*TOP* (Vlastni) Black Falcon's lake Keep

Založil chadzi, 05.06.2006, 20:37:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

druhy pokus o hrad, sidlo Black Falconu. Zatim jen preview

otaznik


rdk


Cavelon

Je to impozantné. 8) Teším sa na fotoseriál. ;)

Shi-So


Millan

Uzasna fotka!!!Ta kompozice....to pozadi...

...a ta stavba ... ::)

otaznik

Snad jen jedna výtka. Ta druhá věž, ta v pozadí, podle mě by jí směrem nahoru od skály nestavěli takhle nepravidelně, chtělo by to spíše jen několik silnějších pilířů (podpěr) než tolik malých různě zahnutých.

Aki

#7
Citace od: otaznik kdy 05.06.2006, 22:45:25
Snad jen jedna výtka. Ta druhá věž, ta v pozadí, podle mě by jí směrem nahoru od skály nestavěli takhle nepravidelně, chtělo by to spíše jen několik silnějších pilířů (podpěr) než tolik malých různě zahnutých.
Hm to je fakt.
A já bych ještě přidal druhou. Ty postraní balkonky jsou sice pěkné na pohled, ale na středověkých věžích jsem je ještě nikde neviděl. Mají ale moc pěkně a čistě vyřešené podpěry. Ty bych tam nechal a nich bych vystavěl nějaké pěkné arkýře s nějakými SNOTovými okny (třeba něco takového).
Čelní strana je moc pěkná, jen bych ještě vyplnil ty díry mezi vnitřním a vnějším obloukem portálu.  ;)

Ty půl dveře po straně vjezdu vedou do horních pater?  Pokud ano, máš tam skutečné schodiště v síle zdi, nebo je to jen naznačené? :-*

chadzi

#8
dik za pripominky a uznani, tu vez opravim (dam tam asi castle corner wall). ten vnitrek ma schody + patra, jen dole u dveri je ten prostor hodne uzkej  :( jeste to musim nejak vyspravit. Je to jeste tezka beta takze spoustu veci budu menit za chodu podle toho jak to bude vypadat. Jinak se nesnazim postavit 100% realistickej hrad, spis trochu vic hratelnej. Neco mezi realitou a Lego hradama z 80tych let. jeste hazu dalsi fotozu.

Shi-So

Skromny dotaz ,jak velka je odhadem ta zakladna?Pripadne na kolika baseplate to cele stoji :o

Mtron

chadzi je to impozantní i když to není ještě hotové , ale dokážu si to živě představit, myslím že za pár měsíců nebo let budeme jako čeští a slovenští legaři patřit taky do kategorie uznávaných stavitelů.
Ta věž je obrovská a dobře zpacovaná do detailů, jak říkám já, detail tvoří celek.Těším se na další pokračování a držím palec jak k dalším nápadům stavby tak k levnému shánění dílků. :o
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Marťan

Bude to fakt pěkné až to bude, už teď je to dost good, taky bych chtěl mít tolik šedých dílků......  :'( :'( těším se na další pokračování vývoje stavby.... ;)

chadzi

update:
- rozsireno na 4,5 32x baseplate na 3,5 32 x baseplate
- upraveny spodek veze - podpery po obou stranach + rozsirena skala na ktere to stoji (puvodni vypadala jako vosa na bonbone)


chadzi

dalsi

marian20

weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

otaznik

Podle mě ty podpěry té nehotové věže vypadají pořád divně. Udělal bych jich spíše několik o šíři 2 nebo 3 study než jen takhle jednu masivní.

Aki

#16
Citace od: otaznik kdy 08.06.2006, 21:05:59
Podle mě ty podpěry té nehotové věže vypadají pořád divně. Udělal bych jich spíše několik o šíři 2 nebo 3 study než jen takhle jednu masivní.
Ani jsem si to netroufal navrhnout, aby sme mu do toho nekecali příliš.

šířku té podpěry bych odvodil např. z této fotky: (vycházel bych z poměru šířky oken k šířce podpěry, tedy cca: 1:1)



Takže původní šířka byla vlastně dobrá (2 study), jen jich bylo nějak moc u sebe....
Při téhle velikosti bych asi volil nespíše šířku tří studů.  ;)

Edit: Ale našel jsem i podstatně silnější podpěry: např. Loket

chadzi

dik za podnety, upravim. zatim si s tim stejne jen hraju takze nez bude final verze tak to 100x zmenim

chadzi

trochu sem s tim pohnul...

chadzi

...

Aki

Tedy začíná to být docela dost hodně monumentální!  :o
Jde vytáhnout ten nový zvodivý most nahoru? Příjde mi že nemůžou projít spojky těch řetězů tím otvorem.
Otočil bych slope 2x2 na cimbuří opačně. Tak aby bylo stejné jako na té první bráně!

A mimochodem jakých že je to orlíků hrad? Žlutých nebo modrých?  >:D >:D ;)

TomG

Only the best can survive.

peter

Citace od: Aki kdy 13.06.2006, 23:20:34
A mimochodem jakých že je to orlíků hrad? Žlutých nebo modrých?  >:D >:D ;)

Citace od: TomG kdy 14.06.2006, 07:15:24
Pokud koukam spravne, tak zlutych.

No já bych to tak jednoznačně neviděl, protože na branách jsou erby oba, tedy jak žlutý, tak i modrý. Jinak já osobně jsem orlí rytíře nikdy ještě takhle nedělil.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

muzzo

Že by největší český castle MOC?  :D Ten rybář tam je dobrej.  ;D Kde jsi přišel k tý orlí fangli?

Aki

Citace od: muzzo kdy 14.06.2006, 08:44:06
Kde jsi přišel k tý orlí fangli?
Typuji na vytištěný mustr z Brickshelfu.  8)

Citace od: peter kdy 14.06.2006, 07:51:12
Citace od: Aki kdy 13.06.2006, 23:20:34
A mimochodem jakých že je to orlíků hrad? Žlutých nebo modrých? >:D >:D ;)
Jinak já osobně jsem orlí rytíře nikdy ještě takhle nedělil.
Já tedy ano, u sebe je beru jako erby dvou větví stejného rozrodu (takoví "bratranci" z druhého kolelena).  8)
Ale u Chadziho jsem to myslel jen jako takové přátelské kočkování, však jsem tam dal patřičné emotikony ni?  ;) :D

chadzi

#25
jasne aki  ;) furt si s tim jeste hraju, treba tam nakonec tam uplne jiny erby (ze by templare?)  ;) jinak nejsem takovej purista, lego mam spis pro zabavu nez aby to bylo 100% verny at uz architektonicky nebo heraldicky...

je to jeste porad v zacatku, spoustu veci budu modifikovat aby celej model vypadal vyvazene (zatim mi nejvic casu zabral landscaping - hlavne utridit si v hlave jak to bude vypadat)

vlajka je od Fry_Slayera kterej ma naprosto paradni custom veci  8) 8) http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=106122

chadzi

#26
dalsi update, uz pomalu mizi oldgray kostky...

chadzi

#27
..

chadzi

..

Jindroush

Ty červený věžáky v pozadí sou legrační  ;D ;D ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)