Lego S@H, 10 years of SW Lego, platnost 3. a 4. 5. 2011

Založil Darth, 26.04.2011, 22:55:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Darth

Na Eurobricks se objevila detailní informace k této akci:

http://shop.lego.com/promotion/Default.aspx?SW2011

3. a 4. 5. 2011 se má na Lego shopu (shop.lego.com) konat akce na SW sety. Nepůjde o kdovíjaké slevy, podle toho, co se objevilo na pohlednicích v Anglii by se mělo jednat o:

Zdarma poštovné při nákupu nad 50 GBP
Zdarma fig Shadow ARF troopera
Zdarma plakát 10 let SW Lega
U některých byla na lístku zmíněna možnost zúčastnit se losování o 10179 (asi místně omezená akce).

Není zatím jasné, co z toho bude platné i pro ČR, ale vzhledem k tomu, že tato stránka, zvoucí na 3.5.2011, je dostupná i pro českou verzi stránek, něco z toho se snad bude vztahovat i na nás (poštovné zdarma by potěšilo).

Darth

#1
Na shop.lego.com je pouze dnes a zítra spešl akce na Lego SW:

Ke každé objednávce plakát k 10. výročí Lego SW. Ke každé objednávce nad 1400 Kč Shadow Trooper minifig.

Slevy (malé, ale můžou potěšit) - 10198 Tantive IV na 3599 Kč a 10215 Obi Wan's Starfighter na 2080 Kč, možná někoho naláká sleva 10195 Republic Dropship a AT-OT na 5999 Kč.

Mohla by se hodit i sleva na 8128 Cad Bane's speeder na 1439 Kč.

POZOR - horní lišta hlásá v tyto dny POŠTOVNÉ ZDARMA!!!! (pravděpodobně na vše - netestoval jsem) Škoda, že ještě není ten nový modular, to už bude poštovné v plné výši  :'(

phoenicis

POZOR - po rozkliknutí hornej lišty info o minimálnej sume, pri ktorej je poštovné zadarmo. Ide o nákup za minimálne 1400,-Kč !!!

Darth

Tak to stejně každý bude hnát nad 1400 kvůli figovi, ne?  ;D

phoenicis

Asi áno - práve mi prišiel reklamný e-mail od TLC a je potrebné kvôli figovi urobiť dokonca nákup tak, aby hodnota výlučne STAR WARS setov mala minimálnu hodnotu 1400,-Kč - ale tak to bude väčší oriešok...

Zoufalec

Dnes mi došla zásilka, bohužel bez figa i plakátu >:( Samozřejmě jsem již psal na Lego service, tak jsem zvědavý... BTW telefonát na zelenou linku pro ČR jsem po pěti minutách hudby ukončil.

Galtar77

Taky mi taky došla zásilka. Bez figa (nedosáhl jsem limitu 1400 Kč jen SW.), ale plakát tam byl. Plakát je limitovnej: Mám číslo plakátu 29706 z 35520.

Zoufalec

Takže odpověď z Lega >:( >:( >:(

Je nam velice lito, ze jste nedostal plakat Star Wars a minifigurku Star Wars spolu s Vasi zasilkou. Co se tyce plakatu, poprosila jsem nas sklad, aby Vam ho ihned zaslal.

Bohuzel Minifigurku Star Wars jsem nenasla ve Vasi objednavce cislo XXXXXXXX. Je to zpusobene tim, ze kdyz jste zadaval objednavku, nezaskrtl jste okenko, ktere potvrzovalo, ze oprovdu chcete zaslat Star Wars minifigurku (Shadow Trooper).

V LEGU vsak chceme, aby vsichni nasi zakaznici byli spokojeni s nasimi sluzbami a proto Vam radi zasleme zdarma Star Wars minifigurku podle Vaseho vlastniho prani. Staci mi zavolat ci napsat, kterou minifigurku (ci privesek na klice) byste chtel zaslat. Musi to vsak byt ze stavebnic, ktere mame aktualne na nasich strankach shop.lego.com.


Tak jsem tedy zavolal, zda opravdu není šance shadow troopera dostat. Odpověď: ne. A co jsem pochopil, tak jich prostě měli málo. Ti kdo objednali první den akce, tak figa dostali, ti kdo druhý den, tak jen část - "no máme tady s tím problémy". A navíc ten slint "nezaškrtl jste políčko". Prvně si troufám tvrdit, že mé znalosti AJ jsou na takové úrovni, abych dokázal rozlišit, zda zaškrtávám ano chci k objednávce dárek zdarma nebo ne nepožaduji dárek zdarma... Druhak toto nechápu, to si fakt mysleli, že lidi zaškrtnout ne nechci exkluzivní figurku, která v žádném jiném setu není ???

No...první zkušenost teda nic moc, jsem celkem nasraný.

A nakonec otázka na SW AFOLy - o jakého figa si mám napsat? Mohu o jakéhokoliv, který se nachází v setu na stránkách S@H. Osobně to vidím na protocol droida z 10188