CZ Pompo Sleva 50% vybrané sety, 18.3. - 24.4.2010 nebo do vyprodání

Založil Darth, 19.03.2011, 14:14:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Darth

Náhodou jsem dnes dopoledne zabrousil na stránky Pompa a co nevidím:

7946 Králův Hrad  sleva 50% na 1499 Kč
8404 MHD sleva 50% na 1349 Kč

Leták tady:
http://www.pompo.cz/katalogy.asp?id=56

Ještě je v letáku nějaký Technic závodní tahač se slevou 50%, ale do Technicu nevidím - pravděpodobně 8041 za 749 Kč

V Brně v Pompu Olympia zůstalo po mém nájezdu 5 kousků hradu a asi 8 kousků MHD. Navíc mi k nákupu 4 krabic hradu přidali dvě klíčenky Lego a dvě nějaké Zoopets pro malou (podle letáku je klíčenka zadarmo k nákupu každého Lega).

Pokud by někdo nesplašil v prodejně, mají je i na eshopu za stejnou cenu.

EDIT: Teď si vzpomínám, měli tam ještě Prince of Persia: Závod s časem s na krabici nalepenou samolepkou sleva 40% na tento kus (byl tam jen jeden, nezkoumal jsem poškození).

mesje


Darth

Pravděpodobně ne, v obchodních podmínkách nic o dopravě na Slovensko není. Ono jak bys to chtěl dělat? Dobírku v CZK? Nebo v Eurech? Platbu v CZK, EUR předem - zahraniční platba je docela drahá.
Každopádně když jim napíšeš, nic nepokazíš.

Ovšem ideálně, pokud jsi někde z pohraničí, si udělat výlet do nejbližšího Pompa, nebo někdo z příhraničních kolegů tady z Kostek, pokud si pojede pro hrad/MHD. Při placení kartou je jedno na jakou měnu je účet a pokud ti to bude někdo kupovat, jednodušší bude poslat to až ze Slovenska. Pompo má poblíž hranic hned několik obchodů, Hodonín, Břeclav, Vsetín, Ostrava 3x, Karviná.

Já se bohužel do Pompa ani Brna v nejbližší době už nechystám, nechal jsem tam peněz na dva měsíce dopředu (a znám se, kdybych tam zašel, tak ještě dva hrady koupím - takže prevence  ;D ).

linhi


winring

Já také jeden objednal, tak doufám, že nezjistím, že už na mě nezbyl  :-\

Darth

Myslím, že tu akci dělají ve velkém a nejsou to jen nějaké zbytky. V prodejně měli hrady v čelním regále a i v bočním regále (ten jsem jim vybral, jedna stavebnice tam zbyla). MHD také bylo v dostatečném množství na prodejnu. A vzhledem k platnosti letáku si myslím, že si nemůžou dovolit po dvou dnech už některé ze zboží, tam prezentovaného, až do konce platnosti letáku nemít.

Navíc co tam byli lidi, tak brali Stinkyho, děcka chtěly Ninjago a po velkých krabicích s Legem moc zájem nebyl (očividně z krabic naskládaných v regále nebylo zatím odebíráno, nebo byly doplněny - akce začala teprve včera). V Pompu není viditelná cenovka na přední straně, lidi musejí vzít krabici do ruky, otočit a mrknout na cenu - a většinou rodičovstvo velká krabice spíš odradí a na cenu raději nekoukají.

A to tam byl tak trojnásobek lidí, než obvykle, kdo znáte Olympii Brno a velikost parkoviště - věřte mi, nebylo kde zaparkovat!!!

EDIT: Mimochodem, měli tam ještě asi dva druhy Modular houses, byl tam určitě obchoďák (10211 - Grand Emporium), ten druhý set si nejsem jistý, pravděpodobně hasičárna 10197 (sledoval jsem jen koutkem oka, když jsem si do náruče nabíral hrady).
A kolem regálů s Legem obcházela slečna a nabízela katalogy Lega - pravděpodobně také doplňovala regály.

rdk

No já v Olympii viděl několik lidí kupovat hrady a zastávky a pak doplňovali.

Dokonce se prodavačky bavili, že jedna chtěla něco z toho a říkala, že si to musí odložit, dokud sou. ;D

Já sem dostal k pár krabičkám několik (deset) různých reklamních lego bannerů. Vizte níže např: 8)

Darth

Ti lidi byli pravděpodobně nadšenci tady z Kostek, kteří se tam šupem vydali (bylo tady nějak prázdno dnes odpoledne  ;D )

Ovšem když jsem tam ty hrady kupoval, tak se paní na pokladně divila, že toho beru tolik a vypadala překvapeně i tou slevou ("...je na tom teda pěkná sleva..."), takže jsem předpokládal, že se to do té doby moc neprodávalo.

Johny650

Tak mám taky jeden hrad a mhd. Přítelkyně byla zrovna na nákupech a šla kolem tak nakukla a hned mi volala :)

Colonel32


Darth

Po Praze je 8 prodejen, v jedné z nich určitě zůstaly i ostatní slevněné sety. Přinejhorším zbývá eshop.

A některé z prodejen po republice jsou přes víkend zavřené, tak takovou najít a naběhnout tam hned v pondělí. Nebo se zkusit ve své prodejně domluvit, jestli by nestáhli sety z nějaké prodejny, kde jim ještě zbyly.

mesje

Ludia, neblaznite s tym masovym nakupovanim. Naco je vam viac kusov toho isteho setu, ved nechajte aj nieco ostatnym... Aj tak tie zlavy su tak trochu klamlive, lebo povodna cena toho hradu - 3000 czk - rozhodne nezodpoveda realnym cenam - to je v prepocte 120 eur, a ten set sa da bezne zohnat za 80 eur. cize by som tu zlavu skor bral tak ze je to 25 % zlava... a ta zastavka MHD zasa rozhodne nezodpoveda tej cene, za co ju pred zlavou ponukali  - viac ako 100 eur - to ani nahodou... az po zlave je ta cena ako tak prijatelna, ale nie nejak vyrazne, ved tam je v podstate len elektricka a autobus...

Darth

Jedná se o oficiální prodejní ceny určené pro český trh, tj. 2999 Kč u hradu a 2600 Kč u MHD. I když většina prodejců je nabízela levněji (e-shopy, ale i v Pompu byl hrad myslím za 2499 Kč).

50% sleva by bylo třeba upřesnit z oficiální prodejní ceny, ne z předchozí prodejní ceny. Ale tak to dělá většina prodejců, třeba i Tesco. Např. u Hyena Droid Bomberu mají při slevě 50% cenu 375Kč, což je 50% s oficiální prodejní ceny 750 Kč, i když předtím je prodávali za cca 440 Kč. Někdy je to celkem absurdní, když něco, co prodávali za 450 Kč teď ve slevě 25% prodávají najednou za 569 Kč.

marek44

Pompo v Avionu Praha (Shopping park Zličín ) tady je Pompo v prostorách Becki landu

dnes v cca 11.30
CITY MHD 2kusy
CASTLE Králův hrad 5-6ks

GRNDL

dnes (pondělí) jsem v Praze v Pompu dole v OC Fénix na Vysočanské/Freyově  koupil poslední kus hradu :(  City mají plný stojan.

hayake

Ještě se vyplatí mít zřízenou v Pompu VIP kartu. Mě ji dala prodavačka jen tak po zeptání, sleva 5% se odečítá i na letákové nabídky a zlevněné zboží.

Mimochodem v Brně Olympii dnes MHD nepočítaně, hrad jsem neviděla.
Ten v prvním příspěvku zmiňovaný Prince of Persia je tam stále, krabice je poškozená v pravém horním rohu.

linhi

Tak jsem měl v balíku taky klíčenku a ještě lego peněženku :-)

Matošo

hmm, mě zatím nepřišlo nic, jen mou objednávku "evidují" a dají mi vědět, až bude předána přepravní společnosti... Objednáno v sobotu ve tři...

A to jsem toho ani neobjednal moc...

Galtar77

Jsem si objednal po 16 hodině odpoledne v sobotu a už mi to dneska přivezli. Měl jsem jen jeden hrad a 2x SW. Na hrad dokonce funguje VIP karta, tak to bylo dalších 5% sleva.

wallac

Citace od: Galtar77 kdy 22.03.2011, 19:21:19
Jsem si objednal po 16 hodině odpoledne v sobotu a už mi to dneska přivezli. Měl jsem jen jeden hrad a 2x SW. Na hrad dokonce funguje VIP karta.

jak se dá získat ta VIP karta? nakupuju tam docela často, tak by se to asi vyplatilo.. díky

Galtar77

Karta se dá získat na prodejně. http://www.pompo.cz/klub-vip.asp.
Pak funguje i na eshopu po zadání čísla karty, když to tam nemají poznámku, že nelze uplatnit.

winring

K nám také dorazil hrádek a jeden princ. Byla přibalena i peněženka. Bohužel klíčenka, která by se hodila více, ne :(

Matošo

Dnes konečně balík dorazil, nicméně slibovaná peněženka a klíčenka chybí... Navíc v jednom 8404 byl zdevastovanej aršík se samolepkami... fakt super...

Colonel32

Citace od: Matošo kdy 23.03.2011, 23:04:34
...peněženka a klíčenka chybí... Navíc v jednom 8404 byl zdevastovanej aršík se samolepkami... fakt super...

Citace od: winring kdy 22.03.2011, 22:13:23
Bohužel klíčenka, která by se hodila více, ne :(

Už jste jak ty ženské. Nikdy nemůžete být spokojení....

Matošo

Nedostal jsem, co jsem měl dostat - mám být spokojený ?? Utratil jsem tam docela dost peněz a v balíku jsem místo avizovaných předmětů měl akorát dva katalogy (a ještě jim to trvalo 4 dyn) ...

Více méně je to takové varování - s pěněženkou a klíčenkou nepočítejte, už jim zřejmě došly ...

winring

Citace od: Colonel32 kdy 23.03.2011, 23:13:26
Už jste jak ty ženské. Nikdy nemůžete být spokojení....

Bylo to spíš takové to povzdychnutí, než nějaké stěžování. Jsem velký kluk a bez klíčenky přežiju  ;D

majer

V Bílé labuti měli včera ještě min. dva CASTLE Králův hrad, kdyby jste někdo sháněl.

Darth

Chtěl bych všem váhavým připomenout, že 24.4. (tedy v neděli) končí v Pompu akce na Lego - tedy ty nejvýraznější slevy - 8404 MHD a 7946 Královský hrad. Oba jsou na e-shopu Pompa skladem (v kamenných prodejnách asi ne všude).

Ještě jsem pod položkou Creator zahlédl na e-shopu set 10211 Grand Emporium za 3119 Kč, což se mi zdá docela slušná cena.

Darth

V POMPO opět slevněný set 8404 MHD
http://www.pompo.cz/lego-lego-city/lego-city-mestska-doprava.htm
Tentokrát s poznámkou Výprodej. Minimálně na e-shopu je skladem.

To samé platí pro 7946 Králův hrad
http://www.pompo.cz/lego-lego-kingdoms/lego-kingdoms---kraluv-hrad.htm

Po dalších slevách jsem se nepídil. Platnost asi do vyprodání.

werrac

Dále mají ve slevě 50%:

Creator 5549 - 299 Kč

Technic Super Truck 2v1 8041 - 749 Kč

TS 5691 Vesmírný jeřáb - 699 Kč

TS 7599 Popelářský vůz - 699 Kč