CZ Interspar do 22. 10. 2013

Založil mischidotcz, 09.10.2013, 13:06:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mischidotcz

Sleva na vybrané výrobky Lego. Ještě jsem to nekontrovala, asi se tam nedostanu. Je to na vás :o

honzicek22

Slovo vybrané je namístě :D Aspoň v Ostravě bylo zlevněné pouze to co je na fotce a pak ještě minifigrurky 10. série. Mimochodem, sleva je už asi několik dní  :( nebo se bude jednat o doprodej.

Stav včera večer (Hrabůvka) / dnes ráno (Poruba):

9469 po 190 Kč - v Ostravě Hrabůvce byly 3ks - V Ostravě Porubě 2ks ještě se starou cenou 249 Kč
75001 po 190 Kč - v Ostravě Hrabůvce byly 3ks z toho jeden otevřený - v Ostravě Porubě myslím 3ks, pro jistotu bez cenovky
minifigurky 8. série po 30 Kč - v Ostravě Hrabůvce byl 1ks  :) - v Ostravě Porubě cca 30 Ks - cca 20 zůstalo  ;D, opět se starou cenou
minifigurky 10. série po 30 Kč - v Ostravě Hrabůvce cca 10 ks - v Ostravě Porubě také cca 10 Ks

Chima jde mimo mě...

Šejmus

#2
Interspar Zličín nic ve slevě.

EDIT: Hned u vchodu jeden typ SW planetky za 190 tusim a Duplo zviratka taky tak
Fool of a Took!

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 09.10.2013, 13:37:55
Slovo vybrané je namístě :D Aspoň v Ostravě bylo zlevněné pouze to co je na fotce a pak ještě minifigrurky 10. série. Mimochodem, sleva je už asi několik dní  :( nebo se bude jednat o doprodej.

Stav včera večer (Hrabůvka) / dnes ráno (Poruba):

9469 po 190 Kč - v Ostravě Hrabůvce byly 3ks - V Ostravě Porubě 2ks ještě se starou cenou 249 Kč
75001 po 190 Kč - v Ostravě Hrabůvce byly 3ks z toho jeden otevřený - v Ostravě Porubě myslím 3ks, pro jistotu bez cenovky
minifigurky 8. série po 30 Kč - v Ostravě Hrabůvce byl 1ks  :) - v Ostravě Porubě cca 30 Ks - cca 20 zůstalo  ;D, opět se starou cenou
minifigurky 10. série po 30 Kč - v Ostravě Hrabůvce cca 10 ks - v Ostravě Porubě také cca 10 Ks

Chima jde mimo mě...


Tak, doufejme, že do zítřka tam ještě něco zbude. Dneska už nemám čas zajet se do Porubského
Intersparu.

Kubos.cz

Já si byl včera v porubě koupit Planetu za těch 120,- , star wars old republic battlepack jsem tam viděl ale bez ceny, gandalf za 249. Mají to ve výprodejovém koši u vchodu. A potom mají další planety v regálu u jogurtů.

Edit: Byl jsem tam v 20:40 a planet bylo habaděj. Ostatní mělo buď staré nebo žádné cenovky takže taky skladem v dostatečném množství

honzicek22

Nejlepší je, že planety byly cca před měsícem taky za 120  ;D takže jde spíše o úklid než o nějakou slevu...


Bard

Podobná situace v IS MB.

Ve slevě:
figurky 8. série - 30,- Kč/ks, ovšem v prodeji pouze 3 ks
figurky 10. série - 30,- Kč/ks, v prodeji poslední 2 ks
planetky podobně jak psal honzicek22 měli za 130 už minulý týden, počet kusů jsem nekontroloval
Gandalfův příjezd - 190,-
SW battlepack 75001 - 190,-

Vše umístěno v jednom regále s velkým nápisem "VÝPRODEJ" a mezi tím i krabice s figurkami 4. a 7. série za krásné ceny 60,-/ks a 62,-/ks.

honzicek22

Koukám, že ta cena 4. a 7. je plošná. Občas ji pro jistotu ověřím na čtečce, ale zázraky typu 4. série v přepočtu za 22,50 jak jsem ji naposledy kupoval v jednom zahraničním Carefouru opravdu nečekám  ;D

Darth

Interspar Staré Město u UH - nějaké SW planety, ale nebylo poznat k čemu patří která cedulka. Ve slevě dál nějaké Duplo (malý setík, ale už si nevzpomenu co to bylo zač) a sáčky s CMF. Ale musím říct, že tam byly namixované nejméně čtyři barvy, ale sleva platila jen pro dvě. A taky tam byly přimíchané dva vykradené zlaté sáčky. Chima ani City ve slevách nebyly. Zbytečná cesta.

Podobně měly být slevy i v Albertu od středy (Albert Kunovice), ale ani se neobtěžovali předělat cenovky u avizovaných setů (CMF, Chima).

honzicek22

Citace od: Darth kdy 10.10.2013, 12:54:27
Podobně měly být slevy i v Albertu od středy (Albert Kunovice), ale ani se neobtěžovali předělat cenovky u avizovaných setů (CMF, Chima).

Albert ve Fukušimě byl včera taky marný. Ani jsem to nechtěl psát, ale třeba někomu ušetřím cestu. Ve slevě doprodej minifigurek 6 po 35 Kč a pak pár sáčků zvířátek z Friends po 80 Kč. 

blindmelon

Citace od: honzicek22 kdy 10.10.2013, 13:09:58
Albert ve Fukušimě byl včera taky marný. Ani jsem to nechtěl psát, ale třeba někomu ušetřím cestu. Ve slevě doprodej minifigurek 6 po 35 Kč a pak pár sáčků zvířátek z Friends po 80 Kč. 

Albert ve Fukušimě? To je trochu z ruky ne?  ;D
Kdyžtak založ/do vlákna o Albertu.
Hezký den, Blindmelon

Ondrej

Citace od: blindmelon kdy 10.10.2013, 14:33:41
Albert ve Fukušimě? To je trochu z ruky ne?  ;D
Kdyžtak založ/do vlákna o Albertu.
Fukušima se v Ostravě říká obchodnímu centru Nová Karolina.

honzicek22

Omlouvám se za ten trošku offtopic, ale chtěl jsem to ostravákům a okolním "bláznům" ulehčit  :)

MÍLA

Hele a proč se tomu tak říká ?

Černobyl tam nemají ?

otaznik


shane.p

InterSpar Arkády Pankárc (Praha), taky nic moc. Jen pár planetek, ale LOTR nic. :-( S cenami dost podbně, neoznačené, není vědět co k čemu patří a jestli je vůbec nějaká sleva.

blindmelon

#16
Tak Endor zrovna sháním.

Interspar Hostivař - mnoho CMF 4.série (cca 70 ks), mnou kompletně odmořeno, takže Hazmat Guy nehledejte. Jinak nic, nějaké Duplo, ostatní věci ve slevě již pryč.
Hezký den, Blindmelon

Bard

V IS MB nově (tj. od včerejška)

Helikoptéra pobřežní hlídky (60013): 50 % sleva (cca 340,-)
SW Únik droidů (9490): 50 % sleva (cca 340,-)



blindmelon

Zličín. Jen několik Friends zvířátek (všechny druhy z 1.s), asi 12 ks CMF s.4.

Z SW planet neměli Endor z 2.série, ale měli za polovic Tantive IV! Byly 3, jednu jsem tam nechal, tak by tam ještě zítra ráno mohla být, na regále u zdi v čele uličky s hračkami.
Hezký den, Blindmelon

hayake

Brno, Cejl, 50% slevy:

Friends zvířátka 1 série (všechny druhy) psané za plnou cenu, na pokladně a dle čtečky za polovic
CMF série 4 - dvě krabice
Moje první Lego 10656 Princezna - odhadem sedm krabic
Creator 31002 Super formule - jeden kus

Ještě měli jedno Friends Koupaliště, ale to už nemají