podmínky/finance/termíny

Založil peki, 23.02.2011, 21:44:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

1) Termín 20.4.2011- 30.9.2011
2) Obsah
2.1) interaktivní kolejiště na ploše cca 5x5 m diskuse zde
2.2) výstava MOC nebo dioramat s origo lego setů
2.3) ve vitrínkách zpracovaná historie vývoje LEGo vlaků (koleje, motory,ovládání ukázky vybraných (1-5) setů, zvláštností atd ) nějaký komentář.
3) Co zato vystavovatelé "hlavní"
3.1) kolejiště  10 000 Kč + náklady na elektroniku (vypínače a motory) (peki,hobby,mirek,cendix,hanna129)
3.2) velký MOC 1 m a více 1000 Kč (např. Mtron Base,Vasykův parník či krtek, hrady atd)
3.3) malý MOC  400 Kč
3.4) volňásek po dobu akce do KŽ pro vystavovatele dle seznamu v doprovodu rodinného příslušníka (předpokládá se rozumné chování rodiče sebou vezmou děti, nepočítá se že přijedou Hujerovi
3.5) náklady na dopravu (napište mi požadavky, domluvíme se s KŽ na nějaké optimalizaci)
3.6) historie LEGo vlaků 2000 Kč (najde se někdo kdo by se o to postaral jako o celek? Zejména historii, současnost nebude problém nějak poskládat)
4) Co zato vystavovatelé  "pomocní" a zásobovači
- příležitost pro nováčky jak přiložit ruku k dílu např. na kolejišti nějaké drobné stavby (např. modulární dům) nebo dioramatu benzínka, hřiště atd.
4.4) prohlídka KŽ v den instalace

5)Prosím aby se mi zájemci o účast na akci v KŽ přihlásili SZ. Musím odevzdat požadavek na rozpočet, seznam vystavovatelů.
5.1) pošlete mi odkaz nebo fotku modelu (radovan.pekarek@i.cz)
5.2) odhad ceny modelu (kvůli pojistce zaokrouhlete  na tisíce/desetitisíce
5.3) velikost modelu
5.4) odhad nákladů na dopravu
5.5) vaši adresu (pokud bychom organizovali svoz)

6) O přijetí modelu na akci do KŽ a stanovení kategorie (velký,malý,pomocný) rozhoduje s laskavým svolením velkého vezíra peki. Na rovinu říkám, že nehodlám nic měřit ani diskutovat o tom jestli je 1000 Kč málo. Akce se může zúčastnit každý člen kostek.org.. Vzhledem k termínu půjde o prezentaci toho co je víceméně k dispozici, či může vzniknout do konce dubna. Jednotlivé MOC je možné doplnit i po 20.4.2011

7) instalace bude probíhat za provozu KZ je otevřeno 7 dní v týdnu. Upřesníme ještě termín instalace. Ideální je po 18:00. V KŽ bude možné ve spacáku přespat sociálka bude k dispozici.   

Pokud máte dotazy tak se ptejte  ;)

Robbed

Jak to tedy vypadá s organizací svozu ? Já osobně třeba nemám jak modely do Prahy dopravit :(.

peki

Citace od: Robbed kdy 20.03.2011, 11:37:18
Jak to tedy vypadá s organizací svozu ? Já osobně třeba nemám jak modely do Prahy dopravit :(.

Brno a okolí mám zařízeno stačí mne kontaktovat SZ předám souřadnice na Brněnskou spojku  ;) Pokud má již někdo někdo sbaleno tím lépe. Expozice bude vznikat postupně (vzhledem k tomu že se v KŽ staví za provozu) nebo je možné složit krabice u mne v Praze (bezpečný mezisklad)  ;)

peki

2.   Nepeněžní nájemné činí jednu rodinnou vstupenku 2+2 do expozice Království železnic, platnou od doby podpisu smlouvy do 31.12.2011


Ivansliz

Mám jednu otázku k bodu:
5.2) odhad ceny modelu (kvůli pojistce zaokrouhlete  na tisíce/desetitisíce

Omlouvám se, jestli už zde někdo stejný dotaz položil. Ale když odhaduju cenu modelu, tak třeba:
V mém diorámatu je například Café Corner, tehdy stál kolem 5000 Kč, dnes k sehnání za 12 000 Kč a i mnohem více. Mám se tedy řídit nějakou aktuální průměrnou cenou nebo tou "tehdy pořizovací"? Stejně tak třeba tile 2x2 Dark bluish gray stála v lugbulku1 pár halířů na kus a na BL by mě jejich případné shánění(po krádeži?...) stálo několik korun za kus...

Díky za odpověď.

We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

peki

Citace od: Ivansliz kdy 27.08.2011, 13:19:27
Mám jednu otázku k bodu:
5.2) odhad ceny modelu (kvůli pojistce zaokrouhlete  na tisíce/desetitisíce

Omlouvám se, jestli už zde někdo stejný dotaz položil. Ale když odhaduju cenu modelu, tak třeba:
V mém diorámatu je například Café Corner, tehdy stál kolem 5000 Kč, dnes k sehnání za 12 000 Kč a i mnohem více....

Při pojistné události prý pojišťovna postupuje tak, že nakonec (po prošetření) stanový  svoji částku. Prý je důležité v první řadě zdokumentovat (na úrovni modelu/modelů ne jednotlivých dílků) cenu (cena dílků + hodin práce na sestaveni).

Za MD origo sety (peki) nebo MOC (jonas, Hanka129) jsem sázel částku +- 7000 Kč.

peki

#6
0) Rodinné permice 2+2 (pro vystavovatele ) jsou k vyzvednutí v pokladně měla by být na 12 návštěv KŽ  ;)

1) Smlouvy pokračujících stavitelů předány do KŽ, přijde vám k podpisu. Po jejím odeslání (odevzdání do kanceláře 300 m od KŽ ulice Klimperova) KŽ, dojde k odeslání nájemného. 

2) Smlouvy nových vystavovatelů, budu řešit (připravím jí, KŽ pošle, vy jí podepíšete a odešlete do KŽ) až po usazení, předpokládám příští týden první várka

3) Termín konec roku je definitivní. KŽ rozjelo stavbu kolejiště ve velkém, už nyní (oproti plánu) dojde k přesunu:
- krtka
- Národního Muzea
- Černého Hradu
- Dacaru

V pondělí bych měl vědět co a kam (dozvěděl jsem se dneska  ;) )