Pro všechny vystavovatele viz seznam vystavovatelů:Nájemní smlouva

Založil peki, 30.03.2011, 13:16:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Seznam vystavovatelů zde

Prosím vás o dodání informací do nájemní smlouvy (současně evidence pro pojistnou událost). Každý kdo půjčuje bude mít uzavřenu nájemní smlouvu. Minimální odměna je odměna nefinanční (pak není potřeba uvádět číslo účtu - malé MOC atd) 

Nájemní smlouva
dle § 663 a násl. Zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník

1)NICK (z kostek.org)

2)
Jméno
Adresa, kontakt
č.účtu ..............
(pronajímatel)

3)
  Pronajímatel prohlašuje, že je výlučným vlastníkem následující věci:
a)   xx (jméno modelu/diorámatu 1)
b)   xxxx (jméno modelu/diorámatu 2)
c)   xxxxxx (jméno modelu/diorámatu 3)
d)   nebo příloha smlouvy



III.   Doba trvání nájmu

1.   Nájemní smlouva se uzavírá na dobu určitou od 20.4.2011 do 30.9.2011.
2.   Nájem končí
a)   uplynutím sjednané nájemní doby,
b)   nebo písemnou dohodou smluvních stran,
c)   nebo výpovědí smlouvy ze zákonných důvodů,
d)   nebo odstoupením od smlouvy ze zákonných důvodů.




peki

1) všichni vystavovatelé budou mít na pokladně k vyzvednuti permici (předpokládám koncem příštího týdne)
2) Každý vystavovatel (i ti co již  podepsali udělal jsem tam bohužel chybu) dostanou poštou smlouvu, potřebuji aby jste podepsanou poslali zpět. Ke včerejšku jsem měl připravené cca 2/3 smluv na ostatních dále pracuji.

peki

Citace od: peki kdy 12.05.2011, 20:34:35
... Ke včerejšku jsem měl připravené cca 2/3 smluv na ostatních dále pracuji.

Do KŽ předáno (na ostatních se pracuje budu průběžně aktualizovat):
=================================================
1) Cendix
2) C32
3) Jonáš
4) Linhi
5) Rhox
6) Vasyk
7) Togaran
8 ) Daniel Legáček (mamka)
9) Edward123
10) eNTY
11) Mtron
12) Pryb
13) Robbed
------13.5.11-----
14) Hanka 129
15) Ryxe
16) Jamesek
17) Diidy
18) Betakaroten
19) Mates
20) blackrabbit
21) mirek
22) hobby
23) peki

peki

Prosím vystavovatele o kontrolu seznamu, zda jsem na někoho nezapomněl. Počet 23 vystavovatelů (vzhledem k tomu, že na to nebylo tolik času a šlo především větší MOC) je daleko za mým očekáváním  ;D

peki

Jen pro jistotu:
==========
Přijdou vám 2 smlouvy z KZ, prosím podepsat a poslat jednu zpátky. Je to nutné pro :
- pojištění
- půjčovné
- permici

Permice je na jméno ve smlouvě na pokladně. Pokud by byl nějaký problém, prosím kontaktovat v KŽ vedoucí provozu p. Peterka nebo p. Kolesa. Dejte mi pak vědět dořešíme to  ;)

Colonel32

Je mozne vyzvednout permici a predat smlouvu osobne v jednu a tu samou chvili?

Mtron

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki

Citace od: Colonel32 kdy 17.05.2011, 12:01:49
Je mozne vyzvednout permici a predat smlouvu osobne v jednu a tu samou chvili?

Preferovaná varianta je odevzdat smlouvu v kanceláři KŽ (poslat nebo předat) je to 100 m od KŽ Klicperova 2 (zvonek KŽ). Důvodem je, aby se smlouva nikde nepovalovala/neztratila:

- Království železnic, a.s., Klicperova 2, Praha 5 - 150 00
- Pokud dorazíte osobně (všední dny od 9,00 do 17,00) dostanete oproti smlouvě permanentku.
- Pokud pošlete smlouvu poštou, budou permanentky na pokladně v prodejně v obálce na vaše jméno

pokud by byl nějaký "zádrhel" kontaktujte prosím přes pracovníky KŽ vedoucí provozu p. Kolesa nebo p. Peterka

peki

Rodinná permice je k vyzvednutí na prodejně 30.5.2011   ;)

Pokud by se vyskytl nějaký zádrhel dejte mi prosím vědět. Operativně to vyřeší na místě v KŽ provozní (p. Kolesa nebo p. Peterka). V středu 1.6 by měla proběhnout instalace ZOO vedle testovacího kolejiště Maersku  :o

peki

1) Je potřeba podepsat smlouvu, kterou KŽ zaslalo (cca před 14 dny +-) a jednu kopii poslat do KŽ nebo donést do kanceláře KŽ Klicperova (viz adr. na smlouvě). Je to cca 300 m od expozice KŽ

2) Rodinná permice (pro nováčky) bude k vyzvednutí na prodejně (pokladna KŽ) po vrácení podepsané smlouvy. Peníze budou odeslány také až po doručení podepsané smlouvy.

Pokud by se vyskytl nějaký zádrhel dejte mi prosím vědět. Operativně to vyřeší na místě v KŽ provozní (p. Kolesa nebo p. Peterka).

Pokud někdo z vystavovatelů (kromě Havrana smlouva přijde cca do týdne) ještě neobdržel tak se mi prosím ozve pře SZ.

peki

Citace od: peki kdy 07.11.2011, 19:09:15
1) Je potřeba podepsat smlouvu, kterou KŽ zaslalo (cca před 14 dny +-) a jednu kopii poslat do KŽ nebo donést do kanceláře KŽ Klicperova (viz adr. na smlouvě). Je to cca 300 m od expozice KŽ

2) Rodinná permice (pro nováčky) bude k vyzvednutí na prodejně (pokladna KŽ) po vrácení podepsané smlouvy. Peníze budou odeslány také až po doručení podepsané smlouvy.

Pokud by se vyskytl nějaký zádrhel dejte mi prosím vědět. Operativně to vyřeší na místě v KŽ provozní (p. Kolesa nebo p. Peterka).

Pokud někdo z vystavovatelů (kromě Havrana smlouva přijde cca do týdne) ještě neobdržel tak se mi prosím ozve pře SZ.

KŽ nemá podepsanou smlouvu od
========================
Michal Horáček
Jan Nikrýn
Pavel Czikó

Dodáte nebo nechcete nájemné ?

nerow

Smlouva je na cestě. Přišla totiž sousedovy do schránky. Proto ta prodleva.

Ryxe

Osobně jsem jí šel do KŽ předat už víc jak před měsícem. Jelikož tam ale nebyl pan Peterka, převzala si to paní prodavačka u pultu, že mu to předá. Tak koukám, že asi zapomněla ??? :P. Nicméně má smlouva se nachzí na půdě KŽ ;)

nerow

A mně teď smlouva přišla zpět, že příjemce se odstěhoval  :o

Posílal jsem na adresu, která byla uvedená na obálce, ve které smlouvy přišly.

tj.

Království Železnic, a.s.
Vinohradská 184
130 52 Praha 3

Teď když jsem koukal na stránky, za číslem 184 je za lomítkem ještě čtyřčíslí. Předpokládám, že to je ten důvod nedoručení...A nebo pochybila pošta?

Colonel32


nerow