4511 - Varování

Založil rdk, 08.01.2006, 11:09:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Cavelon

#30
Citace od: rdk kdy 30.06.2006, 12:14:50
byl jsi varován. 8)

Hej, jasné. Hodil som to sem skôr kvôli tomu, či náhodou to nemá niekto v starých farbách a keby chcel v bley, tak by sme vymenili. :)
Otvoril som iba krabicu a udržal som sa a nerozdupal som to ;D, teda sáčky sú nerozbalené. 8)

BTW prvýkrát som uvidel bley koľajnice. Ale nechcite odo mňa, aby som tu vyjadril svoj názor. :P

Micho

Citace od: Cavelon kdy 30.06.2006, 12:07:44
Tak som si zase urobil "radosť". ::)
Kúpil som si Train Engine Shed a namiesto light-gray a dark-gray kociek sú tam, akože ináč, bley! Je mi z toho na bley. :(


Ja som to stihol ešte na konci minulého roka v klasickej sivej ...

Cavelon

Citace od: Micho kdy 30.06.2006, 14:36:33
Ja som to stihol ešte na konci minulého roka v klasickej sivej ...

Tak to Ti gratulujem, si šťastný človek. :)
Za tie sprosté bley farby by som v Legu niekoho najradšej niekam poriadne nakopal. :( :( :(

Jarmila

#33
Pánové a event. i dámy.
Smiřte se s tím, že staré časy skončily a s nimi i hezká šedá. Teď už nás v dalších setech čeká jen blééé šedá. Tak buď tuto skutečnost přijměte a přestaňte se durdit neb nic nevydurdíte nebo přestaňte kupovat nové sety a honem skupte ty staré, co doma ještě nemáte. Nebo obraťte svůj zájem a obsah peněženek na nějaké jiné hobby. Ztráta času lamentovat nad blééé šedou.
(Extrémistické řešení vzít transparenty s nápisy "CHCEME ZPÁTKY ŠEDOU" a jít manifestovat před brány firmy LEGO jsem rovnou zavrhla.)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Mě se nové šedé jako barvy celkem líbí, jen je problém s tou kompatibilitou... ???

Raistlin M

Souhlasím s otaznikem. Nové barvy šedé jsou spíš na vztek při třídění a trpíme spíš nedostatkem dílů....následný problém  s kombinací stará/nová šedá. Jinak nejsou ošklivé.
Já mám mnohem větší odpor k "nové hnědé". To je ale již mimo tento thread myslím. :)

Bryk

Tak jsem bohužel na to taky dojel. Koupil jsem v Legolandu vlak 4511 a ještě přejezd přes trať 10128 a v obou stavebnicích koleje s novou tmavě šedou. K mému dalšímu nemilému překvapení, ačkoliv na fotce na krabicic s přejezdem je vše ve staré světle šedé, tak ve skutečnosti např. u zábradlí -polovina zábradlí byla v čistě bílé a druhá polovina v nové tmavě šedé, asi aby statistik mohl říct, že v průměru je to světle šedé. Kapat adrenalin ze mě začal v okamžiku, kdy jsem zjistil, že navíc u té stavebnice přejezdu chybí jeden díl - sice jenom jedna placatá jednička, ale stejně ta jednotlivá zklamání jsem nějak nemohl rozchodit. Co se týká barvy kolejí, ani by mi to nevadilo, kdybych však neměl celkem těch kolejí jen pár a kombinace světle šedých s tmavě šedými vypadá opravdu hnusně.

Jarmila

Citace od: Bryk kdy 13.07.2006, 19:50:26
...ve skutečnosti např. u zábradlí -polovina zábradlí byla v čistě bílé a druhá polovina v nové tmavě šedé, asi aby statistik mohl říct, že v průměru je to světle šedé.
Tak to je na reklamaci.

Citace od: Bryk kdy 13.07.2006, 19:50:26
Co se týká barvy kolejí, ani by mi to nevadilo, kdybych však neměl celkem těch kolejí jen pár a kombinace světle šedých s tmavě šedými vypadá opravdu hnusně.

Zatím nemám žádnou kolej v nové šedé a doufám, že ani v těch při doprodejích nasyslených a dosud neotevřených krabicích s kolejemi žádnou novou nenajdu. A pokud ano, tak budou použity na odstavnou kolej. Nebo na samostatnou trať.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

tazzy

Tak v Legolandu se dalo čekat, že to bude v nové šedé, ale ty zábradlí.. To bych jim to otřískal o hlavu >:(

Bryk

No to jsem se chtěl ještě zeptat, jestli už i v klasických kolejových boxech tuším 4515 a 4520 se už taky objevují koleje v nové tmavě šedé nebo je tam ještě stará dobrá šedá

otaznik

Citace od: Bryk kdy 15.07.2006, 11:50:26
No to jsem se chtěl ještě zeptat, jestli už i v klasických kolejových boxech tuším 4515 a 4520 se už taky objevují koleje v nové tmavě šedé nebo je tam ještě stará dobrá šedá
V některých nová šedá, v některých stará šedá. Podle mě máš ale v současnosti o hodně větší šanci koupit krabičku, kde bude nová šedá. Pokud tedy vůbec nějaké koleje seženeš...

Jonas

Citace od: otaznik kdy 16.07.2006, 13:38:26
Citace od: Bryk kdy 15.07.2006, 11:50:26
No to jsem se chtěl ještě zeptat, jestli už i v klasických kolejových boxech tuším 4515 a 4520 se už taky objevují koleje v nové tmavě šedé nebo je tam ještě stará dobrá šedá
V některých nová šedá, v některých stará šedá. Podle mě máš ale v současnosti o hodně větší šanci koupit krabičku, kde bude nová šedá. Pokud tedy vůbec nějaké koleje seženeš...

Je to tak, většinou už je to nová šedá. Upřímně řečeno, u kolejí je mi to skoro jedno - i ve skutečnosti  se často střídají sekce kolejí s různými typy pražců.

Stejně tak je pravda, že 9V koleje bude stále těžší sehnat. Toys R Us (alespoň ve Švýcarsku) je od 1.7., kdy se začaly prodávat nové RC vlaky, zdražil o 20 % (30 franků za 4515 i za 4520).   
Jonas - Můj Brickshelf