(Vlastní) Vignetty

Založil Hacislav, 31.08.2014, 15:31:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hacislav

Teť když mám více než jednu vignettu na svědomí, rozhodl jsem se založit si vlastní vignettové vlákno.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#1
Jaro má pro nás alergiky, tak trochu nahořklou pachuť.
Samozřejmě i já, když je zima dlouhá, se těším až bude zase teplo.
Užiji si tak dva - tři první teplé dny a pak mi vypukne JARO!
To pak pokaždé mám chuť si zanotovat Písničku o jaru.

Aby jste mohli okusit taky trochu toho mého jara, tak jsem se rozhodl přispět do jarní soutěže dílkem s názvem:
"Už je tu zase to pitomý jaro... "

Pusťte si písničku z následujícího odkazu:
https://www.youtube.com/watch?v=hKVTE42sJKU

A hned po mé krátké předehře na fujaru, si během prohlížení mé vignettky, můžete spolu s Ivanem Mládkem zanotovat Píseň o Jaru.


Už je tu zase to pitomý jaro... by Emil  Emilovič, on Flickr
-----
Toto byla má první vignetta a proto jsem byl velice překvapen, když vyhrála třetí místo v soutěži Vítání jara
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#2

Trofej by Emil  Emilovič, on Flickr

Politická satira nebo karikatura se v legu moc nevidí i to byl jeden z důvodů proč, když jsem uviděl tuto karikaturu, tak mne ihned napadal způsob jak bych jí ztvárnil z lega. Pojmenoval jsem ji Trofej a uvidíme jak se ji bude dařit v soutěži Vítání léta a prázdnin
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#3

Na "rybách" by Emil  Emilovič, on Flickr

Chytání ryb je oblíbeným letním koníčkem a kratochvílí řady mužů. (Samazřejmě ty skalní, se mu věnují celoročně)
Ale ne vždy se zrovna daří, někdy má člověk skoro pocit, jako kdyby mu někdo škodil...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#4
A tady je pár detailu s této mé nejnovější stavby.

Na "rybách" by Emil  Emilovič, on Flickr


Na "rybách" by Emil  Emilovič, on Flickr


Na "rybách" by Emil  Emilovič, on Flickr

galerie zde
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

tomas.

Citace od: Hacislav kdy 31.08.2014, 15:47:15
Politická satira nebo karikatura se v legu moc nevidí i to byl jeden z důvodů proč, když jsem uviděl tuto karikaturu, tak mne ihned napadal způsob jak bych jí ztvárnil z lega. Pojmenoval jsem ji Trofej a uvidíme jak se ji bude dařit v soutěži Vítání léta a prázdnin
Perfektně z lega postavená výborná karikatura. :)

Petronel

Obě nejnovější vignetty jsou velmi dobré! Nejvíc mě pobavila "Trofej"  ;D Výborný nápad a parádní zpracování!

P4tr1cius

"Na rybách" je perfektná! (ani nevadí absencia podložky)

matka

Mně se líbí trofej. Podlaha je krásně vypracovaná a takovéhle dřevěné obožení bezva nápad. Ovšem i pana prezidenta jsi vystihl trefně.
Paní na Žlutém hradě

milanv

Tak to ses vyšvihl! Obě viněty jsou moc pěkné. I když poznat největší objekt na Trofeji mi trvalo až do druhého dne :D Jak je zabraný přesně zepředu a vedle jsou ty hlavy různých potvor, přišlo mi to jako další mimozemská potvora a nechápal jsem smysl. Stydím se za svou slepotu...

Rybáře doufám v dohledné době nerozebereš! Rád je uvidím naživo, protože je tam tolik překrývajících se detailů, že naživo podle mě vyniknou mnohem líp, už se na to těším.
Pán na Žlutém hradě

Martins

Trofej je určitě jedna z nejlepších vinět, kterou jsem kdy viděl. Politická satira je téma hodné mistrů, zde navíc v brilantním stavebním provedení. Klobouk dolů!

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#12
Chcípl Vám pes? Nic není ztraceno!


Chcípl Vám pes? Nic není ztraceno! by Emil  Emilovič, on Flickr

Takže milí nekromačtí elévové, každý kdo řekl, že mrtvého psa novým kouskům nenaučíš, tisíckrát napíše základní animační formuli!

1) krypto skeletum
...
...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

phoenicis

 ;D Hotový Frankenweenie ;)
Super nápad i spracovanie ;)

Hacislav

#14


Už nějakou dobu jsem měl nápad na další drobnost, kterou jsem chtěl poslat do "Chcíplého psa". Skoro jsem měl obavu, že bude soutěž uzavřena dříve než se mi toto dílko podaří realizovat.
No a když už jsem měl dneska rozbordelenou půlku bytu kvůli focení, tak jsem se hecnul poskládal těch pár kostek k sobě a taky to nafotil...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Citace od: Hacislav kdy 16.05.2015, 01:33:09
Tak tady je "Sběratel", tedy obyvatel tohoto bytečku si o sobě aspoň myslí, že je Sběratel.



Především pro sebe a pro přehlednost si sem repostuji i své "sousedy", ať mám všechny své vignetty na jednom místě.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Už nějakou dobu mám v hlavě stavbu několika mích oblíbených scén s filmů. Budu je označovat značkou: / I like it. /
Né, vždy to budou scény podle kterých daný film pozná skoro každý.
Francis je taková první vlaštovka, doufám že se mi časem podaří vytvořit celou serii filmových vignett.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest