SK-TESCO-26.12.2010-do vypredania

Založil dado, 27.12.2010, 15:03:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dado

Zdravim. Tesco ma 25 % zlavu na vybrane sety. Mozno na vsetko ale cenovky este neboli kompletne.

Tesco Pezinok/Senec minimalne zasoby tovaru nic zaujimave.

HM Tesco Petrzalka - zlava sa netyka Letiska ani Policajnej stanice (starej ). Takisto sety ktore boli v akcii do vianoc sa vratili na povodnu cenu a nie je na ne zlava.

SpCasPi000

Myslíte že sa dožijeme v januári aj 50% zliav na všetko Lego? Lebo zatiaľ všetko je len 25% off a dokonca majú tú drzosť že niektoré položky čo už v zľave boli už nie sú (full price now) a zamiešali ich medzi zľavnené, takže niektorí čo sa v tom nevyznajú môžu nakúpiť pekne draho ak toho vezmú viac.
(Duplo nerátam)

Anatyt

Podľa mňa už väčšie zľavy nebudú. Toto dokončia v najbližších dňoch/hodinách a nabehnú nové modely. Kde sú tie časy LEGO festivalov v Tescu?! :'(

SpCasPi000

No minulý rok už na Troch kráľov mali 50%, to som si nakúpil všetkých pirátov,
a potom dali 75% ešte nejako v druhej polke januára a to vypredali za pár dní, ale tento rok je to bieda, aj ponuka slabšia a cenovo len o trošku lepšie než Dráčik, tam ale aspoň majú stále skoro všetko a budú mať aj keď Tesco už bude mať len novinky za plné ceny.

STARHAWK

Myslim ze nejake 50ky este budu len si s tim akosi davaju nacas tento rok. Tesco vzdy dava zlavy vo vlnach 25 potom 50 nakoniec 75. Teraz mi to skor pripada ako zdrzovanie a dufaju ze sa im co najviac preda za 25%. Ja stale cakam a ak nebudu 50% tak proste nenakupim tak vo velkom, co som chcel velmi uz mam. A novinky kupim v Dracikovi s 15% ak este bude a aj to asi iba battlepacky.

votrelec

no len uz aj s 25% zlavou maju dost blby vyber (petrzalka). No nic asi sme sa tesili zbytocne.

SpCasPi000

Najhoršie je to, že kým budú 50ky (ak budú), tak tam nezostane nič poriadne, lebo už teraz je to strašná bieda a asi začnem uvažovať čo z toho zbytku uchmatnúť kým sú ešte aspoň posledné kusy, lebo potom nemusí byť už nič okrem Dupla a to môžu dávať aj zadarmo - aj tak nechcem.

SpCasPi000

A máme to tu! Neviem ako inde, ale už sú niektoré vybrané sety City, Star Wars a Atlantis za 50%, tak neváhajte a choďte omrknúť kým sú! Do vypredania zásob samozrejme!  >:D

STARHAWK

jo ale robia to nejak moc postupne, minuli rok to dali uz skoro a rovno z 25 na 50, teraz ako by si postupne vyberali a stale klaklovali co sa ako predalo

Ale aj tak som uz konecne aspon nieco kupil - policajny kamion 7743

SpCasPi000

Tiež som ho bral ako prvý, to sa nedalo nezobrať! Idú na to síce pomaly, ale aspoň niečo,
lebo by som to veľmi ťažko rozdýchaval, za tie sumy čo som im tam celý minulý rok nechával si zaslúžim nejakú menšiu pozornosť od podniku  ;)  Ešte keby tak Kingdoms dali, tak beriem plný vagón a majú čisté regály na novinky ktoré sú mi ukradnuté!  ;D

STARHAWK

Citace od: SpCasPi000 kdy 14.01.2011, 20:59:52
Tiež som ho bral ako prvý, to sa nedalo nezobrať! Idú na to síce pomaly, ale aspoň niečo,
lebo by som to veľmi ťažko rozdýchaval, za tie sumy čo som im tam celý minulý rok nechával si zaslúžim nejakú menšiu pozornosť od podniku  ;)  Ešte keby tak Kingdoms dali, tak beriem plný vagón a majú čisté regály na novinky ktoré sú mi ukradnuté!  ;D

Mozno im poriadne novinky ete nedosli tak nechcu ma trapas s prazdnymi regalmi :D. Hold, musime sa obrnit trpezlivostou. Len ma uz prestava bavit chodit stale do Tesca. U nas v TT je aj tak iba 1-2 sety na ktore cakam. Ostatok je dost prebrany a 50ku tusim ani nemame.

SpCasPi000

Veru novinky nie sú ešte, len Ninjago väčšina (aj to len niekde), ale malo by to byť v najbližších dňoch lepšie postupne, nemôžu spať naveky predsa.

pecco

Tesco TT aktuálne hlásim -50% na sety:
8085 - Letún Freeco zostalo veľa ks, cena 14 €,
8401 - Kolekcia minifigúrok - zostalo veľa ks, 3,99 €,
5898 - Súprava na stavbu autíčok, veľa 3,95 €,
5899 - Súprava na stavbu domčeka, veľa 3,95.
                                                             
Ostatné buď nie je v zľave alebo vypredané.

killco

#13
Takže potvrdzujem to čo zistil nejaký štastlivec v ČR a tiež Stalker na Slovensku. V TESCO majú cenovky -25%, ale v skutočnosti je polovica tých seto zlavnená na -50%. Prešiel som všetky sety u nás v LM čítačkou a napr. ten box s kockamy čo je na nom cenovka 37 € stojí v skutočnosti 25 €. Zlavnené boli ďalej impulse sety, sety atlantis , policajný kamión bol za 21 € (ten som kúpil), star wars sety boli tak isto za polovicu. Tento ťah TESCA s cenovkami si neviem vysvetliť.  Jedine ak chcú aby sa to nepredalo a oni to vo februáry nahodia na plnú cenu ako min. rok.  Inak dnes som za lego v tescu vyvalil spolu cez 100€, čo pri mojom biednom príjme nie je zanedbatelná položka. V každom prípade tolko isto € som aj ušetril, takže spokojný určite som. Ak by mal niekto o niečo konkerétne záujem, môžem mu to kúpiť. Ešte by ma zaujímal set 7595, ktorý u nás nemali či je tiež tam kde ho majú na -50%. Ak áno vytrepal by som do Popradu, kde mali týchto setov pred pár dňami habadéj.

SpCasPi000

#14
Nemyslel si skôr 8059 príp. 8959?
Za chvíľu sadám na bus a idem znova overovať, včera večer som stihol len jedno Tesco a druhé sa mi o deviatej už nechcelo.

xjankox

Ten červený box s kockami som na Hlavnej v Tescu v KE videl za 25E už hodne dávno, tesne po Novom roku, ale ostatné sety boli na zvyčajných úrovniach. To Tesco to má  s tými cenami také divne všelijaké.
Ďakujem

Anatyt

Bol som teraz v Tescu Lamač - ceny úplne schaosené, ale je to jedno - nič normálne nemajú v ponuke, same hovadiny ako Racers, Star Wars a BEN10...
Slabá akcia tento rok.

SpCasPi000

No u nás sú 2 Tescá (resp. 4), jedno úplne o ničom tiež, ale v druhom menšom majú ešte čosi schopné za 25 perc. a za 50 perc. sa oplatia aj niektoré blbosti na získanie lacných dielov do MOCov, takže som poriešil čosi a nemusím draho kupovať na BL a ešte platiť poštovné a čakať.

Anatyt

No jeidne na tie diely, to som aj ja rozmýšlal.

SpCasPi000

Veď ja tiež včera večer po pár najlepších (českých) pivách na svete - a tak to aj dopadlo, ani som nevedel ako, a už som domov trepal koľko som uniesol  ;D

STARHAWK

Citace od: SpCasPi000 kdy 15.01.2011, 18:20:46
No u nás sú 2 Tescá (resp. 4), jedno úplne o ničom tiež, ale v druhom menšom majú ešte čosi schopné za 25 perc. a za 50 perc. sa oplatia aj niektoré blbosti na získanie lacných dielov do MOCov, takže som poriešil čosi a nemusím draho kupovať na BL a ešte platiť poštovné a čakať.

jj, zbieram sice SW ale tie cervene boxi sa za 25 oplatia, je tam kopa ciernich, sedich, hnedich dielov co sa hodia aj na SW a navyse ta benicka/box ma podla mna sama o sebe hodnotu 4E - staci pozret IKEA co take boxi stoja. Inak som ich kupil uz 2 a fajnovo sa ukladaju na zeba/stohuju sa.

Inak uz aj mna zacina ten bordel v zlavach pekne stvat. Minuly rok som to odbavil na 2-3 navstevy tesca a mal som nakupene caa za 300E. Teraz chodim do tesca jak na zachod furt a vzdy len neco mozem zobrat. Tento rok je najhorsi, dufam ze to nebude novy trend. Zauimalo by ma aj koho to je napad - ci managerov Tesca alebo lokalnej Lego trading a ci aj v inich krajinach to ide so zlavami takto.

S.t.a.l.k.e.r.

Začínam sa plne stotožňovať s Jindroushovým zámerom mazať vlákna tohoto rázu, informačná hodnota = 0.

SpCasPi000

#22
Ja mám šťastie že to mám po ceste každý deň, inak by ma švihlo, lebo väčšinou 5 dní po sebe idem a nič, a keď si dám sklamaný deň pauzu tak zrovna vtedy nečakane dajú niečo dobré dole - jeden, dva, tri zbytkové kusy (párkrát sa stalo aj začiatkom decembra). A to behanie a overovanie cien pri stĺpe, to je otravné, aj keď je to len 10-15 metrov. Ale berme to tak, že nič nie je zadara a treba si to odpracovať.
No, toto bude dlhá premýšlacia noc, treba vyťažiť z minima maximum, zajtra je voľný deň a kopu času.

Tu je zoznam za 50% čo som videl na cenovkách alebo osobne kupoval (nemusí byť dostupné v každom Tescu alebo niečo môžu mať stále ako 25%off):
Atl 8057
Atl 8059
Atl 8061
SW 8016
SW 8085
Cty 7743
Cty 3222
Cty 8401
Toy 7591
Toy 7593
Toy 7594

Informačná hodnota ako pre koho. Keď výpredaj skončí tak mažeme a o rok dočítania.

marian20

Citace od: xjankox kdy 15.01.2011, 16:12:59
Ten červený box s kockami som na Hlavnej v Tescu v KE videl za 25E už hodne dávno, tesne po Novom roku, ale ostatné sety boli na zvyčajných úrovniach.

Je niekde na internete aj zoznam brickov, čo sú v tom boxe? Resp. číslo toho setu.
Vďaka

Majo
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

STARHAWK

Citace od: marian20 kdy 15.01.2011, 19:12:18
Citace od: xjankox kdy 15.01.2011, 16:12:59
Ten červený box s kockami som na Hlavnej v Tescu v KE videl za 25E už hodne dávno, tesne po Novom roku, ale ostatné sety boli na zvyčajných úrovniach.

Je niekde na internete aj zoznam brickov, čo sú v tom boxe? Resp. číslo toho setu.
Vďaka

Majo

su to tieto 2 sety zviazane dokopy:
http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=5573-1
http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=5529-1

a nie vsade ich maju, castejsie ostavaju len tie duplo boxi

xjankox

Len doplním, že aj Tesco KE, Nad jazerom má tieto dvojbalenia k dispozícii za 25e, tak som si jedno už nateraz doniesol :). Ak to uvidím náhodou lacnejšie, vezmem ešte jedno :D.
Ďakujem

votrelec

policajny kamion 50 percent zlava v tesco petrzalka a maju ich este dost, kedze im chyba na regali cenovka a ludia nevedia kolko stoji. na zlatych pieskoch ma kamion len 25 percent zlava a posledny kus (nescanoval som ci naozaj)

dado

V Pezinku som nadabil na stare SW battle sety za 8 EUR.

SpCasPi000

#28
Neviem ako v iných kútoch Slovenska, ale v ZA Tesco ukončilo (neviem či v stredu alebo štvrtok) komplet všetky 25 a 50% zľavy a úplne všetko majú znovu za katalógove odporúčane ceny.
Ak máte info z iných miest tak napíšte či je to naozaj celoplošné.
Ešte doplním, že niektoré menšie sety ktoré už boli vypredané za polovičné ceny napratali do regálov vo väčšom množstve znovu taktiež za plné ceny, to som zvedavý aký to má význam keď už majú aj nové sety na 1. polrok 2011.

mesje

to sú blázni, veď niektoré ležiaky nevedeli predať ani so zľavou, dokonca s veľkými problémami sa zbavovali aj niektorých setov s 50 % zľavou - napr. hyena droid bomber - tam sa mi zdala tá cena na hrane aj pri tej 50% zľave, keďže je to malý a nezaujimavý set, veď tam dlho ležali ešte kopy škatúl... nehovoriac tie toy story, tie nikto nekupuje... aj mnohé atlantisy tam dlho ležali - tie sety nejsú moc populárne medzi deckami, a medzi AFOLmi ešte menej...
no škoda, dúfal som, že na 50 % padnú postupne aj ďalšie sety, ale nestalo sa... pri hyena droid bomberoch som dúfal že by to mohlo ísť aj na 75 % zľavu, vzhľadom na to že ich boli kopy v tescach... tie relatívne zaujímavé sety postupne brali ľudia aj pri 25% zľave, takže to už cca začiatkom februára vyzeralo pesimisticky...
inak zaujímavé, že nie všetky tescá dávali rovnaké zľavy - napr. v pezinku mali v zlave SW battlebacky, v podunajskych wampa hoth cave za 50 % (ten set je neskutočne predražený, a aj pri 50 % zľave som váhal s kúpou)...