(Vlastní) Středověká vesnice

Založil Sanna, 14.10.2018, 17:42:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Sanna

Model byl postaven do menšího společného projektu. Byl vystaven na jaře v Olomouci a teď na Pardubickém kostkování,kde po skončení akce byl rozebrán.

Kuba

Moc pekne. Libi se mi detajly domecku. Vice takovych MOCiku :)

Robkteryten

Fakt pěkný, jak ve skutečnosti, tak na fotkách :D

milanv

Líbilo se mi to v reálu a jsem moc rád, že jsi dala fotky i na kostky, i když na poposlední chvíli :)
Takové Post Mortem, ale moooc pěkné! Jak plyne z mé ikony, Postmortálních se bojím jen občas :)
Pán na Žlutém hradě

šipka

Také jsem byl rád, že jsem mohl naživo a v klidu prozkoumat. Moc pěkné :)  Škoda toho konce ale koukal jsem, že likvidace proběhla kompletní i s Ryxeho hradem, alespoň jste měli cestou domu více místa v autě ;D

peki

Taková díla mne baví. Já tam toho spousta na objevovaní. Jak detailů tak stavební techniky.

Sanna

#6
 :D Pánové, děkuji moc za pozitivní komentáře. Moc potěší a nakopne k dalšímu stavění.
Citace od: Kuba kdy 14.10.2018, 18:51:16
Moc pekne. Libi se mi detajly domecku. Vice takovych MOCiku :)
S domečkama jsem se snažila hodně vyhrát,aby nebyly jen klasicky vybrickovány,ale byly na nich použité jiné techniky.
Citace od: milanv kdy 14.10.2018, 22:00:56
Líbilo se mi to v reálu a jsem moc rád, že jsi dala fotky i na kostky, i když na poposlední chvíli :)
Takové Post Mortem, ale moooc pěkné! Jak plyne z mé ikony, Postmortálních se bojím jen občas :)
Já vím,že jsem na tyhle věci trochu lajdák   ::) (taky jsem dostala v Pardubicích trochu vynadáno  ;D )  ,budu se snažit polepšit.
Citace od: šipka kdy 15.10.2018, 07:35:18
Také jsem byl rád, že jsem mohl naživo a v klidu prozkoumat. Moc pěkné :)  Škoda toho konce ale koukal jsem, že likvidace proběhla kompletní i s Ryxeho hradem, alespoň jste měli cestou domu více místa v autě ;D
O místě v autě by se dalo polemizovat  :D  mám pocit,že zpátky jsme toho vezli víc než tam  ;).