CZ, Makro Hradec Králové, do vyprodání?

Založil DadB, 23.01.2011, 01:09:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

DadB

Makro Hradec Králové
slevy +/- 50%
slibují že to nechají až do úplného vyprodání
od něčeho jedna krabice, od něčeho 20
ceny prý mohou ještě mírně padat
dnes díky chybě (přiznané) skáčou na pokladnách staré ceny (je třeba ji zaplatit), na informacích okamžitě vracejí rozdíl podle aktuálních cenovek na regále -  osobně ověřeno ;D
... že já tam vůbec jezdil...

aktuální nabídku jsem opsal na papír a hodil do excelu, přidávám to sem jako csv

Dingo

Týýýýýýýý jo, tak ty slevy vypadají hodně luxusně. Bohužel do Hradce si ale asi kvůli tomu výlet neudělám  >:( . Nemá náhodou někdo informace z nějakých pražských Maker, jestli tam jsou taky takovéhle slevy (hlavně Starwars).

wallac

možná budu za troubu, ale jak je to s nákupem v Makru? může tam nakupovat i obyčejný neregistrovaný smrtelník? nebo jen registrovaní podnikatelé? zase se registrovat kuli jednomu nákupu se mi nechce.. díky

DadB

nákup v Makru:
Stačí kdokoliv z příbuzenstva s libovolným živnostenským listem a občankou. Na místě se stačí zdarma zaregistrovat a je hned možno nakupovat (berou už i platební karty, dřív je nebrali).

Darth

Navíc dřív u vstupu kontrolovali s kartičkou i občanku, jestli je to opravdu držitel této kartičky. V poslední době se u vstupu objevily čtečky kódu z kartičky, kde jen přiložíš kartičku a nikdo už občanku nekontroluje (je to tak alespoň v Makru ve Zlíně a myslím, že i v Brně) - takže stačí si od někoho tu kartičku půjčit a ani nemusí jet s tebou.

Micho

Citace od: Darth kdy 23.01.2011, 11:28:54
Navíc dřív u vstupu kontrolovali s kartičkou i občanku, jestli je to opravdu držitel této kartičky. V poslední době se u vstupu objevily čtečky kódu z kartičky, kde jen přiložíš kartičku a nikdo už občanku nekontroluje (je to tak alespoň v Makru ve Zlíně a myslím, že i v Brně) - takže stačí si od někoho tu kartičku půjčit a ani nemusí jet s tebou.

Tak je to už zhruba rok aj v Metre Košice. ;)

blackhawk

Nevíte zda mají stejné slevy i v Makru v ČB?