, ecto 1 a aviu furgon VB( tá už na nejakej výstave bola ).

davroman

Můžu zapůjčit:
- silnice - přímé, zatáčky, obě křižovatky;
- zelené baseplate 32x32 - cca 5-8ks;
- všechny tovární moduláry;
- vlastní rohový modulár, který je nyní v Butovicích.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Robkteryten

#18
Mohu nabídnout
3x zelená 32x32
1x zelená 32x16
jestli bude potřeba tak i modré 32x32 a 32x16
1x malý baráček 32x16

peki

koleje už nepotřebujeme
Tovární modular pouze náměstí a detective office, MOC jakékoliv množstvi

potřebujeme stale
silnice
zelene baseplate 32x32 32x16

davroman

#20
Přivezu:
- Detective Office
- zelené baseplate 32x32 (večer upřesním počet - odhad 5-8ks)
- šedé silnice 
EDIT: tmavě šedé (DBG) silnice

U silnic potřebuji upřesnit kolik a jakých (rovinka, T křižovatka, X křižovatka, zatáčka).
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

davroman

#21
Citace od: Davroman kdy 22.03.2017, 11:41:02
Přivezu:
- Detective Office
- zelené baseplate 32x32 (večer upřesním počet - odhad 5-8ks)
- šedé silnice 
EDIT: tmavě šedé (DBG) silnice

U silnic potřebuji upřesnit kolik a jakých (rovinka, T křižovatka, X křižovatka, zatáčka).

Upřesnění co mohu přivezu v pátek dopoledne, silnice jsou DBG:
- 10ks rovinka
- 4ks T křižovatka
- 6ks X křižovatka
- 4ks zatáčka
- 6ks zelená baseplate 32x32
- 1ks modulár Detective Office
- osobní vozidla k letišti

Prosím o potvrzení zájmu, vydolujeme je z domácího kolejiště.  :D
Přivezl bych je v pátek dopoledne.


EDIT: aktualizovány přesné počty.

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

dědek

#22
V pátek beru 6 zelených 16x32 a 10 silnic různých tvarů v barvě L.Gray.

peki

#23
Potřebujeme stále zelené baseplate 32x32 a 32x16.

Dále se nikdo nepřihlásil s továrním MD náměstí.


Budu potřebovat pomoc zpřevodobat 2 větrné turbíny LEGO CITY 7747 Přeprava větrné turbíny

Oproti instrukcím je/bude noha cca o 2 díly (bílý válec) vyšší.
Technic motor vedle turbiny dole (motor mám) převodovat přes šneka (potřebuji hodně zpomalit na minimu místa), kolmo na to osicky nahoru do turbiny, nastavovat osičky, noha turbíny je dutá, ale motor se do ní nevejde. nahoře v turbině převést pohyb ze svislé polohy do vodorovné. Osičky budou tedy tvořit takové písmeno "Z"

Vím že by tam šel dát rovnou motor, ale to se točí jako vrtulník. mikro 9V tam dávat nechci protože stojí 800 Kč. Mám PF motory "M"

Ideální by bylo pokud by jste si donesli dílky  s sebou, dílky vám potom vrátím.