flotila C32

Založil Colonel32, 15.08.2005, 22:13:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

hej, Chadzi... co rikas na moji flotilu?


Micho

C32, vidno, že máš prázdniny. Asi bude z Teba dobrý obchodník, keď takto rastieš ...  ;)

Colonel32

kiloware neni spatny zpusob obzivy....

chadzi

Citace od: Colonel32 kdy 15.08.2005, 22:13:09
hej, Chadzi... co rikas na moji flotilu?



slusna masna, budes potrebovat vetsi stul  ;)

chadzi

Citace od: Colonel32 kdy 15.08.2005, 22:31:34
kiloware neni spatny zpusob obzivy....

to asi ne, ale na barak s tim nevydelas  ;D

Colonel32

asi tak.. dobra brigada na leto, rozhodne lepsi, nez delat v mekaci za 45 na hodinu hrubeho... ale by to melo smysl, tak si musis zalozit firmu, a zamestnavat 100 lidi, kteri boudou ty kiloware hromady myt, tridit a kompletovat

Mates

Hlásím se na brigádu, to bude dobrej relax....  ::) :D ;D >:D

chadzi

Citace od: Colonel32 kdy 16.08.2005, 10:27:55
asi tak.. dobra brigada na leto, rozhodne lepsi, nez delat v mekaci za 45 na hodinu hrubeho... ale by to melo smysl, tak si musis zalozit firmu, a zamestnavat 100 lidi, kteri boudou ty kiloware hromady myt, tridit a kompletovat

...vest ucetnictvi, platit dane, atd...

nee diky radsi budu zamestnanec   8)

Colonel32

no, musim priznat, ze Otaznik me predbehl, pac jsem na SF vagony musel cekat az do dneska do vecera, ale to bych asi nebyl ja, abych si neporidil neco navic... predstavuji: Santa Fe Super Chief B-unit

Colonel32

Micho: no, jestli das ABBBA a 9 vagonu k tomu, tak si maser, pac na na neco takoveho uz moje financni zakladna nestaci...

Micho

Pokiaľ všetko príde čo má, tak by to bolo možné. Len mám teraz jednu SF súpravu prestavanú. A neviem, či sa mi bude chcieť len kvôli "frajerine" to rušiť. Ja tie vagóniky a lokomotívy SF som bral skôr na prestavby. Dobrá súčiastková základňa.  8)

Aj keď to by sa dalo už súťažiť s tou tvojou témou Oficialni casky rekord - nejdelsi vlak tvoreny stejnymi vagony;)

Ale o to tu nejde, však? Keby si chcel tak aj ty to spravíš.  8)

Colonel32

no, s jedenacti identickymi vagony, jak jsem mel od ba27sundownera se da asi soutezit tezko, ale tech 6 vagonu by asi slo prekonat... jen je problem v tom, ze santa fe vagony jsou dav typy, a ty by se asi nedaly scitat....

Micho

To by trebalo brať ako set - súpravu. Veď okrem iného sú to hodnotnejšie vagóniky ako tie nákladné ... To je uhol pohľadu. A aj tak o také niečo súťažiť mi nepripadá veľmi zmyselné.  ;)

Cavelon

Citace od: Micho kdy 17.10.2005, 10:09:21
A aj tak o také niečo súťažiť mi nepripadá veľmi zmyselné.  ;)

Aj ja si myslím, že to je hovadina. ::) Nakúpiť krabice a poskladať podľa obrázku vie každý, stačí keď má na to prachy. Ale stvoriť niečo nové, to je hodnota! :)

Colonel32

a co kdyz ty prachy nema, a stejne se mu to povede?

KLF

#15
Na ten B-Unit bolo treba kolko a akych SF setov navyse ?
Terminated.

Colonel32

2x 10020 a pak par sedejch basic bricku na moji verzi... a na spravnou verzi jeste dalsi dve kulata okna... nejlepe z BL