Společný projekt - perníková vesnička

Založil peki, 24.02.2020, 08:54:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Igorus

Drobet zaplevelím Pekimu téma. Rýsuje se možnost menší regionální muzejní výstavy toto léto. Více info jakmile bude jasno.

Zatím je to v řešení, ale pokud by to klaplo, tak rozhodně by byl zájem i o Perníky. Jinak řečeno, pokud někdo nepospíchá s navrácením a klidně by oželel svůj model ještě letos, tak by bylo možné je od Pekiho přesunout ke mě do skladovacího centra. A návrat by mohl být třeba v rámci podzimní Olomoucké výstavy.

Takže kdo chcete model dál zapůjčit, tak to napište zatím sem. Následně si to s Pekim vyřešíme.

Díky



 

Clermont

Jestli můj modul si chce půjčit Igorus tak nemám problém, jinak samozřejmě v Ostravě budu.
https://www.kostky.org/forum/index.php?msg=283519

Robkteryten

Můj modul si Igorus může klidně půjčit, nemám s tím problém.

peki

vrátil jsem:
Borun Sach dort
Honzíček22 perníci pečou kuchaře
Clermont čoko hokej
Ongon bruslení
prosím o info jak dopadlo, případně co chybí
Díky

honzicek22

Hezký den, kde se aktuálně nachází můj model ?

Borun

Citace od: peki kdy 22.05.2023, 10:02:21vrátil jsem:
Borun Sach dort
Honzíček22 perníci pečou kuchaře
Clermont čoko hokej
Ongon bruslení
prosím o info jak dopadlo, případně co chybí
Díky
Ongoň,Clermont a můj model mám ještě doma a nevím co je vše v bednách. Možná i Honzíček 22. Nevim.  O víkendu otevřu a zjistím

Robkteryten

@peki  Je možné na třídění vyzvednout modul?

Robkteryten

@peki vezmi mi prosím modul ma třídění, dekuji

Borun

Při rozdělovaní ostravských modelů mi zůstaly tyhle dvě věci ke kterym se nikdo nehlásí. Proto pošlu zpět na třídění ohrádku a vola. Zaroveň prosím jestli někdo nemá mé tři kusy hnědé klouzačky(11267), které postrádám ze svého modelu .

peki

Citace od: Borun kdy 26.10.2023, 11:51:24Při rozdělovaní ostravských modelů mi zůstaly tyhle dvě věci ke kterym se nikdo nehlásí. Proto pošlu zpět na třídění ohrádku a vola. Zaroveň prosím jestli někdo nemá mé tři kusy hnědé klouzačky(11267), které postrádám ze svého modelu .
skoro bych řekl že jsou moje :)

Ongon

Ahoj,
chtěl bych se zeptat zda někdo neeviduje navíc nějakou z těchto figurek nebo budku co je na fotce.
Figurek postrádám celkem 13 (u každé je v kolečku počet, kolik chybí) :-)

peki

#251
Vypořádání pohledávek Perníčková vesnička a elfí vesnička.

1) chybí někomu celý modul?
Několik modulů perníčku je ještě na Lipně (vyřeším)
Elfové u mne nejsou naposled u igoruse

2) "drobnosti" (části modulů, figové atd.) prosím sem

Cílem je dosáhnou férového vypořádání, některé věci mám ještě u sebe. Něco dovedu z přebytků sanovat. Rozhodně nechci aby se někdo cítil poškozen. Perníci toho hodně nacestovali, elfové toho mají také hodně za sebou. Když si uvědomíte že některé moduly u perníků jsou velké jako 16x16 bez pořádné dokumentace ve vlákně se společným projektem je to opravdu částečně archeologie. Ale opravdu to stálo za to :)

peki

Citace od: Ongon kdy 31.10.2023, 12:36:16Ahoj,
chtěl bych se zeptat zda někdo neeviduje navíc nějakou z těchto figurek nebo budku co je na fotce.
Figurek postrádám celkem 13 (u každé je v kolečku počet, kolik chybí) :-)
figurky mám
schází i ta budka?

peki

Toto je na Lipně (většinou moje věci).Perníci.jpg

milanv

V levé části sluje chybí horní (nadzemní) scénka, tj. jeřáb se zavěšeným balíkem papírů a sáně, k tomu chybí celkem asi 4 figové.

V pravé půlce toho musela Dita opravit dost také v horní části a něco jí tam chybělo, ale nevím detaily, to musí napsat ona.

Sluj by Milan Vančura, on Flickr
Pán na Žlutém hradě

Robkteryten

#255
Tak u mě ztráty na sjezdovce.
4x modul 16x16 a z těch co se vrátily je jeden vykuchanej.
1x část sjezdovky 32x32
1x obr
1x sněžná rolba
pár drobností na lanovce

Navíc  se vratila pernice.20240207_172518.jpg

Stimpi

Citace od: peki kdy 07.02.2024, 10:47:04Vypořádání pohledávek Perníčková vesnička a elfí vesnička.

1) chybí někomu celý modul?
Několik modulů perníčku je ještě na Lipně (vyřeším)
Elfové u mne nejsou naposled u igoruse

2) "drobnosti" (části modulů, figové atd.) prosím sem

Cílem je dosáhnou férového vypořádání, některé věci mám ještě u sebe. Něco dovedu z přebytků sanovat. Rozhodně nechci aby se někdo cítil poškozen. Perníci toho hodně nacestovali, elfové toho mají také hodně za sebou. Když si uvědomíte že některé moduly u perníků jsou velké jako 16x16 bez pořádné dokumentace ve vlákně se společným projektem je to opravdu částečně archeologie. Ale opravdu to stálo za to :)

Takže elfové se už komplet likvidují a mám se někde stavit pro modul nebo část ještě bude někde vystavena? Díky

Matthes_CS

Citace od: peki kdy 07.02.2024, 10:47:04Vypořádání pohledávek Perníčková vesnička a elfí vesnička.

1) chybí někomu celý modul?

Moje hasičárna. Na fotce z Lipna vpravo nahoře.

peki

Citace od: Stimpi kdy 08.02.2024, 23:36:47Takže elfové se už komplet likvidují a mám se někde stavit pro modul nebo část ještě bude někde vystavena? Díky

Ano elfové se kompletně likvidují. Moduly mají být u igoruse.

Stimpi

díky za info, už jsem ve spojení s Igorusem ... jsem právě žil v přesvědčení, že tahle část elfů se ještě nelikviduje (sluj s okolím), tak proto jsem se tak blbě ptal.

Ongon

Ano i ta budka

Citace od: peki kdy 07.02.2024, 10:47:49
Citace od: Ongon kdy 31.10.2023, 12:36:16Ahoj,
chtěl bych se zeptat zda někdo neeviduje navíc nějakou z těchto figurek nebo budku co je na fotce.
Figurek postrádám celkem 13 (u každé je v kolečku počet, kolik chybí) :-)
figurky mám
schází i ta budka?

Chikos

Postrádám zakroužkované věci na fotce. Byl bych ale rád alespoň za ty dvě figurky, kdyby se mi vrátili.