Společný projekt: Město z MOC modulárů - Lipno

Založil Igorus, 30.10.2014, 22:01:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Igorus

Citace od: Sihaja kdy 18.02.2015, 20:33:25
Já už mám dílky na tržiště. Bude tak z deseti stánků.
Jestli tedy je stále žádoucí.

Rozhodně ano! Umístíme je buď nalevo na náměstí a nebo by se udělalo tržiště na těch polovičních baseplate.

Igorus

Citace od: šipka kdy 19.02.2015, 07:52:08
Mohu pokračovat po Hardegonovi na předních  beseplate 16X32  (vzal bych 3 kusy) bude stánek s  Hotdogama, květnový a novinový stánek.  Stavět bude synátor pod dohledem  ;)

Super. Jak jsem psal Sihaje, může se stát, že její trh bude na předních baseplate, takže bychom to pak naaranžovali dohromady. Uvidíme na místě.

Hardegon

Já tu svou zelen plánuju hodně jednoduše, takže klidně se kousku vzdam pro pěkné stánky od mladé šipky  ;)

Bruno

Ahoj, posílám finální podobu toho co jsem posílal na fotkách. Snad to do města zapadne.

Petronel

Já jsem sem také napsal pochvalný příspěvek na tu chili restauraci, ale pak jsem byl jedním kostkařem upozorněn, že se jedná jen o koupený návod a zase jsem ho hned smazal.
(https://www.brickcitydepot.com/CB011/chili%27s_restaurant)

Fakt zůstává ten, že stavba je to parádní. Ale mohl pan stavitel napsat, že to není jeho MOC a ne se chlubit cizím peřím. To už tu párkrát bylo a připadá mi to jako pěkná sprosťárna.  ::)

Hardegon

Citace od: Petronel kdy 23.02.2015, 00:27:03
Já jsem sem také napsal pochvalný příspěvek na tu chili restauraci, ale pak jsem byl jedním kostkařem upozorněn, že se jedná jen o koupený návod a zase jsem ho hned smazal.
(https://www.brickcitydepot.com/CB011/chili%27s_restaurant)

Fakt zůstává ten, že stavba je to parádní. Ale mohl pan stavitel napsat, že to není jeho MOC a ne se chlubit cizím peřím. To už tu párkrát bylo a připadá mi to jako pěkná sprosťárna.  ::)

Tak to je teda pakárna. Patří to vůbec do tohodle projektu města "My Own Creation" modulárů?

Bruno

Ahoj, je fakt že jsem to tam mohl, měl napsat, ale od začátku jsem na to upozornil Igoruse, že mám jednu stavbu, která není moje a mám zakoupený plánek na tento Chili restaurant a druhá stavba, ten Apple shop je moje.
Fotky jsem sem hodil proto, aby vyděl jak to vypadá v reálu a mohl rozhodnout, jestli se nějaká stavba použije, či nikoliv.

Rozhodně nejde o chlubení se cizím peřím, ale o fakt, na který jsem upozornil už před vánoci.
Pokuď jsem tím někoho pohoršil, tak se mu omlouvám.

šipka


peki

Citace od: šipka kdy 23.02.2015, 08:40:44
hotovo,  dům U dvou bratrů

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=47015.0

Sláva. KONEČNĚ MODULÁR. Doufám že jich (opravdových modulárů) bude více.

Igorus

Co se týká Chilly restaurace, ano je to cizí MOC, ale do společného projektu proč ne. Sice kostrbatě, ale přeci informace o původu zazněla. Dál bych to nerozmazával. Nicméně v soutěži nebude.

Igorus

#130
Vážení, zde je akutální rozložení  ;) Hlavní změnou je levá část, která bude v režii něžného pohlaví.


Sihaja

#131
Tak jsem dnes postavila první nástřel nápadu od Hacislava pro trh před kostelem. Stánky taky pomalu přibývají.
A tady s lepší fotkou  ::)


Igorus

Citace od: Sihaja kdy 08.03.2015, 19:55:10
Tak jsem dnes postavila první nástřel nápadu od Hacislava pro trh před kostelem. Stánky taky pomalu přibývají.
A tady s lepší fotkou  ::)

Výborně, díky za fotku. Jen pro info, budeš na ty baseplate dávat dlažbu?

Sihaja

Nějak je ještě budu určitě pokrývat, v tom výběhu bude ale tan povrch jako že sláma a podestýlka a zbytek zkusím nějak vymyslet, bohužel nemám železnou zásobu dlaždiček. Pokud by je někdo mohl pro výstavu půjčit, bylo by to fajn, jinak to zkusím udělat jako porostlé zelení s nějakou tou dlažbou někde občas.

Dokončila jsem včera stánek s občerstvením a už se mi to dává docela dohromady. Budu muset vyrobit lepší fotky (nejen pro tento projekt).

skmaand

Zatiaľ iba predbežné foto zo stavby . Obytný dom ešte potrebuje strechu a pekáreň potrebuje trochu doladiť .

Igorus

Skvělé, už jsem se bál že nikdo nestaví  ;D

Klidně sem dávejte i pracovní fotky, ať mám(e) představu jak to bude vypadat.

skmaand

Retro Avia furgon VB celkom zaujala, tak to tu dám aj samostatne . Samozrejme na Lipno ju môžem poskytnúť . Ulice budú určite vyzerať lepšie s MOC vozidlami .

mirek


MÍLA

Staví pomalu a nevím kdy to bude hotovo, najal jsem na to místní stavebni firmu.  ;D


13381903

Marty713

Rád bych postavil dva hot rody, mohl bych je k vám někam vměstnat, nebo se s nimi na Lipnu nikde nechytám ??? Šlo by jen o taková dvě malá standardní roztomiloučká LEGO city autíčka :D

Igorus

Citace od: Marty713 kdy 27.03.2015, 20:01:07
Rád bych postavil dva hot rody, mohl bych je k vám někam vměstnat, nebo se s nimi na Lipnu nikde nechytám ??? Šlo by jen o taková dvě malá standardní roztomiloučká LEGO city autíčka :D

Proč ne. Pokud máš fotku, sem s ní  ;D

Marty713

Tady jsou ;)
Je to taková "z nouze cnost" (nic osobního Znouzecnost ;D ). Pokud budeš souhlasit, přesto bych rád těmito autíčky přispěl do města z modulárů :)

Igorus

Citace od: Marty713 kdy 02.04.2015, 12:18:21
Tady jsou ;)
Je to taková "z nouze cnost" (nic osobního Znouzecnost ;D ). Pokud budeš souhlasit, přesto bych rád těmito autíčky přispěl do města z modulárů :)

Může být. Mohl by jsi k tomu náklaďáčku připravit i nějaké "stavební" okolí? (víš jak se to říká s tím podaným prstem?  ;D )

Marty713

Jak velký by to mělo být? Když nebude vadit, že to bude vypadat v podobném "nouzovém" stylu, tak moc rád dám i celou ruku :)

Igorus

Citace od: Marty713 kdy 02.04.2015, 13:43:04
Jak velký by to mělo být? Když nebude vadit, že to bude vypadat v podobném "nouzovém" stylu, tak moc rád dám i celou ruku :)

Záležíš na co se cítíš. Pokud by se jednalo o nějakou scénku 16x16 studů, tak to je bez problémů. Cokoliv většího je taky možné, ale pak by se prostor musel uzpůsobit.

Skyrider

zatím to ještě nemám dostavěné,ale aspoň něco

Ethan

Taky něco přihodím, ovšem stejně jako ostatní jsem stále ve fázi rozpracování. Dům a přístřešek nejsou spojené (původně to tak bylo), ale ty dvě parcely drží na asfaltu dvoru a na plotu. Za plotem je ještě prostor pro nějaké detaily ve formě odpadků, sprejerů, zamilovaného páru, atd. Stejně tak ve dvoře v rohu plotu je místo, kam plánuju něco víc než volnou plochu. Na rampě asi bude ve finále někdo s rudlíkem a pár balíky, ale poštovní auto dohromady bohužel nedám.



Igorus

Ethane - super, dobrá práce. Mám jen jednu drobnost. Jelikož počítáme s tvým modulárem jako krajní, tak klidně dej pryč ty technic piny na připojení dalšího moduláru.

Eleronde, Mílo - díky, budu se těšit na fotky dalšího pokroku.

skmaand

Hotovo . Beriem do Kladna .

skmaand

Ešte môžem ponúknuť tieto dva dopravné prostriedky .